Twist Stepper kullanan var mı?

Canim yaa hangi marka stepperi aldin faydasini górdün mü bende almak istiyorum ama karar veremedim

Dynamic marka benimki canm ama direnç ayarlamasi yok olan markalar var iyce bi araştr öyle al valla ben faydasini gördüm canm şuan baska bi spor yaptğm icin onu biraktm ama elimin altnda her an yapabilirim

selam arkadaşlar bu aleti şimdi tchıbo nun sayfasında gördüm. ben de yapabilir miyim acaba diye düşündüm hemen sizlere danışmak istedim bi bilen vardır diye ben aksam 8,30 gibi eve geliyorum yemek ye namaz kıl saat 10,30 gibi oluyo çok ses çıkarıyo diyorsunuz o saatte yapıp insanları rahatsız etmeyeyim bide benim belim ve karnım var basen ve bacaklarım da kalınlaştı karın içinde faydalı olur mu ayrıca selilüit ve varislerim de var( ay bi an kendimden nefret ettim ) sizler hangi markayı kullandınız ve memnun kaldınız çok heveslendim beni de bilgilendirir mısınız

arkadaşım ben de almak istiyorum su an arastırıyorum sen hangi markayı aldın ve hangi siteden bide agırlığı nasıl tasınabılır mı

arkadaşlar kullanan varsa birbirimize destek olalım ve hergün yaptıklarımızı burada takip edelim ve haftalık kilo ve incelme olup olmadığını yazalım ? ne dersiniz?

arkadaşlar kullanan varsa birbirimize destek olalım ve hergün yaptıklarımızı burada takip edelim ve haftalık kilo ve incelme olup olmadığını yazalım ? ne dersiniz?
merhaba ben de bugun aldım ama geri iade ediyorum birincisi mor diye almıştım ikincisi küçük diye çok yer kaplamaz düşüncesiyle gittigidiyor dan aldım yarın iade edecegim kutuyu açtım pembe çıktı ürün çok hafif güzel ama tek ayagını koyunca alet devriliyor siz hangi markayı ve nereden aldınız ben de çok heveslendim yapacagım diye kısmet degılmiş

Selam ben yanlış yerden mi sorularima cevap arıyorum acaba bu siteyi cok kullanmiyorum da bilmiyorum ben de pazar gunu aldim bi heves basladim once 5 dk dan bu gecede 30 dk ya ciktim su anda cok hevesliyim inşallah hevesim gecmez bende yazabilir mıyım neler yaptigimi sen bir gunde kac adim atabiliyorsun kac dk yapabiliyorsun iyi geceler

merhaba;
ben alalı 10 sene olmuştur:) hiç düzenli yapamadım ara ara hep oldu.şuanda sınavlarım var o yüzden düzenli yapamıyorum.ama şöyle yaparsan faydasını görürsün.ben set set yapıyorum.150 adım atıp 2 dk dinleniyorum.bu şekilde 5 set yapman bence kafi.ilk başlangıçta 2 setle başla.vucudun alıştıktan sonra artırırsın.kas ağrıların olmasın diye.

Tsk dediginiz cok mantıklı deneyeceğim

Evet bende başladım ama daha önceden yapıp netice alanları merak ediyorum

devam ediyormusunuz hâlâ

Merhaba,aktif olarak yazılıyor mu konuya bilmiyorum ama ben de başladım bugün.ilk izlenim baldırlarımı feci yorduğu...ölçülerimi aldım bakalım 1 ay sonunda ne değişecek

Merhaba hala kullanan varsa yardım rica ediyorum. Dynamic marka aldım geçen hafta ancak çok sert geldi bana. Direnç ayarı varmış ama nasıl yapılıyor bilmiyorum , netten de bulamadım. Bilen birisi yazabilirse süper olur☺

Boy 1.65 kilo 71.9 canım
Süpersin inşallah alırsın. Hangisini alacaksın.

Boy 1.65 kilo 71.9 canım
Süpersin inşallah alırsın. Hangisini alacaksın.

şunu düşünüyorum canım ama markasını bilmiyorum.nerde satıldıgını da. Real'e bir de media markete bakıcam. Benim de boy 1.67 kilo 56. Ama bazen ve kalçam çok geniş üst bölgem de hiçbi fazlalkk yok. Kalça basen ölçüm 103 cm.
Acil eritmem lazım. İstediğim pantolon modelleri olmuyor. Üstümde kötü duruyor. Üst bedenim M bazen S. Alt bedenim L. :/

Voit step twist sanırım bu. Benimki de voit cardio stepper diye geçiyor. Voitin mağazasına bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…