Üç çocuklular, çok çocuklular

Hğlpn bakalım ohh mis
Ben daha çamaşır asacağım. Büyük yavrum uyumadı , hava boğunuk yapış yapış.
Benim adamı tav etmem lazım. Elimden bişey gelmiyor.
Valla canım benim iş bitti ama bende bittim. Benim yaramazlar uyumuyorlar. Biri uyuyor diğeri uyanıyor. Şimdi bebeği uyutum beşiğine koydum. Ben ortancayı uyutuyorum eşim de büyüğünü biz herhalde onlardan önce uyuyacağız gibi

Eşim kabak sevmez , benim yaptığım yemeği bayılarak yiyor. Bence sende dene , zatenn yaz sebzeleri bol domates kırmızı biberli. Baya güzel işler yapmışsın. Hadi yarında güzel geçer inşallah.

Rabbim onlara bir serinlik versin uyusunlar. Oku bol bol.

Eşim kabak sevmez , benim yaptığım yemeği bayılarak yiyor. Bence sende dene , zatenn yaz sebzeleri bol domates kırmızı biberli. Baya güzel işler yapmışsın. Hadi yarında güzel geçer inşallah.
En iyisi verdiğin tarifi deneyeyim İnşallah bende severim. Hepimiz için inşallah yarın güzel geçsin

Saol canim hamdolsun bugun daha iyi
Canim benim kayinvalidem 30 sene once trafik kazasinda vefaat etmis kayin babamda kayinvalidemi cok sevdigi icin tekrar evlenmemis 2 oglu 1 kizi var kaynim bekar baska shirde gorumcemde evli oda baska sehirde haliyle bi basina birde bundan 6 7 seneonce kismi felç gecirdi hala hasarlari var yasli adam tansiyon seker bir suru hastalik haliyle saglikli ve listesine uygun beslenmesi lazım Rabbim basimizdan eksik etmesin elimden geldiğince herseyiyle ilgileniyorum yakin oturuyoruz zaten oyle iste

Elleri öpülesi bir gelin.
Yaptığı fedakarlığın karşılığını alan bir baba...
SubhanAllah
Benim memleketteki komşum aynıydı, evlenmedi, kızları baktı el bebek gül bebek sevdiler babalarını. Mekanı cennet olsun.

Amin canim☺

Kizlar birikim.yapiyormusunuz
Benim kumbaralarim var demir ve kagit olarak biriktirdigim altin ve dolar alıyorum cocuklarim icin kizimda skolyoz var ergenlik döneminde ameliyat gerkebilir ve bu ameliyat oldukca masraflı o yuzden kenariya ne kadar atarsam kardır benim icin sizin var mi birikim tuiyolariniz

Kizin kac yasinda canim ve nr derece skolyoz
Benim kizdada var

Allah senden razı olsun canım. Büyükler evin bereketi RABBİM başlarımızdan eksik etmesinler. Kayınvalidenin Mekanı cennet olsun. RABBİM ahirette tekrar kavuştursun onları inşallah.

Ay kızlar benim büyük akşam öksürükmekten ne kendi uyudu nede bizi uyuttu. Kavga kıyamet zorla ilaç içirdim. İçmem diye ağladı. Hemde boğazım ağrıyor diye ağlıyordu. Sonra ortancayı uyandırdı. Oda kriz geçirdi ağlamaktan. Bebekte uyandı. Gece doğru dürüst hiç yatamadım. Eşim işe gitti çocuklar uyandılar. Resmen uykusuzluktan başım ağrıyor

Kizin kac yasinda canim ve nr derece skolyoz
Benim kizdada var
6 yasinda canim 4 yaşındayken derecesi 38 di 2 ay korse kullanımı sonrasi 16 ya sonrada 13 e dusurduk sukur suan hala 13 derece senin kuzun kac yasinda derecesi nedir
Allah senden razı olsun canım. Büyükler evin bereketi RABBİM başlarımızdan eksik etmesinler. Kayınvalidenin Mekanı cennet olsun. RABBİM ahirette tekrar kavuştursun onları inşallah.
Amin cumlemizden canim
Kiyamam ya gecmis olsun canim biri hasta oldumu onun huzursuzlugi digelerinide etkiliyor ah bosuna demiyorlar cennet analarin ayagi altinda die

Canım çok geçmiş olsun. Bende birikim yapıyorum.hep indirimleri takip ediyorum. Onun çok faydası oluyor. Programı telefonuma indirmişim ordan hep takipteyim. Çocuk bezleri, elbiseleri, giyecekleri detarjanları, tuvalet kağıtları, rolu peçeteleri hep indirimlerde 3/4 paket olarak alıyorum. Oda daha evim küçük büyük olsa daha çok stoklardım. Birde buradaki eşyalara Türkiye'deki gibi hep zam gelmiyor.

Sağol canım inşallah bu gün artık geçer de akşam rahat uyurlar

Iyi yapiyorsun canim turkiyede yaşamak zor vallahi herseye zam geliyor paramizin degeri hic yok

6 yasinda canim 4 yaşındayken derecesi 38 di 2 ay korse kullanımı sonrasi 16 ya sonrada 13 e dusurduk sukur suan hala 13 derece senin kuzun kac yasinda derecesi nedir
Benip kizim 11 yasinda suan
Teshisi 7 yasinda koydu doktor
Derecesini tam hatirlamiyorum ama 18 di sanki ozamanlar
Doktor her yil kontrola gelsin ve duzenli spor yapsin demisti
Tenise falan gonderdim
Birde derece cok yukselirse ilacmi demisti korsemi hatirlamiyorum
Normalde heryil gidiyoduk, adam profesor, ama gecen yil gitmedik
Adet olduktan sonra daha sk gorusmemiz gerekecek demisti. Henuz adet olmadi

Bunun ilac tedavisi yok kuzum sadece gelisimini yavaslatmak icin aile onaylarsa ilac veriyorlar ki buda sakincali genelde korse 40 derece ve uzerine oneriliyor sukur sizinkininde derecesi cok yüksek degilmis bizde jimnastik ve yuzmeye gidiyorduk pandemiden gidemedik 1 senedir kontrolede gidemedik bu aralar goturmeyi planliyorum ins artmamistir zaten sikintili surec reglden sonra basliyormus hizli gelisim evresine gectikleri icin Rabbim yardimcimiz olsun ins korseyle kurtarabiliriz

Aaa neden hemen ameliyat diyorsun
Bendede vardı, kan gurubuna göre beslenme, hacamat, yüzme, plates, Manuel masaj terapileri ile geçer inşallah.
Birikim hak getire. İnşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…