TÜP BEBEK YUMURTA TOPLAMA VE YUMURTA SAYISI

P Prensssprensesss canım benim yarın Dr randevum dün geldi benimki de bakalım ne diyecek rahmi uygun görürsem bu ay da yapabilirim dedi transferi bakalım merakla bekliyorum😍😍
Yaaa süper haber 😍😍yarın mutlaka haber ver insallah hayırlı haberlerini bekliyorum 😍 benimde adetim bitti şimdi ikinciyi bekliyorum ❤️

Kızlar yumurta gelişimi kalitesi için hangi besinleri tüketmeliyiz bilginiz var mı forumda araştırdım ama bulamadım
Ben incir kürü uyguladım.. bı tane kuru inciri zeytinyağına doğradım.. zeytin yağı çok olmasına gerek yok üzerini hafif geçsin yeter şimdi yap sabah aç karnına ye onu yer yemez hemen yerine yeniden doğra.. ertesi sabah tekrar aç karnına ye yerine yenisi doğra bu şekilde bir ay yaptım ben yağını her zaman değiştirmedim azaldıkça üzerine ekleme yaptim

Ben incir kürü uyguladım.. bı tane kuru inciri zeytinyağına doğradım.. zeytin yağı çok olmasına gerek yok üzerini hafif geçsin yeter şimdi yap sabah aç karnına ye onu yer yemez hemen yerine yeniden doğra.. ertesi sabah tekrar aç karnına ye yerine yenisi doğra bu şekilde bir ay yaptım ben yağını her zaman değiştirmedim azaldıkça üzerine ekleme yaptim
Tamam deneyeceğim 👍

Merhaba benim 9 nisanda yumurta toplanma işlemim yapıldı . 22 yumurta toplandı . 18 i dolu yumurtaydı işleme alındı 5. gün embriyosu olarak 6 tanesi donduruldu . Ohss olduğum için 2 ay dinlenme verildi bir adet atlattım kısmetse 2.de transfer olacak . Bende karnımda aşırı şişlik oldu aşırı sancılar çektim halsizlik yorgunluk yaşadım ohss nin etkisi sanırım ama çok şükür atlattım 🙏🏻
yumurta toplama işleminde uyuttular için bir şey anlamadım ama uyandığımda biraz ağrım oldu iğne yaptılar serum taktılar .2. günü işe devam ettim sorun olmadı ama çok zorlandım ağrım olduğu için .Allah sonunu hayr etsin 🤲🏻
Merhaba. Benimde pazartesi yumurta toplama işlemim oldu. Şuan aşırı bir şişlik var karnımda. Bol su içiyorum. Sizin şişlik kaç gün sürmüştü ? Benim 12adet dolu yumurtam var inşallah 5.güne ulaşırlar 🙏 heyecanlı bir bekleyiş

Kızlar son durumlar ne :) Bizim 11 tane embriyomuz donduruldu şükür 🙏 8 tanesi 5. Gün 3 tanesi 6. Gün donduruldu. Haziranda da transferimiz olacak kısmetse çok heyecanlıyım🥰
Oooo hayırlı uğurlu olsun çok sevindim mm😍😍 benimde 11 donduruldu Haziran'da olacak ins transfer bugün kontrole gittim ilaç başladık transfer on hazırlığı için bı sonraki reglide bida gidicem o zaman reglin 15. Günü transfer yapcaz bı aksilik çıkmazsa😍😍😍

Merhabalar umarım herşey hepiniz için güzel gidiyordur tedavinin kaçıncı günündesiniz ? Zorlandığınız durumlar nedir ?
Ohss geçirenler riski olanlar ?
Birde yumurta toplama işlemi sonrası şikayetleriniz , toplanan yumurta sayınız ve dolu çıkan yumurta sayılarınız ?
Ve kaç embriyonuz oluştu
Birbirimize bilgi verelim haydiiiii☺️
Merhaba. Mart ayında başladım ilkinde 2 yumurta dsn 1 tanesi ikinci de 3 yumurta dsn 1 tanesi döllendi. Yumurta rezervi az olduğu için uzun ve zor Bi süreç iii. Yumurta alındık sonra bir ağrım olmuyor..

Merhaba. Benimde pazartesi yumurta toplama işlemim oldu. Şuan aşırı bir şişlik var karnımda. Bol su içiyorum. Sizin şişlik kaç gün sürmüştü ? Benim 12adet dolu yumurtam var inşallah 5.güne ulaşırlar 🙏 heyecanlı bir bekleyiş
Sislik benim hala geçmedi bı hafta oldum opu olalı bugün hemşireye sordum o biraz uzun suruyo geçmesi zaten geçti bitti demeden hamile olursunuz inşallah daha çok belirginleşir dedi

X