Anket Üst komşum halı silkeliyor

Kendi evleri temiz olsun gerisi onları ilgilendirmiyor çünkü. Senin evin kirlenmiş, balkonuna pislik dolmuş falan umurlarında değil.

Bizim binadaki teyzeler neyse ki gün belirlenmişler aralarında, pazartesi bütün camları kapıları kapatıyorum. Üstümdeki 9 kat hepsi birden silkelemeye başlıyor 😂
Ooo düşünemiyorum.
Bir karikatür vardı da koyamam şimdi yasakmış karikatür koymak artık.
Neyse ki benim taşındığım yerde yasak.
Şükürler olsun.

heryerde böyle bi densiz var demekki, bizdede aynı ben diyorum yani evinize mıçtılarmı:) hergün hergün çırp bu nasıl bi hastalıktır :)))) ayyy burda sopaya halı döven var yaa kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz bazı insanlar hiç gelişmiyo malesef sanki dağdalar ....!!!!

benim çaprazımda da var böyle bir yol yordam bilmeyen. belediyeye şikayet ettik, halı çırparken yüzü görünecek şekilde foto yada video çekin dedi.
yaptım, bir daha tekrarlarsan seni şikayet edicem. önce bir kıyamet kopardı. beni çekemezsin diye... dedim devam et. o son oldu.
anasından böyle görmüş, anasını da tanıyorum. kadın robot gibi olmuş. kireçlenmeden kolu kanadı kalkmıyor, boynunu bile çeviremiyor. la önünde örnek var, hala neyin denemesini yapıyorsun.

benim çaprazımda da var böyle bir yol yordam bilmeyen. belediyeye şikayet ettik, halı çırparken yüzü görünecek şekilde foto yada video çekin dedi.
yaptım, bir daha tekrarlarsan seni şikayet edicem. önce bir kıyamet kopardı. beni çekemezsin diye... dedim devam et. o son oldu.
anasından böyle görmüş, anasını da tanıyorum. kadın robot gibi olmuş. kireçlenmeden kolu kanadı kalkmıyor, boynunu bile çeviremiyor. la önünde örnek var, hala neyin denemesini yapıyorsun.
Sağlığın ne önemi var, 4-5 tane çocuğu boşuna mı doğuruyorlar, baksınlar işte. O halı silkelenecek. 😂 Ay sinirim bozuldu.

Eskiden elektrikli süpürge mi vardı..yada her evde yoktu..mesela ben küçükken bir dönem annemin çalı süpürgesi ile evi temizledigini hatırlıyorum..o zaman toz ,kır tam temizlenmez, silkelemek normaldir...ama artık emiş gücü yüksek ,bir dünya para verdiğimiz elektrik supurgeleri var...hali silkelemek ise hem külfet hem de bakın ben ne kadar da titizim diye insanlara gereksiz hava atmaktan başka birşey degil

Ben de gri alacam, memlekete yerleşip evi bi alayım. Kim aldıysa bu açık renklileri ona güzelce iade edicem, o kadar dedim koyu alın diye. 😡
Halı örtüsü alın en güzeli
Ben gittim onuda koyu renk aldım 😜
Kafam rahat hatta evdeki halıların tamamına yaptıracağım ileride daha hijyenik oluyor

Anket için gelmiştim ben, bulamadım 😂

Tutup çekin aşağı halısını bi daha yapmaz.
Ya hayır çeksen yine yapıyor. Bizim ki artık masa örtüsünü hani şu şeffaf olanlar var ya silmiyor direkt aşağı sallıyor. Bizim balkon açık büfe gibi oluyor 1 haftada. Yarım ekmek attığı bile olmuştu bir kere 🤣🤣 onlar bence and içip balkon başına geçiyor. Kadın silkeyecek bişey bulamazsa kocasını silkeler.

Herkese merhaba arkadaşlar. Üst kat komşumdan çok şikayetçiyim sürekli balkondan halı silkeliyor. Bu eve taşınalım 6 ay oldu kaç kere güzellikle uyardım. Olmadı. Halı silkerken balkona çıktık kızdım gene olmadı. Yönetici uyardı ev sahibim uyardı gene olmadı. Kadın yaz kış demiyor hep aynı şeyi yapıyor. Zabıtayı aradım. Artık balkonlar ortak kullanıma giriyormuş bişey yapamıyorlarmış. İnanın çok sinir oluyorum.
Zabıtaya güvenmeyin, mevzuatı bilmiyor ve işlem yapmak zorunda kalmamak için yanlış beyanda bulunuyorlar.

Kendi evleri temiz olsun gerisi onları ilgilendirmiyor çünkü. Senin evin kirlenmiş, balkonuna pislik dolmuş falan umurlarında değil.

Bizim binadaki teyzeler neyse ki gün belirlenmişler aralarında, pazartesi bütün camları kapıları kapatıyorum. Üstümdeki 9 kat hepsi birden silkelemeye başlıyor 😂
zaten ya herkes tamam derse pazartesiyi belirleyebilir ya da asla silinmez. Hatta farklı gün belirlemek de olmaz. Teyzeler olayı biliyor, kendi buluşları değil:) Ama uyuyorlarsa da helal olsun

zaten ya herkes tamam derse pazartesiyi belirleyebilir ya da asla silinmez. Hatta farklı gün belirlemek de olmaz. Teyzeler olayı biliyor, kendi buluşları değil:) Ama uyuyorlarsa da helal olsun
Yönetimin kararı zaten pazartesi mevzusu. Uyuyorlar çok şükür. En azından bizim tarafta başka gün silkeleyen yok.

X