Tüp bebekte morfoloji ve ileri hız önemi

Kndihalinde

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Mart 2022
62
18
Merhaba sürekli takip ediyordum ilk kez yazmak istedim daha önce üç klomen ve çatlama iğnesi oldum bir dış gebeliğim var o çatlama iğneleri ile gebelik oluşmayınca eşimde test verdi anlayanlar bakabilir mi 5 ay oldu test vereli Total sayı 335 yazıyor milyon mu oluyor o birde ileri hız 0 morfoloji 1 önümüzdeki ay tekrar test vercez proxed verdi doktor biz ek olarak keçi boynuzu kaynattik içti ve içmeye devam ediyor çakşır suyu bir macun hazırladı aktar değere göre hareket etcez benim herşey normal hsg de temiz çıktı sorum şu ki bu değerler ile tüp bebek yaptırıp olumlu veya olumsuz sonuç alan oldu mu bilgilendirirseniz sevinirim birde volüm ne oluyor

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-12-10-48-49-916_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-03-12-10-48-49-916_com.whatsapp.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_2022-03-12-10-48-33-535_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-03-12-10-48-33-535_com.whatsapp.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 88
Morfoloji 0 olan ve başarı elde edenler çok. Hız da mühim değil. Ivf deģil de ıcsı yapılıyor çoğunluklq bildiğim. Yani benim merkezde öyle idi. Icinizi rahatlatmak içij sorabilirsiniz bunu. Yani spermi yumurtanın yanına koymak yerine mikro enjeksiyonla içine koyuyorlar. 🤗 Gerisi döllenmeye ve gelişmeye kalıyor o da nasip. 🤗

Morfoloji 0 olan ve başarı elde edenler çok. Hız da mühim değil. Ivf deģil de ıcsı yapılıyor çoğunluklq bildiğim. Yani benim merkezde öyle idi. Icinizi rahatlatmak içij sorabilirsiniz bunu. Yani spermi yumurtanın yanına koymak yerine mikro enjeksiyonla içine koyuyorlar. 🤗 Gerisi döllenmeye ve gelişmeye kalıyor o da nasip. 🤗
Ivf ve ıcsı ne oluyor acaba ? Birde ben konya medova seçil kahveci ile baslıycam bu sürece siz nerde yaptırdınız ve sizdeki sorun neydi acaba ? Sanırım tüp bebekle hamile kaldınız ve şuan bebeğiniz 3 buçuk aylık gibi Allah bağışlasın 😇

Ivf ve ıcsı ne oluyor acaba ? Birde ben konya medova seçil kahveci ile baslıycam bu sürece siz nerde yaptırdınız ve sizdeki sorun neydi acaba ? Sanırım tüp bebekle hamile kaldınız ve şuan bebeğiniz 3 buçuk aylık gibi Allah bağışlasın 😇
Icsi mikroenjeksiyon digeri havuz gibibyumurta spermle bulusturuluyor.
Ben 2. Tüp bebek tedqbime hazırlanırken histereskopi sonrası doğal hamile kaldım. Istanbulda okan ünide tedavi gördüm.

Icsi mikroenjeksiyon digeri havuz gibibyumurta spermle bulusturuluyor.
Ben 2. Tüp bebek tedqbime hazırlanırken histereskopi sonrası doğal hamile kaldım. Istanbulda okan ünide tedavi gördüm.
Bu arada teşekkür ederim insallah siz de sağlıkla kavuşun evladınıza insallah. 🤗

Hanımlar yok mu başka kimse morfoloji bir ileri hız 0 olup tüp bebek ile olumlu sonuç alan

Bizim morfoloji 2 ileri hız normal. Doktorlar tüp bebek için şansınız çok yüksek zaten morfolojinin ve diğer değerlerin bi önemi yok biz zaten en iyi spermi seciyoruz diyorlar ama 1 aşılama 3 tüp bebek negatif maalesef:) bi tanıdığım 0 morfoloji 0 hızla doğal hamile kaldı. diyeceğim o ki bu işler kesinlikle nasip işi. Siz yine elinizden geleni yapın gerisini allaha bırakın. Çok üstünde durup kendinizi üzmeyin😌 inşallah en yakın zamanda hepimiz mutlu sona ulaşırız🤗

Bizim morfoloji 2 ileri hız normal. Doktorlar tüp bebek için şansınız çok yüksek zaten morfolojinin ve diğer değerlerin bi önemi yok biz zaten en iyi spermi seciyoruz diyorlar ama 1 aşılama 3 tüp bebek negatif maalesef:) bi tanıdığım 0 morfoloji 0 hızla doğal hamile kaldı. diyeceğim o ki bu işler kesinlikle nasip işi. Siz yine elinizden geleni yapın gerisini allaha bırakın. Çok üstünde durup kendinizi üzmeyin😌 inşallah en yakın zamanda hepimiz mutlu sona ulaşırız🤗
Sizde bir sorun varmı peki

X