Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Herkese sağlıklı günler diliyorum..
Yaklaşık 5 günden beri halsizlik, burun tıkanıklığı, boğazda ağrı ve öksürük, gözlerde yanma, başağrısı, eklem ağrısı şikayetlerim vardı..Bugün neredeyse hiç koku da almadığımı farkettim... Diğer şikayetlerimden sadece burun tıkanıklığı ve hafif halsizlik kaldı.6 aylık hamileyim ve çok endişeliyim

Bir an önce test verip tedaviye başlamanız lazım. Geçmiş olsun.. korkmayın geç kalmak tedavi olmamak sıkıntıya sokar bizi.. gebesiniz zaten ona göre tedavi uygulanıyor size. Bebeğinizle sağsalim atlatın inşallah eğer enfekte olduysanız. Belki de değilsiniz o zaman da bol bol istirahat ediniz

Teşekkür ederim cevap için.184'ü aradım 24 saat içinde farklı bi durum olursa aile merkezine gidin dedi..Ne yapayım bekleyeyim mi?

Genetik kan pıhtılaşma bozukluğu olupta aşı yaptiranlar varmı aranızda
İki üç aşı kan pıhtılaşmasi yapıyor dünyada yasaklayan ülkeler var bizim ulkede duymadım ama korkuyorum

Teşekkür ederim cevap için.184'ü aradım 24 saat içinde farklı bi durum olursa aile merkezine gidin dedi..Ne yapayım bekleyeyim mi?
Koku gelmezse tat giderse beklemeyin gidin. Takip edin kendinizi ama stres yapmadan lütfen bebeğinizi düşünün

Genetik kan pıhtılaşma bozukluğu olupta aşı yaptiranlar varmı aranızda
İki üç aşı kan pıhtılaşmasi yapıyor dünyada yasaklayan ülkeler var bizim ulkede duymadım ama korkuyorum
Benimde genetik kan pıhtılaşması sorunum var başka yerden falan bilgi alırsanız bana da soylermisiniz

Geçmiş olsun.Durumdan haberdar edin:)

Biz de 2 gün önce balkonda çay içtik o esnada daldık 1 saat kadar sogukta oturduk ertesi gün kalktım benim el kol tutmuyor :) boğazda hafif kaşıntı .. ya covid oldum ya üşüttüm dedim.. bugün iyi bir terleyince ağırlarım %80 azaldı.. sanırım üşütmeydi .. her şeyi covide yorar olduk önceden yaşadığımızı unuttuk Allah hepimize yardım etsin ..

Merhabalar 10 gündür karantinadaydik esimle ikimizin testi pozitifti ben de suanda birsey yok. esimde biraz öksürük devam ediyor tekrar test verdi yine pozitif böyle olaniniz varmı .
Karantina uygulaniyormu rapor vs veriliyormu?

Son düzenleme:
Ben de beş gün önce evime çat kapı gelen bir sürü misafir sonrası şuan ağır şekilde grip geçiriyorum. Çünkü misafirlerin iki çocuğu vardı ve hapşırık öksürük ne ararsan vardı çocuklarda. Ayrıca hastaneden çıkıp bize gelmisler. Ben hem hamileyim hem küçük cocugum var ve su pandemi ortamında akşama kadar küçücük evin içinde bir sürü insan oturduk.
Özellikle dünden beri ağrılarım çok arttı. Burun akıntısı, boğaz ağrısı, hapşırık var. Ama ateş yok, koku tat alıyorum.
Allah'tan kızım hafif atlattı, biraz burnu aktı geçti.
Yarın da durumuma bakayım da ona göre acile gideyim diyorum. Ateş, koku tat kaybı vs olmazsa da test yaparlar mı acaba

Bu ne fütursuzluk!!! Yazıklar olsun böyle insanlara, hanımefendi bebeğiniz var hamilesiniz üstelik neden alıyorsunuz evinize. Küsen küssün sonsuza dek!!! Ya onlardan korona kaptıysanız gelip bebeğinize size bakacaklar mı?? inşallah enfekte olmamışsınızdır. Beklemeden gidip test yaptırın lütfen.. temaslıyım koku tat alamıyorum dersiniz hemen test yaparlar..

Merhaba covid olup oksurunce kan geleniniz oldu mu acaba
merhaba mesajınızı görünce yazmak istedim bizim öğretmenimiz oyle oldu belirtisi yokken kanlı balgam gelmis gitmis ki ciğerleri çok ağır durumda hastanede yattı hala toparlanamadı aylar geçmesine rağmen sizde doktora görünün geçmiş olsun

Artik tat koku kaybı olması gerekmiyor. Yeni vakalarda grip tarzi başlayan cok fazla.burnu akıntısı, grip sesi gibi gibi bizin ailede olanlar öyle

Benimde genetik kan pıhtılaşması sorunum var başka yerden falan bilgi alırsanız bana da soylermisiniz
Böyle bir bilgi buldum
Siz coraspin kullaniyormusunuz doktorum bana coraspin kullanmam gerektiğini söyledi aksi takdirde bacakta toplardamar pıhtılaşması olurmuş ki bacağımda venöz yetmezlik çıktı canım çok yaniyo sizde bir gorunun derim kalp damar cerrahisi uzmanına

Bende alerjiğim tam azma dönemi mevsim geçişindeyiz kötü oldukça covide yoruyorum hastaneye gittikçede dr yinede tedbir diye pcr yapılıyo çok şükür negatif ama baya sardı etrafımızı Allah hepimizin yardımcısı olsun şu illet bitsin gitsin inşAllah pozitiflerede şifa versin Rabbim iyi sahurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…