Tv programlarına ücretli seyirci..

whisperix

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
66
0
arkadaslar bu izdıvac prog. vs programlara ücretli gidiliyormuş. Bende çok istiyorum. Bilgisi olan var mı? toplaşıp gideriz valla

Bu insanlar herhangi bir ajansa mı bağlı,bu sekılde mı yonlendırılıyorlar bılmıyorum ama nette ilanlar mevcut,tv programlarına seyirci aranıyor vs gıbı...

ahaha para versinler vala goşşaaa goşaaaaa giderün :KK55::KK55::KK55::KK53: sülalemide alur öyle giderün çocuuumu kocamııı ohhhh mis :KK60:

bende baktım ama elle tutulur birşey bulamadım. aramızda bu işi yapan biri olsa keşke :KK1:

ahaha para versinler vala goşşaaa goşaaaaa giderün :KK55::KK55::KK55::KK53: sülalemide alur öyle giderün çocuuumu kocamııı ohhhh mis :KK60:

bu ilanlar olduğuna göre var böyle birşey. o kadar insan karşılık olmadan gider mi o programlara,evlerinin işini gücünü bırakıp.. :KK53:

benim duyduğuma görede izleyiciler konukar ücretli gidiyormuş o programlara dikkat ettinizmi hiç sabah programında görünen bazı kişiler yüzler öğleden sonra olan programlardada oluyolar buralara gelen kişileri kanalın yada o kişileri bulan aracıların servisleriyle evlerinden alınıp akşamda evlerine bırakılıyormuş ve günlük yevmiye misali ücretleri neyse veriliyormuş tabi tüm seyircileremi bilemiyorumda hani bazıları sürekli mikrofonu alıp lafa söze karışır yorum getirir soru falan sorarya belkide sadece onlar ücretlidir ben duyduğumu paylaştım kesin bir bilgi değil yani... ama allah aşkınıza kim sabahın köründe yollara düşerde hergün hergün gelir aynı programa. her ne kadar sunucusunu sevsemde evimde uzanarak yada kahvemi elime alarak izlemeyi tercih ederim. yakından görmek amaçlı bir iki sefer gitmenin dışında....

O programların müptelası olsaydım giderdim ama 10 dk bile seyretmeye tahammül edemiyorum

benim bir tanıddığım gidiyor program başına 5 tl veriliyormuş evinin önünden alıyolarmış ayrıca yemek falanda veriyorlarmış orda:KK56:

X