Üç çocuklular, çok çocuklular

Maalesef doktor cok acil almamız lazım demiş. Birden çıktı cocugumun hiçbir şeyi yoktu. Tedaviye cevap vermeyen bir tümörmüş vakit kaybı olur çocuğu kaybederiz demiş ah o kadar zor ki
Canımsın, çok dua edeceğim. Dua gurubunada katılırım inşallah. Yazarım sayı. Yasin okurum inşallah.

Gönder canım zaten çocuklar çok geri kaldılar. Birde öğretmeni gönder diyorsa gitsin bence.
Tamam canım benim, zaten öğretmen ne derse o. Spor kurslarına bakıyorum canım, yazdırdık sıra gelmedi. Başka özel kursa bakacağız.

Siz de benim canımsınız acimizi yüreğinizde hissedip destek oluyorsunuz. Allah razı olsun
Ah kuzum. Evek sene kı, yeğenim hastalandı. Kalbi durdu yoğun bakım vs... neler yaşadık. Allah sizinkinede acilen şifalar versin... yanındayız. Yavrumun ismi ne? İsmiyle yaşasın, Rabbimden onun için şifa isteyeceğim. Ve o kalbi saf temiz Yavrumun kalbi hürmetine, ya şafi ya lafş ente şafi....

İşte sınıfta uyması gereken kurallar, saygı kuralları. Evet telafi eğitimi bu iki hafta. Bir hata geçti haftaya yollamak istemiyorum. Ama öğretimenimiz gönder dedi.
5 temmuzdan sonra yaz boyu okullar acik olacak canim benim bahsettigim önümüzdeki haftayla sinirli degil.haftada mesela 8 saat akademik faaliyet 20 saat sanatsal etkinlik gibi. Yaz okulu gibi düşün. Herkes istedigi okulda katilabilecek.

Adı Zeynep güzel gözlü kuzum benim. Allah razı olsun

Bunu öğrendiğim iyi oldu. Teşekkür ederim öğretmenim

Rica ederim. Ben de kendi oglumu gonderecegim hem yüzmeye hem de okuldaki etkinliklere. Artik ne olursa.. yeter ki evde kalmasin. Hic olmadi okulun bahcesinde kostursunlar
Yüzme kursları açıkmı? Ben bugun özel bir yeri aradım 1 temmuzda açılacak dedi.
Çok haklısın
Evde olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…