Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu tv ünitesi ve oturma grubum :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

smymtn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
194
1
ilk görüşte direk bu dedik ve aldık :) :) :)
$Görüntü024.jpg $Görüntü025.jpg $Görüntü022.jpg

Çok beğendim canım şık ve modern duruyor orta sehpasıda güzel..Bende yazın evlenıyorum hala nasıl bı takım alıcam karar veremedım:KK43:Sabahtan aksama kadar ınternette mobilyalara bakmaktan gına gedi artık:):)

cok güzel güle güle kullan özellikle tv ünitesinin büyük olmasi süper.tv ünitesinin fiyatn ögrenebilir miyim?bir de hangi marka?

Çok beğendim canım şık ve modern duruyor orta sehpasıda güzel..Bende yazın evlenıyorum hala nasıl bı takım alıcam karar veremedım:KK43:Sabahtan aksama kadar ınternette mobilyalara bakmaktan gına gedi artık:):)

teşekkürler ilknur :)) aynı bende senin gibiydim ama inan gezmeden olmuyor nette bi model beğeniyorsun tamam böyle olcak diyosun ama gezdiğinde daha güzel bi model gördüğünde hemen fikrin değişiyor Allah yardımcınız olsun canım İnşallah Allah gönlüne göre verir kolay gelsin :))

teşekkürler ilknur :)) aynı bende senin gibiydim ama inan gezmeden olmuyor nette bi model beğeniyorsun tamam böyle olcak diyosun ama gezdiğinde daha güzel bi model gördüğünde hemen fikrin değişiyor Allah yardımcınız olsun canım İnşallah Allah gönlüne göre verir kolay gelsin :))

Evet canım nişanlanmadan once herseyı begenırdım sımdı ınan hepsıne bı kulp takıyorum alıcam ya:)Saol canım amin hepımızın gönlüne göre versin inşallah..!

X