TÜP BEBEK YUMURTA TOPLAMA VE YUMURTA SAYISI

kızlar merhaba pazartesi günü toplama işlemim olucak ertesi gün işe gidebilirmiyim ağrı sızı oluyormu ve şuan çok ağrım var :KK43:
Hiç belli olmuyor maalesef. Benim hiç ağrım olmadı ama ilaçlardan dolayı aşırı bulantım ve halsizliğim oldu. Bu kapanmada da mı çalışıyorsunuz :KK43: Birkaç gün istirahat alma imkanınız varsa iyi olur bence yazar doktorunuz.

kızlar merhaba pazartesi günü toplama işlemim olucak ertesi gün işe gidebilirmiyim ağrı sızı oluyormu ve şuan çok ağrım var :KK43:
Merhaba, geçmiş olsun. Toplama işlemin yapıldı mı nasıl hissediyorsun? Benim de çarşamba günü olacak. Biraz stresliyim

Merhaba, geçmiş olsun. Toplama işlemin yapıldı mı nasıl hissediyorsun? Benim de çarşamba günü olacak. Biraz stresliyim
cnm günaydın evet yapıldı ilk çıktığımda ağrım oldu ağrı kesici verdiler 15 dakkika içinde geçti bol su iç şuan biraz karın şişliğim var onun dışında iyiyim korkulcak birşey yokmuş inşaşşah güzel güzel yumoşalrın olur

cnm günaydın evet yapıldı ilk çıktığımda ağrım oldu ağrı kesici verdiler 15 dakkika içinde geçti bol su iç şuan biraz karın şişliğim var onun dışında iyiyim korkulcak birşey yokmuş inşaşşah güzel güzel yumoşalrın olur
Kaç yumurtan oldu kuzum kaçını dollediler hadi hayırlısı olsun yarısını atlattin😍😍

20 yumurta toplandı canım döllenme için aramadılar çok şükür yarısını atlattım ama transferim ta eylülde olucak kistlerimden dolayı :KK43:
Güzel toplanmış canım olsun geç olsun güç olmasın bak benimde troidlerle ilgili sorun çıktı muhtemelen ertelicez dedi Dr bakalım hayırlısı diyorum artik

Ayy çok geçmiş olsun. İnşallah hepimiz için en güzel haberler peş peşe gelir. Benim de yumurta toplamam yarın olacak. Dün gece çatlatma iğnesini yaptık. Heyecanla bekliyorum yarını

Yarın OPU işlemim olacak başım çatlıyor migren gibi dün akşamdan beri . Operasyon olacak diye ilaç almak istemedim ama dayanamayıp minoset aldım . Sabah tüp bebek birimini aradım günde 3 taneye kadar alabileceğimi söylediler suan iki tane içtim ama bana mısın demiyor ne ilaç ne mentol vs 🥺

Yarın OPU işlemim olacak başım çatlıyor migren gibi dün akşamdan beri . Operasyon olacak diye ilaç almak istemedim ama dayanamayıp minoset aldım . Sabah tüp bebek birimini aradım günde 3 taneye kadar alabileceğimi söylediler suan iki tane içtim ama bana mısın demiyor ne ilaç ne mentol vs 🥺
Opu dan önce ağrı kesici vermediler mi bana vermişlerdi opu dan bigun önce

X