Tüp bebek tedavisi yumurtlama düzenini bozuyor mu?

gamzelihaller

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
980
-70
45
Arkadaşlar tüp bebek tedavisi yumurtlama düzenini bozuyor mu ? Negatif denememden sonra ovulasyon testi takibi yapıyorum ama yumurtlama günüm geçmesine rağmen test hala silik. Normalde kıpkırmızı olurdu. Adet bitiminden 4 gün sonra test yapmaya başladım. Acaba daha Erken mi yumurtladım? Geç mi yumurtlayacağım yoksa bu ayın boş geçme ihtimali var mı?
Başına böyle bir şey gelen var mı?

Sakin olun ve evet bence sorunuzun cevabı evet. 2 transferimden sonra (ikisi de negatif) ilaçları bıraktıktan 3 gün sonra ilk adetimi gördüm. Normalde 28 günde 1 olan adetim 33 günde 1 e çıktı. Tam 5 gün geç yumurtladım. Yabancı forumlardan öğrendiğime göre çok yaygınmış bu. 1 hafta geç yumurtlama olabiliyormuş. Teste devam edin.

Sakin olun ve evet bence sorunuzun cevabı evet. 2 transferimden sonra (ikisi de negatif) ilaçları bıraktıktan 3 gün sonra ilk adetimi gördüm. Normalde 28 günde 1 olan adetim 33 günde 1 e çıktı. Tam 5 gün geç yumurtladım. Yabancı forumlardan öğrendiğime göre çok yaygınmış bu. 1 hafta geç yumurtlama olabiliyormuş. Teste devam edin.
Teşekkür ederim

X