Tüylerden Kurtulmak icin Zırnık Kullanan Var mı?

aylardır o kadar çok araştırıyor çırpınıyoruz ki zannederim bir çözüm bulduk...:) teyzemin birinden duyması üzerine g.antepten getirdiği toz gibi birşeyi suya karıştırdık tüyleri aldıktan sonra annemle sürdük.müthiş yakıyor ama yıkadıktan sonra bi bakıyorsun ne bir soyulma ne bir tahriş... annemin kolları 15 günde çıkmadı bile.çıkanlar da incecik.ki annemin kollarındaki tüyler bir haftada diken diken çıkardı.ben de denedim tek seferde çoğunu yok ettiğine emin gibiyim.20 gün oldu muhakkak çıkması lazımdı ama yine de kesin demek için erken bence.kesin sonuç alınca muhakkak yazıcam.lazere de gittim bir seans yaptırdım ama belki de artk gitmicem:) onca bunalımdan sonra kurtuldum galibaaa yaaaa:)

zırnıkla hamam tozu aynımıdır bilmiorum ama bende kullnadım kötü bir kokusu var ben bu kez annemlere gittiğiğmde bir katarda güllüsünü buldum hamam tozunun daha öncede kullanmıştım ama hamileyken bırakmıştım güllüsüde kokuo ama diğeri kadar değil gül koksu bastırmış biraz kokuyu çok koyu bir kıvamda yapmadığım için tamamen temizlemedi ama baya etkili geçen haftasonu yapmıştım kökleri çıktı ama öle jiletteki gibi falan uzamadı fiyatıda çok ucuz kutusunu 2 liraya aldım 5 kez kullanılabilir normal tüylenmeler için

merhaba seeelinnn istenmeyen tüylerden kurtulmak için yeni bir tozdan bahsettin.. nasıl bir şey peki o? zırnık tarzı bir kullanımı mı var? adı nedir? Sende bu konuda benim kadar dertli gözüküyorsun:KK43: Ben bi arkadaşımdan eşşek idrarı istedim köylernde varmış ama ankaradan bana gelene kdr o idrardan ne hayr kalır bilemiyrm.. bide eşşek sık tualetini yapmıyr diye duymştm kız başında beklicek biri de değil yani nasıl bulcak bilmiyrm ama inş. bulur. senin yazılarını okuduktan sonra ona çok inanmaya başlamştm aslında yani halaa daha inanıyrm aslında bi olsa sanki bi daha çıkmıcak gibi geliyo... ama senin şu yeni tozunuda çok merak ettim.. bilgilendirirsen çok mutlu olcam..

zırnık denilen tozu bende kullandım ama cildimi çok kötü yapıyordu ve çok yakıyor doğumdan önce çok kullanıyordum sevmesemde ama doğumdan sonra dikişlerimi çoook yaktığı için bidaha kullanmadım ama tüyleri azalttığını ilk kez burda okudum bende hiç farketmedi ben tüy dökücü olarak kullanmıştım yanlış anlamadıysam tüyleri aldıktan sonra çıkmaması içinmi sürüyorsunuz arkadaşlar
bilmiyorumkismile

arkadaşlar bu zırnığı yanlış amaç için kullanıyorsunuz yapmanız gereken tüğleri kökünden ağda,eldiven veya epilasyonla aldıktan sonra temiz bölgeye uygulamak ve yaklaşık bir dakika bekletmek.bunu iki üç seansta tekrar ederseniz hiç tüğünüzün kalmadığını onlardan sonsuza dek kurtulduğunuzu göreceksiniz.Bizzat denedim ve işe yaradı ama siz direk tüğlü bölgeye uygularsanız ve iyi bir sonuç beklerseniz mucize istiyorsunuz demektir..

ay sayfalardır okuyorum şu yorumu yapan birine rastlamadım evet arkadaşlar doğrusu böyledir ya..
yani bayan arkadaşımızın biri ibni sina'nn kitabında okumuş tüyler alındıktan sonra deniyor...

arkadaşlar şu karınca yumurtası yağı hakkında kilitlenmiş konularda bu yazıyı buldum;

Kızlar karınca yumurtası yağı dediğimiz şeyin içeriği Metanoik Asit, karıncaların savunma mekanizması;güçlü antibiotik özelliğe sahip olduğu için kimyadada kullanılır.Size daha ilginç gelecek bir şey daha doğada bir de ısırgan otunda bulunur aynı asid yaptığım araştırmalar bunu gösteriyor.Peki size bir sorum var ısırgan otu ben kendimi bildim bileli saç dökülmesini önleme ve saç güçlendirmede kullanılır karınca yumurtası yağı ise tüy dökmede...burada bir çelişki yok mu? merak edip bilgiyi teyid etmek isteyen google da karınca asidi,Metanoik asit ve ısırgan otu adı altında arama yapabilirler...bu ürünü bende kullanmaya başlayacağım tüm endişeme rağmen bakalım ne olacak!!!

ve size kendi tecrübemi anlatmak istiyorum.
bende 4 5 ağda sonrasıdır bu yağı kullanıyorum. ama hiçbir yararı olmadı. ayrıca yüzümde bıyık bölgemde büyük ve sık sivilceler oluştu. çok çirkin bir görüntü cidden şimdi geçtiler ama izleri kaldı. güneşte yanarım falan cildim yenilenir geçer bide ben 17 yaşındaym daha izlerin geçeceğini biliyorum ama inanın o sivilceler varkenki duyguyu yaşamak çokk sinirbozucu. ortamdaki erkek arkadaşlarınız bile farkediyor yani bıyklarını almıştırda tahriş olmuştur diye resmen... hele hele sizi rezil etmeye bayılan sevimsiz dost görünürlü kişiler varsa etrafınızda ortada hemen rezil ediyorlar sizi herkes malum anlıyor...çok rezil bir durum cidden.
ama ben düzensiz kullandım ve bıyık bölgesinde yararını görmedim arkadaşlar. ama sizleri yanlış yönlendirmek istemem başka bölgelerime denicem şimdi ordada aynı şyler olursa yazarım ama bıyık bölgesine kullanmayın diyim diğer bölgeleride kullandıktan sonra yazıcam :)

Son düzenleme:
2 aydır sürekli tüyleri alıp alıp zırnıkla çiş sürüyorum.bu yüzden derimi yaktım iz kaldı iki aydır geçmiyor zaten en çok ne kadar geçecek ki bi iz kalacak yani tüyler de öylece duruyor hiç fark göremiyorum eziyet oluyor artk her yerini al zırnıkla bilmemneyi karıştır sür bekle.depresyon tedavisine başladım artk her yerimde tüy var her yerimde..avuç içlerim kaldı oralarda da çıkması yakındır diye düşünüyorum.lazer epilasyon için konuşmaya gittim kol altı bikini bölgesi bacaklar tamam ama göbek göğüs üstü falan olmaz daha kötü olur dediler.zaten tüm vücut tek seansı bin liraya patlarmış.dua edin de öleyim ben.son bir kaç aydır geçirdiğim günlerden hiçbirşey anlamadım. Önceden eşek çişiyle zırnığı karıştırıp sürmüştüm onlar artk çıkmadı fakat artk bulamıyorum da bulsam da bi kez denemiş olmana rağmen çözüm olmayacak gibi geliyor.ben burda tükendim artk gerçekten gücüm yok

canım niye öyle kendini umutsuzluğa sürüklüyosun ya her şeyin bir çaresi vardır.
her bayanın problemi bu yanlız değilsin ya bizler varız!
az çıkar çok çıkar farketmez kıl her zaman sorundur bizler için
canım lazer operasyonu ben önermiyorum inanbana öncelikle tüylerin alınabilecek hale gelmeleri için orada jilet vuruluyor sonra lazer uygulanıyor. bazı arkadaşların tüyleri dökülmemiş ve sertleştikleri gibi çoğalmışlarda...

bende göğüsümde acık vardı sinirim bozuldu iki tane vardı zaten cımbızla aldım anaamm bi tüyün olduğu yerde 4 5 kıl birden çıktı şok oldum ya...
bende o bölgeme düşünüyordum sadece diğer bölgelerim çok önemli değil.
bunun için bi önerisi olan var mı arkadaşlar??

selincim ya su yaptigin tarifi bizede soylesende bende sana olene dek dua etsem ne olur ya ben cok muzdaribim...lutfen ya...yalvariyorum

dün akşam zırnık kullandım epilasyondan sonra çoook acayip yakıyor valla zor dayandımguclubacismile bilmiyorum bakalım nolucak tüylerden kurtulabilicazmi inş etkili olur alkisalkisalkis

kızlar bana da geçenlerde bi tanıdık şöyle söyledi;

hamam tozu ile sütü karıştırıyormuş,katı olacakmış,bacaklarına sürüp kurumasını bekliyormuşsun,sonra bıçağın tersiye kazır gibi çıkarıyormuşsun,bu tüylü bacağa yapılan bi işlemve 20 gün çıkmıyor kıllar dedi,ben belki sende böyle bi etki göstermiştir dedim,yok apartmanca yaptık hepimizde öyle oldu dedi,hem su ile yaparsan çok kokuyor,sütle öyle bi koku olmuyor dedi.ben kullanmadım bilmiyorum ama kullanmayı düşünüyorum,benim yaptığım ağda da 20 güne varmdan çıkıyor çünkü.böyle sütle deneyen oldu mu aranızda?

Karınca yağı kullandım aylarca etki etmedi ne yazık ki. Hamam tozu ve zırnık deniyor azaltıyor mu gerçekten? bilmiyorumkismile

emmak rusma tozunu (hamam otu sanırım) kullanıyorum aktarcıdan aldım 2 ytlye ..kil kıvamına getirip belli bir müddet tutacaksınız sonra spatula vb yardımıyla ben şöyle bir fark gördüm tüylerde inanılmaz drecede tüylerde incelme gördüm arkadaşlar...hani önceden jiletle alırdım kazık gibi çıkıyoduu :):) ama şimdi farkı gördüm tüyler seyrekleşti inanamadım sonuca,kolumdaki tüyler gibi oldu yanii okadar ...deneyin görün

emmak rusma tozunu (hamam otu sanırım) kullanıyorum aktarcıdan aldım 2 ytlye ..kil kıvamına getirip belli bir müddet tutacaksınız sonra spatula vb yardımıyla ben şöyle bir fark gördüm tüylerde inanılmaz drecede tüylerde incelme gördüm arkadaşlar...hani önceden jiletle alırdım kazık gibi çıkıyoduu :):) ama şimdi farkı gördüm tüyler seyrekleşti inanamadım sonuca,kolumdaki tüyler gibi oldu yanii okadar ...deneyin görün

Tatlım "emmak rusma tozu" için tüy dökücü yazıyor yani "jilet" gibi. Üstten alıyormuş azaltma yapmıyormuş. bilmiyorumkismile

sevgili bitiel ve anemon61
nete öyke her zaman giremiyorum malesef ama fırsat buldukça da bu sayfayı muhakkak ziyaret ediyorum.
şimdi biz bu tozu deneyeli daha 1 ay gibi bir zaman oldu.tüy işi de o kadar çetrefilli ki azaldı mı inceldi mi seçmek için zaman istiyor.mesela ben eşek sidiğiğyle zırnığı denedikten ne kadar zaman sonra farkettim artık çıkmayacaklarını,çünkü tüy dinlenme halinde olup bir süre sonra da çıkabiliyormuş.şimdi bitielcim sana şunu söyliyim ki eşek sidiğiyle zırnık nerdeyse tek seferlik çözüm.veya bende öyle tesir etti.annemle kuzenlerim de denediler ama hemen yıkamış olacaklar ki sonuç alamadık dediler.ben onu 1-2 saat göbeğimde sırtımda beklettiğimi hatırlıyorum fakat sonradan kendi idrarımla zırnık beni nasıl o kadar perişan etti yaktı izler bıraktı anlamadım.yani artık eşek sidiiği bulsam da korkudan nasıl denerim bilmiyorum.sana tavsiyem bulursan eğer,zırnığı bolca kireçle karıştır böyle bembeyaz olsun ondan sonra çişle karıştırıp sür beklet.yanarsan çok feci olur bak benim izlerim hiç de tamamen geçecek gibi değil,zırnık içine işlemiş resmen.
gelelim o toza....kesin sonuç almadan birşey demek istemiyorum.annem kesinlikle incelme azalma var dior. koluma boynumdaki ince tüylere ben de denedim.boynumdakilerin sesi soluğu yok.artık tedaviden mi ondan mı bilemedim.kolumdakiler de bir kez jiletle alınmış olmalarına rağmen inceler.ki jjiletle alının tüy nasıl olur bilirim yani...bir süre daha beklicem ama ben o kadar bunalımlara girdim ki,gözle görülür kesin sonuç alınca muhakkak yazıcam....
görüşmek üzere

seeelinnn oncelikle tesekkur ederim soruma cevap verdigin icin,Izlerin icin cok uzuldum nasil duygu bilirim.Umarim denediginiz diger yontem ise yararda hic olmazsa bu dertten kurtulanlardan olursunuz bende yarin bacagimin sadece bir yerinde yine zirnigi deneyecegim cizecem orayi resmen sonra gelismesine bakicam,insallah allahim sifa verir hepimize...

kızlar bende denedim dün aksam hamam otu diye birsey ii geldi valla zırnık bumu yada benzerimi bilmiyorum buda beyaz aynısı deneyenlere soruyorum ya bu asitli ya malum bölgede sonradan hastalık yapmasın acık söleyeyim kısırlık falan birde asitli oldugu için aklıma birde kızlık zarı geldi tüyleri öyle yakıyorsa birsey yapmasın kullanan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim bunu kullanıp bu anlattıklarımla ilgili sıkıntısı olan yok değili mi

Selamlar zırnık hakkındaki bilgilerimi paylaşmak için siteye üye oldum. ben27 yaşındayım gözümü açtığım günden beri zırnık vardı annemin zamanında da vardı anneannemn zamanında da. benm memlekette(erkekler de kullanıyor.jiletten çok çok rahat onlar için bilgilerinize)...yani aie boyu.... %90 kullanılan here evde bulunan ve hiç bir zararı olmayan bi madde.evet kokusu kötü uzun zamandan beri parfümlüsü satılıyor.Zararı olsaydı en az benm tahmnimce 50 yıldan beri ortaya çıkardı.ve fiyatı da yazılanlara bakılırsa çok fahiş fiyatlarda(15-20ytl).gramla alındığı için çok etkilemiyo olabilir ama...bizim memlkette(Şanlıurfa) kilosunu 2-3 liraya alan ve 1 yıl boyunca kullananlar var.yani çok ucuz bişi aslında ama yolunu bulmuşlar anlayacağınız.yan etkilerine gelince cilt hassasiyetine göre değişen bişi bu yüzden bildiğimiz boya badana inşaat işlerinde kullanılan toz kireçle belli oranlarda etkisi azaltılıp tahribatlar önlenebilir...ve Burada rastladım ağda sonrası kullanıma onun çok büyük bi tahrişe sebep olacağına inanıyorum dediğim gibi yine kireç yardımcı olabilir.kireç çok daha ucuz bişi yani daha da maliyet azalabilir...15-20 ler çok uçuk fiyatlar...Yine de araştırın derim.(açık bölgelere sakın sürmeyin felaket yakıyor dikkattt..)tırnaklarla uzun temas sonrası aşırı derecede yumuşama oluyor.erir gibi elinizle koparak hale geliyor

slm petitebeurre ya bn dün gece denedim bunu sormustum birde sana sorayım gözümü actıgımdan beri anneminde anneanneminde vardı demissin ya malum bölgede bir sorun yapmıyor dime asitliymiş falan ya (benim aldıgım hamam otuydu aynımı bilmiyorumda beyaz oda un gibi kuruyunca bembeyaz oluyor)asitliymiş diye soruyorum ileride kısırlık falan yapmaz dime ve asitli diye kızlık zarına falan zarar vermez dime sen bilirsin ya bilgilendirirsen sevinirim :)

tüy yapısına bağlı oluyor boyle seyler döküceğini azaltıcağını sanmıyorum bence sıklastırır :p

sevgili beany sana özelden ulaşamıyorum. evet bu yöntemi deniyorum daha 1 aydan biraz fazla zaman oldu sonuç aldım almadım demek için erken ama senin üzerinde çalıştığın bir formül de var sanırım.bana çarçabuk gözle görülür sonuç verecek birşeyler lazım yoksa bu ruh halinden kurtulamıyorum..azaltması yetmiyor yok olduklarını görmem lazım. oturup sınava çalışıcam takat bulamıyorum ya kafa falan kalmadı artık...rica etsem ulaşabileceksen bana özelden ulaşabilir misin

X