TÜP BEBEK YUMURTA TOPLAMA VE YUMURTA SAYISI

Bizimki hazirana kaldı kızlar doktorumuz kapanmadan dolayı gelemiyormuş eşim bir ay daha iğne olacak çok morali bozuk bıktı iğne olmaktan 😔

Bizimki hazirana kaldı kızlar doktorumuz kapanmadan dolayı gelemiyormuş eşim bir ay daha iğne olacak çok morali bozuk bıktı iğne olmaktan 😔
Sen iğne oldun muydu canım zor bı surec benimki iğne olmadı ama ben oldum tahmin edebiliyorum neler yaşadığını Allah sabırlar versin inşallah sonu güzel olacak

Sen iğne oldun muydu canım zor bı surec benimki iğne olmadı ama ben oldum tahmin edebiliyorum neler yaşadığını Allah sabırlar versin inşallah sonu güzel olacak
Ben iğne olmadım bana sadece hap vermişti onu yarım içiyorum eşim 7 ay olacak iğne olmaya başlayalı onu teselli etmeliyim delik deşik oldu adam inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 Hayırlısı olsun

Görüştüm kuzum lucrin ve bı hap verdi 21 gün sonunda ilk beş gün içerisinde reglin gelecek o regliyle gel dedi yine bakıp kontrol edecek reglinden sonra 15. Gün transfer edecek yaklaşık 12-17 Haziran arasına karşılık geliyo bakalim
Merhaba doktor bu ilaçları neden verdi acaba size

X