Anket Üst komşum halı silkeliyor

Gamze090935

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
6
15
31
Herkese merhaba arkadaşlar. Üst kat komşumdan çok şikayetçiyim sürekli balkondan halı silkeliyor. Bu eve taşınalım 6 ay oldu kaç kere güzellikle uyardım. Olmadı. Halı silkerken balkona çıktık kızdım gene olmadı. Yönetici uyardı ev sahibim uyardı gene olmadı. Kadın yaz kış demiyor hep aynı şeyi yapıyor. Zabıtayı aradım. Artık balkonlar ortak kullanıma giriyormuş bişey yapamıyorlarmış. İnanın çok sinir oluyorum.

Bir şırıngaya mürekkep çekip balkona koyun, halı sesi duyunca elinizin altında olsun, çıkıp sıkın baştan aşağı, temizlik görsün

nasıl bırsey yapılamıyor bırkere ne olursa olsun yasak , yasak olan sey yasal degıldır, yasal olmayan seyle de ılgılenılır.
beledıyeyı arayın sız sıkayetcı olun

sız benım gonderdıgım ekran goruntusunun cıktısını alıp asansor camına yapıstırın ıstersenız
o mağara ınsanı gorsun
muhattap olmayın onunla, sıkayetınızı sadece yonetıcı aracılıgıyla dıle getırın yonetıcı uyarmalı
sadece komsu sıkayetcı degıl ,yasak demelı komsular rahatsız oluyor demelı

Benim de aklımdan çamaşır suyu geçmişti ama kötülük olmasın söylemeyeyim dedim
Çok fazla iyi niyetli bir düşünce. Bana normalde naif derler ama bu kadar iyi niyet benim bünyeye bile fazla.. Gerci bunu yaparsa konu sahibi de zararlı çıkabilir.

Konuya gelince üst katınızdaki varlık fazla kötü biriyse bu halıya zarar verme işi kötü sonuçlanır.. Şikayet sonucu umarım kurtulursunuz. Aynı varlıklar benim de üstümde olduğu için sizi anlıyorum maalesef..

Laftan anlamaz biriymiş, sizde onun dili ile karşılık verin o halde.
Yukarıda arkadaşlar mürekkep çamasır suyu dökün demis katılıyorum, görsün bakalım anyayı konyayı.

Ben taşındım kurtuldum.
Allah kolaylık versin demeye geldim.
Böyleleri dünyadan değil başka evrenden.
Çünkü kendilerinin özel olduklarını sadece kendilerinin temiz olduklarını sanıyorlar. Yaptıkları çırpma eylemini sadece özel insanlar yapabilir gibi bir tavırları var üstelik.

Ahn

Benim kaderim galiba canım bu eski komşumda sabahın 7sinde temizlik yapardı pazarda dahil. Ama bu çok ayrı inanki sinirlerim zıplıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…