Tüp Bebek Sürecinde Olanlara Bir Hikaye

Merhaba benimde opu öncesi polip gözüktü ilaçlar da yapmış olabilir dedi endişem alınması gerekirse transferim ertelenecekmi acaba
Canım şöyle benimde öncesinden yoktu muhtemelen ilaçlar yaptı ilk hsg de ve muayenelerde gözükmemisti muhtemelen ilaçlardan kaynaklandı benim opudan sonraki ay ameliyat bir ay sonrada transfer oldu zaten rahim dinlendirme verilmişti bana

O zaman alınırsa 1 ay daha erteleniyor transfer ((( of yaaa umarım küçülmüştür bekle bekle bi hal oldum

Benim de aynı durum söz konusu bir sonraki aya şubata kaldı transfer iyi ki de öyle oldu aksi halde bebek ya düşerdi ya da kalbi dururdu polipten
Vardır bi hayır diyeceğiz artık napalım heyecanlanıyoruz bi an önce transfer için ama böyle bir sebepten düşük olsa daha üzücü bakalım bana ne diyecekler

Merhaba bende yeni başladım tedaviye yarın sabah opu işlemim olacak bende son muayenemde polip gördü doktorum bir sonraki adetini bekleyelim bakalım kaybolma durumu olabilir eğer kaybolmazsa histeroskopi yaparız sonra ki ayda transferini yaparız demişti sabah nasıl olacak bilmiyorum hem çok korkuyorum hemde çok heyecanlıyım

Merhaba nasl geçti opu işlemi üç hafta kadar olacak herhalde benimde opu işlemi olali şuan transfer öncesi tedavi oluyorum yaklaşık 10 gündür ilaç alıyorum yarın kontrolüm var ve bakalım transfer tarihi henüz belirlenmedi sende durum nasl heyecanını korkunu yendin mi inşallah pozitif sonuçlar alırız rabbim kimsenin emeklerini boşa cikartmasin inşallah

Merhaba, heyecanımda korkumda aynı şekilde benimle birlikteler opu işlemim çok kolay oldu pek bir şey anlamadım uyandıktan yarım saat sonra hastaneden çıkış yaptık. Polip görmüştü doktorum geçen perşembe kontrole gittim polip görünmüyor dedi kaybolmuş histereskopi olmaktan kurtuldum hamdolsun şuanda regl olmayı bekliyorum regl olduğumda son muayeneye gidicem transfer tarihim netleşecek umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur güzel sonuçlar alırız bizlerde inşallah transfer öncesi ilaç mı veriyor doktor bana henüz birşey vermediler vitamin mi verdiler size

Öncelikle hayırlısi olsun inşallah hepimiz için aminnn regl olduğunda ilaçlara baslicaksin her hastane farklı prosedür uyguluyor bana climara fort bandı estrofem ve coraspin veri adet dönemimde dün gittim doktorum yarından itibaren başlayacağım progestron dex iğne verdi ve prednol 4 diğer ilaclarimla beraber hepsine transfer gününe kadar kullanicam hayırlısıyla transferimde haftaya pazartesi olacak inşallah. Bana doktorum vitamin vermedi elinde ne varsa onu kullan dedi ama ben aile hekimine danıştım omepa vm kadınlar için olanını kullan uygundur dedi artı d vitamini ztn sürekli kullanıyorum onu bide yediklerime biraz dikkat etmeye çalışıyorum bu kadar sormak istediğin bişey olursa sor burdayim

Yazınızı gözlerim dolu dolu okudum, o haberi almak inanılmaz bir duygu.
Sağlıkla kucağınıza alın dilerim ikizleri
O duyguyu 1 kez tattım ve şimdi bir daha tadamamaktan korkuyorum çok... ama umut oldu iyi oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…