Usak///64

Selam hülya,a.s.
biz tatile 19 temmuzda geliyoruz. Festivaliniz ne zaman???? ayrica ne festivali ???? hani sivaslida cilek festivali filan var, ama esmedeki ne festivali??? insallah geliriz, bende isterim tanismayi, yeni arkadaslar edinmeyi. :dance::dance:

Selam, benim adim Senay. Ben 29 yasindayim
resimde gördügün ufaklikta benim oglusum Orcun Mete. simdi 4 bucuk yasinda. Allah nasip ederse tatilden sonra anaokuluna baslayacak burda.

Peki sen kac yasindasin??? tahminim adin Hülya. Sen esmede mi yasiyorsun??? Benim kuzenimin esi esmeli, ama ailesi izmirde yasiyor...
Öptüm, kendine iyi bak canim

Son düzenleme:
Selam hülya,a.s.
biz tatile 19 temmuzda geliyoruz. Festivaliniz ne zaman???? ayrica ne festivali ???? hani sivaslida cilek festivali filan var, ama esmedeki ne festivali??? insallah geliriz, bende isterim tanismayi, yeni arkadaslar edinmeyi. :dance::dance:

esmedeki kilim festvali bende esmeliyim ama hollandada yasiyorum zor bu gurbetlik zorŞeniz

ben iki haftadır hafta sonu eşmeye gidiyorumm eşmeli kim aranızda tebessümcümm canım geldiğinde ayarlarız bir buluşmaa

ayyyy tebessüm sen kımlerdensin ya ben eşmede doğdum büyüdüm hemen hemen herkesi tanırım çok merak ettım ee dünya küçük işte ne kadar çoğuz eşmelı olarak çok sevindim ya:sm_cool: :teytey: :1hug:

merhaba gümüş hem hemşeri hem meslektaşız galiba :teytey:

bende uşaklıyım ve uşakta yaşıyorum seviyorum memleketimi canım;
neler yapıyorsunuz uşakta arkadaşlar mesela nerelere gidersiniz bilmediğim yerler varmı?
haftasonları eşimle gezicek yerler arıyoruz da...

merhaba delikız sende uşak yaşıyorsun galiba ay kızlar bayada çokuz uşaklılar olarak vallahi yurtdışından da geliyor millet bizde buluşsak ya bir yerlerde :içelim:

merhaba delikız sende uşak yaşıyorsun galiba ay kızlar bayada çokuz uşaklılar olarak vallahi yurtdışından da geliyor millet bizde buluşsak ya bir yerlerde :içelim:

evet canım ben de uşakta merkezde yaşıyorum seni başka bir topicte görmüştüm uşaklı olduğunu öğrenince arkadaş listeme eklemiştim mesaj atacaktım ama ayarların kapalı galiba sayfanı ziyaret edince mesaj yazma yerleri yok...

bu arada ben kendimi anlatayım biraz 1 yıllık evliyim, şuan hamişim inşallah 1,5 ay sonra bir oğlum olacak 7 aydır falan çalışmıyorum evde sıkılıyorum aslında bebiş bi doğsun da inş bulurum bir iş...

uşakta oturanlar ve gelebilecek olanlarla bir buluşma yapsak ne güzel olurdu

bende uşaklıyım. ama istanbulda yaşıyorum.hemşerilerime selam olsun:)

evet canım ben de uşakta merkezde yaşıyorum seni başka bir topicte görmüştüm uşaklı olduğunu öğrenince arkadaş listeme eklemiştim mesaj atacaktım ama ayarların kapalı galiba sayfanı ziyaret edince mesaj yazma yerleri yok...

bu arada ben kendimi anlatayım biraz 1 yıllık evliyim, şuan hamişim inşallah 1,5 ay sonra bir oğlum olacak 7 aydır falan çalışmıyorum evde sıkılıyorum aslında bebiş bi doğsun da inş bulurum bir iş...

uşakta oturanlar ve gelebilecek olanlarla bir buluşma yapsak ne güzel olurdu

canım uzun süredir tatildeydim girememiştim siteye şimdi gördüm yazını ne güzel demej bir oğlun olacak allah hayırlı doğumlar hayırlı evlatlar nasip etsin, sağsağlim al inşallah bebeğini kucağına.

evet canım arkadaşlık listene eklemişsin bende ekledim seni., canım ya ben ayarları nasıl açacağımı bilmediğimden kapalıdır.

canım bende kendimden bahsedeyim sana bende 1 yıllık evliyim henüz hamile değilim çalışıyorum güzdüz iş akşamları annemler kayınvalidemler evim derken günler geçip gidiyor evet eğer buluşmak istenirse ben uyarım hafta sonu olursa tabi hafta içi malum iş.

canım görüşmek isterim sevgiler a.s.

MERHBA HEMŞERİLERİM BENDE UŞAKLIYIM EŞMEYE BAĞLI FAKILI KÖYÜNDEN AMA ŞUAN KIBRISTA YAŞIYORUM ÇOK ÖZLEDİM UŞAĞI.....SİZLERLE YAZIİŞMAK İSTERİM..a.s.a.s.

bendee eşmeliyimm geneldee yurt dışındann varrr memleketimizde yaşayan pek yok uşaklı olarak

merhabalar kızlar kimsecikler yokmu?? Bende uşaklıyım yeni üye oldum aslında burdan Uşak ımızı tanıtsak çok güzel olur.Çünkü çoğu kimse bilmiyor buralrı herkes Uşaklıyım deyince orası neresi doğudamı falan diyor!! Hadi kızlar biraz hareket...

ya siz nerdeydiniz şimdiye kadar bende Uşaklıyım ve Uşakta oturuyorum gari.Uşak tarhanası,keşkeği,tekstil sanayisi,birbirinden güzel eşme kilimleriyle ünlü egenin çok güzel şirin bir ilidir hele tarhanasını mutlaka tatmanızı tavsiye ederim nerde olursanız olun tekrar arar bulursunuz değilmi Uşaklı hemşerilerim

X