Üç harfli mi kaygı bozukluğu mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet de çok yüksek değil emdiği için çocuk
Bilinçaltı temizliği vs adı altında yapılan şeyler sizi daha da bataklığa sürükleyebilir. Lütfen şifa ararken daha da beter olmayın. Dua edeceğim size.
 
Geçmişi ve geleceği Allahtan başka kimse bilemez. O tip insanlardan şifa beklemek günah. Sizi çok iyi anlıyorum denize düşen yılana sarılır misali insan nereden fayda bulurum diye aranıyor. Ancak bu tür şeylerle uğraşmanın bataklık etkisi yarattığını düşünüyorum. Felak Nas Ayetel Kürsi okuyun. yaşadığınız şey kaygı bozukluğu ve unutmayın neye inanırsanız beyin onu yaşatır.
 
Kızlar ben yeni doğum yaptım hamileliğimin son dönemlerinde çok sorun yaşadım lohusalığım da berbat geçti vücudum da tarif edemediğim acılar ağrılar oluyordu doktorlar bişey bulamadı psikiyatriye gidiyorum şimdi ilaç kullanıyorum geceleri tuhaf bir hisle uyanıyorum böyle sanki göğüs bölgemden bi şey beni sıkmaya başlıyor tüm vücuduma yayılıyor uyumaktan korkuyorum böyle içim çekiliyor sanki ruhum çıkıyor kaynar bi su dolanıyor gibi oluyor beynim falan zonkluyor bi kaç gündür ki şunu sorcam bi tane bioenerji uzmanı buldum yıldızlama açtı hamileyken bi yerde bulunmuşum ordan üzerime 3 tane varlık ümmüsübyan geldiğini söyledi ki benim neler yaşadığımı nasıl biri olduğumu bizim evde neler yaptığımızı falan biliyor görebiliyor ki daha önce en yakınlarımızdan birini kurtarmış ki bir sürü danışmanı var şuan seans alıyorum ondan öncekine göre çok iyiyim şükür ama şuan uyku sorunum var uykuda tarif edemediğim şeyler hisler yaşıyorum tam dalıyorum bi acı yaşıyorum yukarda anlattığım gibi dahiliye ye kardiyoloji ye falan çıktım psikiyatriye git dediler psikiyatriye gidiyorum zaten sordum bu ne diye kaygı bozukluğu diyor uykumdan uyanacak kadar mı bu berbat acı ve his den korkuma uyuyamıyorum acaba diyorum bioenerji uzmanının dediği şeylerden mi oluyor
Tatlım yıldıznameci diye cinci bulmuşsun. İnananı var inanmayanı var ama onlar nereden haber alıyor sence vahiy mi iniyor? Cinlerle irtibatlılar, asıl ondan kork.
1 haftalık anneyim bende. Evde genellikle yalnız kalırım çok şükür bana gelen giden yok. Ne o adını modernleştiren cincilere inanırım ne de durduk yere psikolojimi bozarım.
Panik atak olmuşsun. Lohusa depresyonuna da girmiş olabilirsin ya da ikisi beraber bilemedim ama paranormal olaylara bağlama.
Dini çözüm arıyorsan felak nas ayet kürsi okunuyor bunlar için, senin yerine biri okuyabilir ya da sen içinden okuyabilirsin. Bunun dışında yol aramak dinen uygun değil.
 
4 yıl önce size panik atak teşhisi koymuşlar.
Lohusa ve panik buna bir de lohusalık depresyonu eklenmiş olabilir, ümmü sübyan diye bir şey yoktur Lilith isimli mitolojik karakter kullanılarak hamileleri lohusaları korkutmaya yönelik bir uydurmadır, ki Google’a ümmü sübyan yazınca eciş bücüş çirkin bir kadın görseli koyuyorlar, oysa ümmü sübyan Lilith efsanesinden türetilmiştir ve efsaneye göre Lilith çok güzel bir kadındır.

Rica ediyorum bir psikoloğa gidin, sizde ümmü sübyan olduğunu söyleyen şarlatanlara inanmayın çünkü dini duyguları korkuları kullanarak uydurma hikayelerle insanları maddi olarak sömürmekten başka meziyetleri yok, olmayan bir şey üzerinizde de olamaz.

Bu tip konular yasak olduğundan uyarı aldınız, konunuz da yorumlara kapatıldı.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X