Üç çocuklular, çok çocuklular

Eleştiren gelmesin sana. Bu kadar net. O kadar çok yaşattılarki bana nefret ettim. Bak seninki kumasını istemiyor, yani 2 numarayı. Benimde büyük küçüğe yapıyor işte. Sinir oluyor kızkardeşine ortancaya yani. Kızı bağırttırıp durur. Ordan huy edindi oda.

Valla canım bende diyorum. Beğenmeyen gelmesin,ama geliyorlar işte ne yapacaksın Benimki okul olduğu için çok daha iyi oluyor. Büyük okulda bir sürü aktivite yapıyor. Eve gelince sakinleşmiş oluyor. Tabi bazı günler de enerjisi hiç bitmiyorSeninkiler okula gidiyorlar mı? Birde bizim topikte bir sen bir ben yazıyoruz. Nerde bu annişler

1 haftadirr ölü toprağı atılmış gibiydim. Bugun kalktim biraz temizlik biraz yemek derken geçiyor zaman, yazmaya vakit bulamiyorum. Aksamlari yuruyuse çıkıyorum cok yoruluyorum küçük uyuyunca uyuyakaliyorum. Toparlanmam lazim

Yaaa öyle deme sevmedim ben ölü toprağı benzetmesini. Rabbim sana güç kuvvet versin.
Canına sağlık evine neşe huzur versin
Bu arada alttaki boy kilo sana ait demi ?
Maşallah uzun bir hanımsın
Kuzum ya nerde okul nerde biz... maddi imkanım yok ortancama lazım aslında 5 yaşında.
Oğlum 1.sınıf biliyorsun Türkiye'de okullar kapalı pandemiden bu yana , açıl kapan açıl kapan. Bir düzenimiz yok.
Valla 33 Yaşımda aklım başıma geldi. Defolsun benden ilgi alaka bekleyen herkes. Kendime çocuklarıma yapar yerim afiyetle

Yemek yaptım yicez sonra bahçeye komşu ile çay içmeye.

Kendine vakit ayırman çok güzel. Yürüyüş ne iyi gelir. Ben bir türlü düzenli şekilde yürüyemedim.
Yalın kaç ?
Ben 33 yaşındayım. Bir bebek daha istiyorum çokmu erken ya. Bana kalırsa tam zamanı , yaparım gücüm yeter diyorum.
Aklımdan çıkmıyor bir türlü. Bendeki bu istek normalmi öğretmenim

Yemeğimi yiyeyim dönücem ben sana

Ben 35 yaşındayım, yolu yarıladım ben de 4 5 çocuk istiyordum ama sağlığım el vermiyor bir hamilelik daha düşünme senin icin cok riskli dedi doktor. Simdi bakiyorum da yorulduk su son 1 senede cok tahammülsüz görüyoruz kendimizi. O yüzden Allah güç kuvvet versin sağlık versin birlik versin de çocuklarımızı büyütelim yetiştirelim..

karapisso seninn cocuklar kac yaslarindaydi? Ekonomik,sosyal ve duygusal acidan eşinle yardimlasarak buyutebilecekseniz neden olmasın ki?
Eşim ara ara yarımı bırakıyor kendince yoruluyor haklı ,bende yoruluyorum ama bırakmıyorum hiçbirşeyi. Her açıdan yeteriz elhamdülillah sadece bizde tahammülsüz olduk son zamanlarda bunu inkar etsemde gerçek bu maalesef.

Evet canım sen annesin,toparlanman lazım. Çünkü bizim dağılma gibi bir lüksümüz yokValla ben normalde idare ediyorum. Ama misafir geleceği zaman çok stres yapıyorum. Çok yoruluyorum.

Evet canım. Maalesef Türkiye'de bir türlü düzene girmedi okul durumu. Bizim burda geçen yıl okulu kapatılar. Bu yıl hiç kapanmadı. Çocuklar eğitimden çok geri kalıyorlar diye. Valla bende çoğunu def ettim. Ama bunlar onlara göre daha iyiler.

Herşeyden önce sağlık canım. Bunları hayırlı sağlıklı büyütelim. Allah büyük

Benim de en büyük oğlum 1. Sinif sanirim seninki de?
Evet evet 1.sınıf canım. Aslında 2013 Aralık doğumlu. Anaokulunda yaşıtlarından küçüktü. İlkokul için hazır olmadığını düşündü öğretmenleri. Bende vermedim bir yıl daha Anaokuluna devam edecekti pandemi başladı.

İyi insan halden anlayandır. O insana can feda. Rabbim banada güzel arkadaşlar komşular nasip etti. Ama eşimin tarafında bir türlü ayar tutturamadım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…