Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezi'nden pozitif sonuç alanlar, burada buluşalım

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar umut tüp bebek merkezinden pozitif sonuç alanlar burada buluşalım.birbirimize soru sorabilelim.yani ben daha sonuç almadım.tecrübelerinizden yararlanmak adına soruyorum arkadaşlar...

Sanırım ilk yazan ben olucam. Evet ben Eylül' da Enver Bey' e yaptırmıştım tedavimi, çok da memnun kaldım. Şimdi ise kızımızı bekliyoruz kısmetse. Herşey gayet güzel yolunda. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

merhabalar ,
ben de ekim sonunda yaptım 4. denememi Umut'ta ve inanılmaz memnun kaldım , herkese gözüm kapalı tavsiye ederim . Dr.um Levent beydi , inanılmaz pozitif elektrik veriyor insana ..
her türlü sorunuzu ben de cevaplarım seve seve .
bugün 10+1iz bebeğimle :nazar:
Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin bebeklerini :Saruboceq:

selmacım sana da tedavinde bol şans diliyorum , Allah yardımcın olsun canım Şeniz

bende enver beyin hastasıyım,,2.denemem yarın test günüm,,
inş.bende hamişim deriimmm,,

Arkadaşlar dikkat ettim topiklerin biçoğunda umutta tedavi gören arkadaşlar var bunlardan biride benim aynı yerde tedavi oluyor olmamız birbirimize destek olmak açısından çok önemli yani görüşmek şart değil burdan tedavilerimizin aşamalarını kafamıza takılan soru ve sorunları paylaşmak eminim hepimize iyi gelecektir böyle bir başlığı buldum geçmiş sayfalardan ve açan arkadaşın hamile kalmış olması nedeniyle aynı topikten devam edelim istedim

bu benim ilk denemem doktorum Enver Bey kendilerinden daha doğrusu ekipten çok memnunum uzun protokolle başladım ve bugün gerçek tedavimin 3.günündeyim progen ve lucrın iğnelerini oluyorum hap olarakta sadece elevitim var cümlemizin hakkında hayırlısı neyse Mevlam onu nasip etsin

umudumuzdan umudunu alanlardan olabilmek dileğiyle...

kızlar cuma günü ilk görüşmemi yapacağım umutta enver beyle bende.hayırlısıyla tedavim hemen başlar ve biter inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız....

inşallah güzelim benimde yarın kontrolüm var inşallah hepimiz tedavilerimizin sonucunda umudumuza kavuşuruz hem umutta tedavi sonuç başarısı yüksek gibi gerçi herşey taktiri ilahi kader kısmet inşallah bizlerde en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşalllaahhh

bende UMUT lu oldum,geçen hafta görüştüm muayene oldum,,,,adeti bekliyoruz şimdi,,hepimize hayırlı olsun kızlar,,,bu arada doktorum enver kurt

turser , cano inşallah tedavilerinizden hayırlısyla olumlu sonuç alırsınız ..
sorularınız olursa seve seve cevaplarım tecrübelerim dahilinde :KK66:

sağol starcığım Allah senin hamileliğinide tamamına erdirir inşallah

tşk ler star dust ... bugün adetimin n3.günü ve umutta başladım hayırlısıyla ama birazcık üzgünüm biz eşimde varikosel olduğu için gittik nbende hiçbir problem yoktu enver bey bugüğn bana yumurtarezervin az iğne yanında femara adlı birde hap verdi. bu biraz canımı sıktı ninşallah kaliteli ve çok yumurtalarım oluşur benimde...stardust birşey sormak istiyorum cnm sana:eğer yumurta rezervi azsa bu ilaç bir işe yararmı ilk denemede bende nhamile kalırım dimi çok korkuyorum çokta heyecanlıyım.doktor umutlu ama içime bugün kurt düştü ya.hayırlısıyla inşallah turser le birlikte ilk denemede bizde kavuşuruz bebişlerimize...çok sağol cnm şimdiden...

kızlar bende umutla görüştüm bilmiyorum karar veremiyorum üçüncü denemem olcak eşimde sorun var tutmuyo yıkılıyorm korkuyorum sağlıktan son şansım bi daha çok zor yaptırcam karar veremiyorum eşinde sorun olup tutan varmı acaba çünki benim için bu önemli erkek sorununda her merkez başarılı olamıyor

Canım allah yardımcın olsun ama gerçekten bu merkez ve anver bey işin çok ehli seni etki altında bırakma istemem ama ben olsaydım burda denerdim çünkü çoğu sitede bizzat tanıdığım arkadaşlarım çok olumlu sonuç aldı darısı başımıza olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar bugün oradaydım yarında ordayım çünkü büyük ihtimalle hafta sonu yumurtalarım toplanacakmış yarın son kontrol var bugün gittiğimde orda iki hamile haberine şahit oldum hatta tebrik ettiğim kadın ağlıyor tirtir titriyordu aynı heyecanı yaşadım ve umutta bu haberi alan çok kişi olduğunun bende farkınddayım bu bizimde alacağımız anlamına gelmiyor belki ama en azından başarılı bir merkezi seçerek tedbiri almış taktiri Yüce Mevlaya bırakmış oluyoruz herşey naasip kısmet meselesi ben umuttan memnunum inşallahta umudumu alırım

cano77 tedavin hayırlı olsun tatlım bi kere en başta stresten uzak duracaksın hep olumlu pozitif olacaksın en etkili ilaç bu aksi taktirde ne iğnelerin nede hapların bi yararı olmaz:KK66:

kızlar bende umutla görüştüm bilmiyorum karar veremiyorum üçüncü denemem olcak eşimde sorun var tutmuyo yıkılıyorm korkuyorum sağlıktan son şansım bi daha çok zor yaptırcam karar veremiyorum eşinde sorun olup tutan varmı acaba çünki benim için bu önemli erkek sorununda her merkez başarılı olamıyor

bende senin gibi çok korkuyordum,,,,düşün başkent ten istanbula gelicem,,5 aylık arştırma sonucunda kararım umut oldu,,,,,ank merkezler yokmu ??VAR,,,,iş ehlilindir,,,,,,umarım güzel haberlerimizide burdan paylaşırız:1hug:

arkadaşlar tedavileriniz hayıtlı uğurlu olsun,benimde hafta sonu umutta levent beyle randevum var....
birşey merak ediyorum acaba umut dada yumurta toplama ve transfer işlemleri alman hastanesinde mi yapılıyor...yoksa kendi labaratuarlarında mı ?

canım ben umuttayım nasip olursa cumartesi yumurta toplama işlemim gerçekleşecek hem toplama hem transfer hepsi merkezde yapılıyor yani kendi labaratuvarlarını kendi ameliyathanelerini kullanıyorlar

yeni katılan arkadaşlar tedaviniz hayırlı uğurlu olur inşallah banada dua edin olurmu?

canım ben umuttayım nasip olursa cumartesi yumurta toplama işlemim gerçekleşecek hem toplama hem transfer hepsi merkezde yapılıyor yani kendi labaratuvarlarını kendi ameliyathanelerini kullanıyorlar

yeni katılan arkadaşlar tedaviniz hayırlı uğurlu olur inşallah banada dua edin olurmu?

dualar hepimizin olsun inş:Saruboceq:,,,,hepimize hayırlı olsun,,,,,,adı üstünde UMUT,,,,

X