Üç çocuklular, çok çocuklular

Ay gelin tatlisi yaptim ne guzel oldu
Offf bizimki bitti gene yapayım.
Afiyet olsun. A Asya89 bize kilo alıracak bu gidişle
Ay bi de ben yapayim. Gelinlik yapmadigimdan tatlisindan da hberim yok
Gelinlik yapsaydık iyiydi zaten. Yani bsş köşeye oturup el el üstüne koyup hizmet edilen gelinlik , benim dediğim.
Ben hacamat diyorum. Sülük başka aynı şey değil. Sülük yaptıramadım ama hacamat Çok şifasını buldum.

Ben de irmik tatlisini cok severim, arasina da kakaolu bisküvi koyarım.
Oh miss vallaha
Ay sorma kac aydir korumaya çalışıyorum kilomu geri alcam

Ay canım çok tatlısın evet daha küçük öğlen uykusuna ihtiyacı oluyor daha demekki.
ohhh ne güzel bol bol tadını çıkarın temiz havanın.

Ay canım ay bu gün benim bebek yine uyumuyor. Eşim işten geldi. Ortancayı aldı gidip büyüğünü okuldan alıp ordan parka gidecekler.bende daha temizlik yapacam. Allah yardımcımız olsun ne yapalım bu günlerde geçer elbet.

Zaten öyle dengesizler diye diye gözümü korkuttular

Canım benim bahanem yeni doğum yapmışım. Ne bulsam onu yiyorum. Bu gidişle kapıdan çıkamam. Zaten fazla kilom var

Yaramaz oğlum beni kizdirdi yalniz çıktım parka. Yürüyüşümü erken yapacağım.
Benim büyükte beni sinir etti şimdi. Öğlenden beri uğraşıyorum. Bebeğim bir türlü uyumuyor. Ne yemek yedik ne de bir iş yaptım. Eşim dedi ben sofrayı kurana kadar sen git bebeği uyut. Rahat yemek yiyelim. Tam bebeği uyutum geldi öptü elini tutu ben yapma dedikçe yaptı. Bende bağırdım artık yapmaya diye. Sonuç olarak bebeği uyandırdı. Bende aç yorgun tekrar uyutmaya çalışıyorum. Sıkma canını hepimiz aynıyız. Elbet bir gün bizi anlayacaklar inşallah

Sabır sabır yaaa sabır ..

Yaramaz oğlum beni kizdirdi yalniz çıktım parka. Yürüyüşümü erken yapacağım.
Canım tatlı linki için teşekkür ederim. Ne yaptı tatlı yavrun?
Bahane ile yalnız çıkmış oldun daha iyi.
Ayyy senin kız hiç az değil. Bak bak bile bile yapıyor. Kız kaç yaşındaydı unuttum kusura bakma. 7 yaşında olmalı , diyelim 5 yaşında o bile laftan anlat. Kasıtlı yapıyor belli. Eşin onu yanına alsın sen bebeği uyuturken. Başka çare yok.

Bizde gittik şükür sağ salim eve geldik.
Dönerken oğlum ve kızım bizi bırakıp önden arabanın yanına gitti. Koştur koştur , konuşuyoruz anlatıyoruz, bunu nadiren olsa da yapıyorlar. Allah korusun korkuyorum. Gözüne kaybolması beni tedirgin ediyor.
Eve geldik duş aldırdım mutfağı toparla. Şimdi hepsini birlikte uyutuyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Babasi az önce ikisini deuyutmaya götürdü iyi geceler faslında özür dilemeyi ihmal etmedi. Kiyamadim aslinda ama bir musibet bin nasihattan yeğdir. Böyle dersler vermeyi tercih ediyorum. Daha etkili oluyor. Her ne kadar çok yüz göz olsak da ben çok üzülsem de onu ne kadar çok sevdiğimi dile getiriyorum.

Hepsini birlikte nasil uyutuyorsun canım? Ne kadar güzel dışarda vakit gecirmissiniz. Bizimde önümüzdeki hafta icin gitmeyi planladigimiz günübirlik bir gezi planımız var. Esnek çalışma vs bitti mesai sonrasi kalabalik olur artik yarim gün eşim izin almalı ki gidebilelim. Çocuklar icin gideceğiz koşup oynayacaklari güzel vakit geçirecekleri eğlenirken öğrenecekleri bir yer. Bugün üçü bir yere oturmuşken en büyük oğlum küçüklerin sırtını sivazliyordu benim canım kardeslerim minnos kardeşlerim diye.. Daim olur insallah..

Canım benim bahanem yeni doğum yapmışım. Ne bulsam onu yiyorum. Bu gidişle kapıdan çıkamam. Zaten fazla kilom var
Bende hamile iken bunu yapıyorum..aman hamileyim sonra lohusayım sonra emziriyorum. Ne kadar şükretsem az , maşallah subhanAllah kilo derdim yok..öyle aman aman iştahım yok zaten. Ama genetik kilo sorunumuz yok. Boyda var, olsada bi kaç kg fazla belli etmiyor. Hamile iken ben söyelmedikçe anlaşılmıyor 7 aya kadar. Oda büyük nimet. 3.de kimseler bilmedi hooop bebek görmeye geldiler.

Bebeğimi ayağımda sallıyorum. Kızım 5 yaşında oğlum 8. İkisinin uyku düzeni yakın
Doğuran yatak var İkisi uzanıyor, bebeğin yatağı aynı odada yerde. Onlar uyuyor bebeği yerine uzatıp fırlıyorum odadan
Bebeğim 23 aya kadar geceleri uyumazdı , hala öyle düzene girmedi. Dün gece sabaha kadar yanında uzanıp pışpışladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…