Tutku mu ? Gurur mu ?

Fuckbuddy'siyle evlenen duydum da kocasıyla fuckbuddy olan duymadım Allah sizi 😅 şimdi hâlâ evlisiniz diye olur canım gibi geliyor. Ama hele bir de arada çocuk varsa olmaz. Dürtülerinize söz geçirmeniz gerek. İleride sizi her yönden mutlu eden birini bulursunuz umarım.

Boşanmayın. İlişkiniz devam edecek, eşiniz başkasını bulacak, o da gelip konu açacak "Sevgilim ile eski karısı haftada bir buluşuyor, çocuğu kıramadıkları için geceyi aynı evde geçiriyorlar, çocuk çok istedi ağladı tepindi diye tatile beraber gidiyorlar, sizce normal miiee? " diye.
„Ali Icin“ cümlesi geldi aklima 😂😂

Hanımlar merhaba, eşimle boşanmak üzereyim ikimizde karyılıklı dava açtık ve birkaç ay sonra her şey tamamen bitecek sorunsuz. Benim açımdan duygusal anlamda her şey bitti ama eşim sonradan pişman oldu ama ben kabul etmedim etmeyeceğim de. Sorun şu, ikimizde çok tutkulu bir aşk yaşadık cinsel hayatımızda bir sorun yoktu ama evliliği sürdüremedik anlaşamadık. İkimiz de yanyana geldiğimiz vakit birbirimizi tutamıyoruz aramızdaki çekim bitmedi hala birbirimizi arzuluyoruz. Ben ona karşı bir şey hissetmesem de aramızdaki cinsellik bitmedi. Son 1 aydır telefonla birkaç kez konuştuk küçük sevişmeler ama ötesini yapmakta kararsızım. Kendi gururmla savaşıyorum. Çok olay yaşadık çok üzüldüm ama bir yandan da tatmin olmak istiyorum beni arzulayan bir erkeğe karşı koyamıyorum. Başka birini istemiyorum ne olursa olsun başka bir adamı karşıma getirip birlikte ol deseler yine de hala evli olduğum için kendime yediremem. Bu sefer ona haksızlık yapmış olurum. Yani sadece anın tadını çıkartıp birkaç ay sonra her şey nasıl olsa bitecek gözüyle mi bakmalıyım ? Yoksa cinselliği bitirmeli miyim ? Tutku mu yoksa gurur mu ? Boşandıktan sonra özgürüm düşüncesiyle beraber olmayı erteledim şuan öyle bir karar aldım. Çünkü o zaman dava ya da herhangi bir karar kalmayacak. Ben seni her zaman seveceğim her zaman isteyeceğim diyor tüm şeylerden pişman oldu ama ben ona eşimmiş gözüyle değil sanki partnerimmiş gibi bakıyorum benim amacım sadece o anı değerlendirmek o da "bana dönmeyeceksin biliyorum ne olursa olsun kararının kesin olduğunu biliyorum sadece anın tadını çıkartalım davayı uzatmayacağım" diyor. Sizce ne yapmalıyım ? Çocuk var ama ben tekrar geri dönmeyeceğim kararım kesin.
İyi ki gururluymuşsunuz he olmasa neler yaşanacakmış bilemedim :KK70:

Aranizda ten uyumu var anladığım kadarıyla. Ben anın tadını çıkarırdim kesin 🙈🙈🙈

Nedense benim bu konuyu okurken midem ben kalkıyorum dedi müsade istedi, söyledikleriniz hem çok saçma hem çok iğrenç geldi .
Boşanma aşamasındaki eşle cinsel birliktelik ,birbirini tatmin etme ,arzulama falan bunun adını da kendinizce tutku koymuşsunuz ŞAKA gibi .
Birde gurur mu tutku mu diye soruyorsunuz ? Siz gururunuzu kaybedeli çok olmuş üzgünüm.

Enteresan geldi bana hisleriniz. Kendi bosanmami dusunuyorum da adami 1 kaslk suda bogacak kadar nefret etmistim. Zaten tutku olsa bosanmaz ki insan. Sizin hislerinizde karmasa gordum acikcasi. Kendinize ayri zaman taniyin derim.

Sizin eski konunuzu okuyup buraya geldim . Kocanızin psikopat ,narsist, iftiracı olduğundan falan bahsetmissiniz. İçinizde büyük bir öfke varmış falan, içinizdeki öfkeyi sanırım onunla sevişerek bastiriyorsunuz .
Nasıl ya sevişerek? 🤣

Sizin eski konunuzu okuyup buraya geldim . Kocanızin psikopat ,narsist, iftiracı olduğundan falan bahsetmissiniz. İçinizde büyük bir öfke varmış falan, içinizdeki öfkeyi sanırım onunla sevişerek bastiriyorsunuz .
Adam tutkulu olunca demekki...

Eski konunu okudum. Bu adamdan uzak dur. Ruh dengen bozulur. Onunla cinsellik icin gorusmek bile mahkeme surecini etkiler, dava düşer, ki adamin da istedi bu. Su adamdan kurtul once. Saglikli bir iliski olmaz bu adamla. Deger veren, sevdigini hissettiren, saglikli iletisim kurabilecegin biriyle ol. Adamin yasadigi pismanlik degil. Avukatin soylemistir, cogu cekismeli bosanmalarda erkekler bu sekilde yapiyor davayi dusurup tazminattan ondan bundan kurtulmak icin. Kimse degismiyor. Sadece degismis numatasi yapiyorlar. O da en fazla 4 ay.

Eski konunuzda adam için psikopat demişsiniz, narsist demişsiniz. Kurtulamıyorum bir türlü boşanmamak için yalancı şahitler buldu, iftiralar attı, çocuk için benden değil dedi diye yazmışsınız. Avulatınızda sakın görüşmeyin diye tembihlemiş.
Siz hala tutku diyip sevişebiliyorsunuz kusura bakmayın da size karşı bu kadar basitleşen adama nasıl dokunabiliyorsunuz?
Garip hayatlar, garip tuhaf ilişkiler ne diyim Allah akıl versin

Eski konunuzda adam için psikopat demişsiniz, narsist demişsiniz. Kurtulamıyorum bir türlü boşanmamak için yalancı şahitler buldu, iftiralar attı, çocuk için benden değil dedi diye yazmışsınız. Avulatınızda sakın görüşmeyin diye tembihlemiş.
Siz hala tutku diyip sevişebiliyorsunuz kusura bakmayın da size karşı bu kadar basitleşen adama nasıl dokunabiliyorsunuz?
Garip hayatlar, garip tuhaf ilişkiler ne diyim Allah akıl versin
🙄🙄🙄🙄

X