Unutma Beni - Fox Tv

Ayy canlarım benm yerim ben sizii :dance:

selçuk yok kazuletçiim onu bir gösterdiler bi kaybettiler biz de anlamadık beklios heyecanla, işi gücü bıraktık bunlara kafa yoruyos bizi allah ne etmeyee... :teytey:

bu arada raufcan hakkaten yaşlandı iyce, kafada saç kalmadı olanlar da beyazladı biraz karizmalandı haşin erkeğim benmm

ipek bebek çok tatlı biğ mincıklasam şolee canm benmm yaa

bu bölümde raufun dedikleri bana hiçbişi ifade etmedi blöff yapıo gibiydi, rauf naapaabilir ki kızlar, ali sedat gibi ahmak deil bilmediği hiçbişiyi imzalamıo uynaık

yaşar da şirketin CEO(chief executier officer yani üst yönetiici)si oldu allam ya rabbim ha bire denize emir verip duruo :roflol:

dün güzldi hakkaten yani bole bi heyecanla izledim gerçekten tüm karakterler heyecan geldi çünkü. Yani sadece rauf-ali çıkmazı deil mehtap şerif olayı da güzeldi, hep bole olsa... Ama olmuyo işte onun da mantığı şu; "gerçek hayatta her gün dalavere olmaz ki arada bir olur. Bu dizinin her gün çekilmesinn nedeni de bu hayatı anlatmak o halde çıkmazlıklara yalnızca arada bir değinirsek seyirciyi daha çok çeker" :dilcikar:

Login | Facebook

Kızlar eski bölümleri izleyemeyen arkadaşlar varsa bir bu linke baksın derim ben çünkğ gerçektn çok açık ve net sözüm ona fragmandı bu ama herşeyi anlatıyo yine de

1) selçğa inat olsun diye nazlı aliye yanaştı
2) ali ilkayı başta sevmiodu, ilkay onu sevio diye biraz tuhaf olmuştu
3) rauf her niyeyse nazlının aliyle evlenmesine karşıydı hem de acayip

kamera arkasından süper vir video ali yani (osman karakoç) ilkayın evine gider ve hikmet babayla hesaplaşırken (bırak beni kurtuluş abi der) puhahahahah dizi gerçek karışık bir hayat videosu

Login | Facebook

facebooku olmayanlar için minik bir hatırlatma: Bu linklerden hernagi birine hangisine siterseni tıkladıktan sonra kayıt olmalısınız uyarısı geliyor ekrana, çok çabuk kaydolun sonra istemezseniz silersiniz, kullanıcı adınızı filan girdiğinizde siiz otomatik olarak server'a yönelndiriyor video açılıoyr

kızlar az önce bahsettiğim inanılmaz şarkı var ya işte o enfes şarkıyı jem söylüyormuş, come on closer şarkının adı. Yeni bölüm tanıtımında bu şarkıyla dans ediodu ilkay ali hatrladınız mı asuyla yavuz şerifle emine, en ne kadardır bu şarkıyı arıyordumzSHARE - Jem - 02 - Come On Closer.mp3

linke tıklarsanız dinelyebilirsinizz öptm

Rauf gözlerini kısıp bakıyor ya burun delikleri kocamaann oluyo uyuz ediyor beni o hali Çok üzgünüm çoook

kız sen dizinin senaristi falan mısın ya

kız sen dizinin senaristi falan mısın ya

Anacım bu şimdi iltifat mı hakaret mi bilemedim delikafadulden bu kadar saçma bir senaryoyu yazan ben olabilir miyim??? Hmmm ben de şüpheye düştüm şimdi :roflol: Yoksa multiple personal disroder hastası mıyım (içinde iki veya daha fazla kişiliği barındıran hastalara verilen tıbbi terim) yani bir kişiliğimde psikologken, diğer kişiliğimde unutma beninin senaristi. Ve iki kişiliğin de birbirinden haberi yok, aynı bünyede barınıyolarr amaanııın çok korkunçççç

Her allahn günü "kim bu aptal senaristler" diye düşünüp, için için nefrett ettiğim kişi yoksa başkası değil de kendim miyim? Superisi, benm de aklımı karştrdn görüyon mu sen laelaelaelaelae

ayy yok kıs nerdee :) fanatk bir izleyiciyim ben nacizane :dance:

ama sosyal çevre olarak hafiften hafiften geniş bir kitleye mensubum dolayısıyla yenilikleri çabuk öğreniyorum hepsi bu :kedi:

Ama çok saol arkdşm yaa onurlandrdn benii ama şımarırırım şmdiii :kedi::kedi::kedi:

Rauf gözlerini kısıp bakıyor ya burun delikleri kocamaann oluyo uyuz ediyor beni o hali Çok üzgünüm çoook

ehhee evet stelathzcm hani bir de ole kısık kısık baktıktan sonra sinsi bi şekilde gülüyo yaa allaam delii oluorrum parçalayasım gelio ama naapiim engel olamıorm kendime adam da haşin bir cazibe var wohoooo adamııım [/COLOR :lepi:

karizmatik insan mithat erdemlii sengözlerimebaksanab :jeyyar: şakkıdı

ayy berracım süpersin yaa
izlemiş kadar oldum valla hergün yazsana böyle ne güzel olur izlemem direk okurum =))))

ayy canm yaaa yazarm tabi yazmaz mıyım kıvılcım aşkolsun yerimseniben ama p.tesi benm dersim 5'te bitio 6 buçuk gibi geliom eve olsun izlediğim zaman yazarm ok??

Kızlar bişiy danışcam size, ya bu ilkay misal normalde güzel bi kız deil ama şu aşağıda eklediğim fotolara bir bakın hepsi normalin 10 katı güzel çıkmış :) nası yapıolar bunu ben de bole güzel bi foto çeklmek saçımı başımı savurmak istiyorum

fotosohpla yapıyorlar galiba,birde özel çekimler falan.düşünsene sanatçılar sunucular hep özel resimler çekiliyorlar.seda sayanın falan programında resimler mesela

hikmet baba pastayı deil seni kscem mehtap derken

emine bunu duyunca sevinçten çıldırırken..

geri dönn bebeine sahip çık sellçuuuk :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…