Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

CANIM MERKEZİ ARIYORSUN. sana uygun saate randevu veriyorlar. o anda hangi doktor müsaitse.. şansına hangisi gelirse. ben süleyman beye gittim hep .
süleyman bey çok iyi bir doktor. az konuşur ,öz konuşur. inanıyorsa söyler. çok sıcakttır..
ulun beyle bir defa muayene edildim . o da güleryüzlü sıcak bir doktor. sorulara cvp veriyor. arkadaşlar da iyi olduğunu yazıyor zaten...
ekip çok önemli . o yüzden rahat ol . . .

heheheh:) hepsi aynı deryacım ne kadar rahat insanlar dimi benimkide öle çooook rahat ve geniş hep hallediolar :)

Bolu gorunce yazmadan geçemedım neden ankara istanbul arıyosun evınde boluda herşeyı yaptırabılırsın artık aytuğ kolonkaya (çizmecilerın) orada açılan yenı hastanenın 10 yıllığına işletmeciliğini aldı ve başarılı bır ekıbı olan bır doktor ıstersen bır araştır tabı yıne ıstanbul ankarayada karar verırsın

deryeril merhaba arkadaşım yazın çok uzun olduğu için alıntı yapmadım sana hitaben yazdım bende umut tüp bebekte tüp bebek tedavisi göreceğim ama bende önce rapor alacağım ama zeynep kamilden alacağım çünki daha önceden orada evraklarım var yani bilirsin yapılması gerken bazı testler var mesela hormon tahlilleri smear testi filan istiyorlar onlar var ama 1 yıl öncesine ait ama 6 ay geçerliymiş o yüzden yenilenecek neyseki rahim filmi 5 sene geçerliymiş ordqn yırttım ... ben pko hastasıyım bu ay aşılama yapılacaktı ama neyseki sevgili dr um Ulun bey beni uyardı ve spermiyogramını bizde bakalım morfoloji nasıl dedi ve bakıldı ki morfoloji %2 sayı 11 milyon hareket %35 ben zaten dr Ulun beyin tabiri ile 4 4 lük pko hastasıyım daha önce iptal olup yarım kalan bir aşılama ve ayrıca tamamlanmış ama negatif sonuç alınmış 1 aşılamam var umut tüp bebekte yapılmış sence bu şartlarda zeynep kamilden sil baştan yapılmadan yani orada yapılması gereken aşılama şartı vs. olmadan rapor alabilirmiyim ? yada bana önerebileceğin bişi var mı zaten ben girişken biriyim elimden geleni yaparım hatta geçen ablamı götürdüm zeynep kamil infertiliteye ablamda zavallım bişi bilmiyor çok bilinçsiz bizi başından savan b dr a rast geldik aynı şekilde olursa gidip başhekimle bile konuşurum yani ama tecrübelerine dayanarak sendende bilgi almak istedim ... bu arada senin tüp bebek tedavn ne aşamada tamamlandı mı ? tamamlandı ise hamilemisin şu an? çok sordum hakkını helal et ...

Deryacım bir haftadır raporluydum Sürekli yattım Geçen pazartesi okuldan geldikten sonra birden kanamam başladı İç çamaşırım kıpkırmızı olmuştu Çok korkmuştum bebeklerime bir şey oldu diye Hemen bir doktora gittik Bebişlerimin keseleri yerinde duruyordu Dinlenmen gerekli dedi ve rapor verdi Bir haftadır sürekli yatıyordum Ama yarın okula başlamak zorundayım Doktor bey şimdilik bir risk yok dedi ama kendini yorma dikkat et dedi Elimden geldiği kadar kendimi yormamaya çalışacağım
Canım bence sende kendini hiç yorma Söyle eşin yapsın o işleri Yapmıyorsa bir daha söyle Allahım bu çeneyi niye vermiş bize Erkeklerin başının etini yemek için Allahıma şükür eşim bu konuda çok anlayışlı Yattığım yerden hiç kaldırmadı İlaçlarımı yemeğimi kahvaltımı hep önüme kadar getirdi
Bebişlerime gelince kalp atışını duymadığımız bebeğimiz kendiliğinden yok olurmuş Bana yada diğer bebeğe zarar vermezmiş Kanama ile olmaz vücut kendisi yok eder dedi Gelişmesi geç olabilir diye bir şey demedi Ama ben yine de onları bebişlerim diye seviyorum Allahım herşeyin hayırlısını versin Kaldıramayacağım başka üzüntü ve sıkıntı vermesin 15 gün sonra herşey belli olr herhelde
Canım inşallah sende bu hafta bebişinin yada bebişlerinin kesesini görürsün
Tedavi sürecindeki bütün arkadaşlar da güzel haberler alır inşallah

kızlar herkese mrbbbb dün ağrım var demiştim ya bugün işe başladım ve dün gecede ağrım oldu 3 gün yattığım halde kasıklarımda adet sancısı gibi ağrı oluuooo ama sadece sağ tarafta... sizddede oldumu?

ARKADAŞLAR LÜTFEN BU KATILINNNNNNNNN

Bizler gibi bu sıkıntıyı çeken arkadaşlara faydalı olalım

Tüp bebek özellin içinde var olan

Anket:Hangi tüp bebek merkezinde deneme yaptınız Sonuç=?.

ÖNEMLE KATILMANIZ RİCA OLUNUR

Umut anne adayları merhaba
Ben umut tüp bebek merkezinin eski hastalarındanım.Çok şükür herşey yolunda bebeğim kucağımda Çok uzun süre bu siteyi takip etmiş bu sayede Umut tüp bebeğe gitmiş biri olarak sorumluluğumun bitmediğine inanıyorum. sizden ricam birkaç arkadaş anket yapıyor.[tüp bebek merkezleri başlığının altında hangi merkeze gittiniz sonuç? ]adı altında bu ankete katılmanızı ve sonuçlarınızı yazarak bizim durumumuzda olanlara ışık olmanızı istiyorum.Anket sonuçlarına göre birçok insan doğru seçim yapacaktır.
sevgiler

nursincim bilyorumm ve hatta geçenlerde aytuğ bey boluya gedi ve muayene oldum kendisine ve 4250 herşey içinde yapacaklardı bana tüp fakat nette araştırdım aytuğ beyin çok yoğun çalıştığımı hastalara çok ilgilenmediği felan yazoıodu ve vazgeçmiştikk kasımda gelmişlerdi ocağın sonuna kadar mühlet vermişlerdi ama duyduklarım yüzünden vazgeçtimm ve bugün eşimi aramışlar nisana kadar gelirseniz 4000 bine yaparız demişler bilmiorumm kısmet artrık sendemi bolulusun

Evet boluluyum ama istanbulda yaşıyorum ben senın yerıne olsam hıç duşunmeden orada denerım buraya gıdıp gelmek kolaymı ne kadar rahat edebılırsın başkasının evınde onu da duşun ayrıca yenı açtıkları için dahada ındırım yaptırabılırsınız dıe duşunuyorum ayrıca akıbındekı handan namlı gurpınar dıe bı doktor var oda çok ıyı benım eşımın amcasının kızı burdayken onlara yaptırdı ve oğlu var 3 yaşında şu an sen aytuğ bey olarak duşunme sadece ekıp onemlı

şuanda burda yapıolarmiki bi bilgim yok benimmm bi araştırıyımmm bakalımm öleyse olabilir aslındaaaa

Arkadaşım ben nursin1981 arkadaşımın aksine kesinlikle ama kesinlikle aytuğ beye gitmem ben kendisiyle birebir deneyen biri olarak kesinlikle önermiyorum

Tabi karar senin inan 20 gün içinde yaşadığın zorlu süreç cabuk unuttuluyor ama inan manevi yıkım unutulmuyor hakkında hayırlısı olsun

Hepinize iyi akşamlar kısmetse bende yarın tedaviye başlayacağım kliniği aradım yarın 09:00-11:00 arası gelin dediler

Ben şehır bakımından soyluyorum başka şehırden gıdıp gelmek kolay değil ayrıca herkes aynı şeylerı yaşıcak dıe bırşeyde yok sanırım fıkır alışverışı yapıyoruz kararı verecek olan kendısı tabıkı

canım sağol verdiğin bilgiler için.artık şansıma hangi doktor denk gelirse hayırlısıyla.
bu arada ev taşımak gerçekten zordur ama sen yinede kendini yormamaya çalış canım.çok dikkat etmen gereken bir süreçtesin.bebişin minicik daha.sana ve ona bir zarar gelmesin canımm.şuan en önemlisi bu.
Allah yardımcın olsun tatlım..

kızlar,aytug bey derken kolankaya dan mı bahsediyorsunuz? eger o ise kaçın derım! paracı ! duygusuz ! ilgisiz! onun tüm ilgilisi müşteri kazanana kadar

kızlar,aytug bey derken kolankaya dan mı bahsediyorsunuz? eger o ise kaçın derım! paracı ! duygusuz ! ilgisiz! onun tüm ilgilisi müşteri kazanana kadar

hayatım bende öyle duydum pek hastalarına zaman ayımıyormuş sorduğun sorulara bile doğru dürüst cvp veren bir insan değilmiş çok yoğun olduğunu söylüyorlar.bizler ne ümitlerle gidiyoruz bu merkezlere ama bazıları sağolsun işi sadece ticarete dökmüşler buda onlarda biri kanımca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…