Tup bebek tedavisi 2023

Her kese merhaba. 31 yaşındayım. 7 aydır rahim kanseri tedavisi gördüm çok şükr temiz çıktı şimdi. Doktorum acil tüp bebeğe yönlendirdi. bugün Momart Erbil Yağmurla öngörüşmem var. Kafam o kadal allak bullak ki. Araştırıyorum ama kafam çok karışıyor. Hiç bir bilgim yok bununla ilgili. Doktor doktor gezecek,aynı şeyleri anlatacak psikolojim de yok.7 aydır zor süreçten geçtim çünkü. bir doktor olsun en iyisi olsun ama o kadar zorlanıyorum ki. Allah isteyen her kese nasip etsin.o hastalığı yendiysem bunu da başarırım ama yıpranmaktan korkuyorum. yeni travmalara hazır değilim

Benimde aralikta olacak canim bende cok doktor arastirdim medikal park bahcelievler prof.gürkan arıkana karar verdik doktorum icime cok sindi ayrica sartlari tasiyorsaniz heyet raporu kendi cikariyor fiyat 49 bin heyet raporu cikarinca 32 bine dusuyor

Canim merhaba ben gurkan beyle basladim tedaviye bu ay hazirlik yapcaz onumuzdeki ay basliyoruz heyet raporuda cikariyor bilgin olsun coknicime sindi benim serdar koclada gorustum ama bu daha icime sindi enerjisini sevdim doktorun cok ilgili fiyat 49 bin heyet olursa 32 dusuyor

Merhaba kızlar bizde bugün Diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezi dr.zeki akkum hocamizla tedaviye başladık. 3 yillik evliyim cikolata kistim var. Daha önce dogal yolla gebelik yaşadım ancak sağlıklı olmadigi için düşükle sonuclandi.
Cikolata kisti olupta tüp bebek tedavisinde olumlu sonuc alanlar yazabilir mi.
Stres yapiyorum cok zor maddi manevi zorlu bir süreç insallah buna deger

Merhaba bende bu ay 2. Denememi yiğit hoca ile yapacağım.Kendisini bende çok seviyorum ve alıştım.Hastane ile ilgili ne sorun yaşadınız
Çok yoğun bekleme süreleri ve asistanların tavrından bende şikayetçiyim ama yiğit hoca için tekrar Acıbadem’e

Hayırlısı olsun hakkınızda umarıö en kısa zamanda kavuşursunuz bebeğinize dediğiö gibi yiğit hocanın kendisine bayılıyorum , çok tatlı , naif , kibar bi doktor çokta güzel sonuçlar alıyorlar asla yaptıkları işle ilgili bir yorumum yok kendisi profesör zaten ne diyebilirim :) ben ilk gittğim gün reglimin 3. Günüydü ve o gün tedaviye başladık sorun eşim kaynaklı meni dışarı çıkmıyor yani retrograd ejekülasyon var. Hiç test yaptırmadan direk başladık tedaviye , ilk deneme de 28 yumurta 16 döllenme 12 si 3. Güne gitti ve 5. Güne sadece 2 adet orta kalite embriyo kaldı. Çift transfer sonuç negatif ve kimse acaba neden demedi tekrar toplama yapıldı 16 yumurta toplandı araları hatırlamıyorum 2 embriyo 5. Güne gitti ama compaktlardı yani 4. Gün kalitesinde ve yine transfer yapıldı ve ben buarada aile hekimine gidip kan testi yaptırdım. Tshımın çok yüksek olduğunu farkettim. Araştırdım tsh yüksekken ya hamile kalınamıyormuş ya da bebek belli bir süreden sonra ölüyormuş. Telefonu öğrenince hemen hemşireye yazdım Yiğit Hoca da bana tiroit ilacı verdi. Aslında tabii iş işten geçmişti iki deneme yapılmıştı ve sonuç negatifti. bu süreçte 200.000 TL’ye yakın para harcamıştıK ve sekiz ay gitmişti. Haliyle çok üzgündük. Hastaneye uğradık hemşireyle konuştuk bu durumu anlattıK öyle değil böyle değil derken hocaya soracağım sizi arar dedi ve sonra ne arayan oldu ne Soran. Haliyle de Acıbademle olan sürecimiz sona erdi. Bu arada 28 yumurta toplandığında olmayan ohss 16 yumurta toplandığında oldu. çünkü yumurta büyütme aşamasında bana Saizen verilmişti, oldukça ağır bir ilaç hormon ilacı ve ben 40 kiloyum. Aynı dönemde üç tane çatlatma iğnesi vuruldum yani ilaçlar bana çok ağır gelmişti aslında işin Özü bu ve bu dozu ayarlayanlar da onlardı. Ama soyledigim gibi herkesin süreci farklı, herkesin enerjisi farklı, bana öyle oldu diye bir başkasına öyle olacak diye bir şey yok. Sadece biz olmadık bunu ancak bu şekilde açıklayabilirim. Rabbim dualarınızı kabul etsin

Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını hayırlısıyla versin inşallah Kucağını kimsenin boş bırakmasın
Anladım durumu evet aksaklık olmuş ve çok üzücü Bazen oluyor böyle benim kuzenim de Şişli memorialde benzeri şeyleri yaşadı ama orda da sonuç alan çok kişi var
Ben yiğit hoca ile Pgt ile tüp bebek denedim hiç sağlıklı gelmedi 1 yıl oldu şimdi tekrar deneyeceğim

Aşşağı yukarı ne kadar ödediniz bide sorun kimden kaynaklıydı bizde başlayacağız eşimin sperm sayısı düşük lütfen bilgi verin

Biz sperm kaynaklı yaptık ilk denemede tuttu çok şükür

Aşşağı yukarı ne kadar ödediniz bide sorun kimden kaynaklıydı bizde başlayacağız eşimin sperm sayısı düşük lütfen bilgi verin
O zaman aşağı yukarı ortalama 70-80 küsur ödemiştk diye hatırlıyorum eksiği yok fazlası varsa vardır ama. Mayıs ayinda yaptırdım ben 7 ay önce. Sebepsiz infertilite vardı bizde sorun yoktu yani doğal olabilir dediler ama. 2 yıla yakın olmayınca ben daha dayanamadım yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…