Tüp bebekte embriyo transferini bekleyenler!...

Evet bu hafta gittim gorustum dr.un tavrida hosuma gitmedi hasta gibi degilde musteri gibi davraniyorlar

Mehmet hocanın mı tavrı hoşunuza gitmedi ?
Evet malesef sosyal medyadan takip ediyordum cok samimi duruyor fakat gittigimizde hicde oyle karsilanmadik hemde baska sehirden gelmistik acikcasi isin ekonomik boyutununda bizim icin onemli oldugundan bahsettik eger bizi aşarsa bize yardimci olup olamayacagini mahcup bir sekilde sordugumuzda bizim yuzumuze bile bakmadi duymamazliktan geldi cok zoruma gitti bu hareketi bizi onemsemedi ciddiye almadi pasif gordu kucumsedi resmen

Evet malesef sosyal medyadan takip ediyordum cok samimi duruyor fakat gittigimizde hicde oyle karsilanmadik hemde baska sehirden gelmistik acikcasi isin ekonomik boyutununda bizim icin onemli oldugundan bahsettik eger bizi aşarsa bize yardimci olup olamayacagini mahcup bir sekilde sordugumuzda bizim yuzumuze bile bakmadi duymamazliktan geldi cok zoruma gitti bu hareketi bizi onemsemedi ciddiye almadi pasif gordu kucumsedi resmen
Çok üzüldüm ve çok şaşırdım gerçekten benimde saat 3 te transferim var bu durumu gerçekten sormak istiyorum kendisine

Bu konuyu Mehmet hocayla paylaştım o da şaşkın eğer ki bana muayene olduysa mutlaka beni arasınlar dedi tam isminiz yazmadığı için söyleyemedim o yüzden sizi arayamıyorlar

Herkese selamlar, benim de 24 Haziran transfer gunum oldu. Ama Cd56 testim yuksek ciktigi icin 22 Haziranda intralipid tedavisi uygulanacak. Ankara Bahcecide transfer olacak olanlar var mi?

Anlattıklarını söyledim o şekilde davranacak yapıda biri gerçekten degil kendide şaşırdı istersen ben sana numarasını vereyim kendin ara onu olur mu yada var mı sen de numarası

X