Tüp Bebek Merkezleri TÜP BEBEK

Papatya6565

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
220
96
28
Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görüyorum dondurulmuş embriyolarim var transfer için adetimi bekliyorum 5aa 4 AA 5 gün embriyom var sizce kalitesi nasıl tutma olasılığı yüksek mi transfer öncesi nelere dikkat etmem lazım hangi embriyoyu koyacaklarını biz mi karar veriyoruz doktorlar mı yada kaç tane embriyo transferine doktormu yoksa yine bizler mi karar veriyoruz bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

İnşallah çabaların güzel sonuçların bu yol çok zor bir yol gerçekten bende 6 yıldır mücadele ediyorum Allah herkese tez zamanda kolay yoldan nasip etsin hayırlısıyla 🤲🤲
Amin Rabb'im geciktiriyorsa guzeleştiriyordur 😇 bende 6yilin sonunda tüp Bebek tedavisine nur topu bir negatif aldım😑😑 nasip önümüzdeki maçlara bakacağız 😇😂 Rabb'im merhamet etsin bizlere
Transfer ilk günü sayılıyor mu bide kaç gün sonra banyo yapılıyor
Yok sayılmıyor bildiğim kadarıyla banyoyuda doktorum ayakta ılık duş alabilirsin dedi tabi ben beş gün banyo yapmadım ama sonuç negatif bence çokta takmamak lazım akışına bırak bebisin seninle 😇🤗

Amin Rabb'im geciktiriyorsa guzeleştiriyordur 😇 bende 6yilin sonunda tüp Bebek tedavisine nur topu bir negatif aldım😑😑 nasip önümüzdeki maçlara bakacağız 😇😂 Rabb'im merhamet etsin bizlere

Yok sayılmıyor bildiğim kadarıyla banyoyuda doktorum ayakta ılık duş alabilirsin dedi tabi ben beş gün banyo yapmadım ama sonuç negatif bence çokta takmamak lazım akışına bırak bebisin seninle 😇🤗
Amin canım inşallah bende artık yıkanır im çünkü dayanamıyorum artık 😂

Rabb'im dahada aratmasın canım 🤲 şimdi soracaksın bana senin niye olmuyor diye😏 vallahi bende bilmiyorum ilk yumurta tembeligi denildi sonra rahim tersligi ki engel değil gebeliğe sonrada sebepsiz infertilite denildi sonrada pco dendi yani bende bilmiyorum 🙄🤷
Vallahi zaten olmamaya olmaya yaşta ilerledikçe sebepler ortaya çıkmaya başlıyor Devrin hastalığı infertilite maalesef artık kimsenin çocuğu kolay kolay olmuyor Allah herkesin yardımcısı olsun daha da yormadan yıpratmadan bekletmeden versin inşallah 🤲🤲

Vallahi zaten olmamaya olmaya yaşta ilerledikçe sebepler ortaya çıkmaya başlıyor Devrin hastalığı infertilite maalesef artık kimsenin çocuğu kolay kolay olmuyor Allah herkesin yardımcısı olsun daha da yormadan yıpratmadan bekletmeden versin inşallah 🤲🤲
Amin canım malesef normal gebelikler baya düşmüş

X