Anket Üst komşum halı silkeliyor

Bazı insanlar toplu yaşama uygun değil çok can sıkıcı ama maalesef hiç bir uyarı bu insanları durdurmuyor . Biz her cumartesi kendimize gidecek bir yer arıyoruz çünkü üst komşumun her cumartesi bir akrabası geliyor ve hepsi de topuklarına nal çaktırmış böyle tepiniyorlar uyarılar sonuç vermeyince bizde hafta da bir gündür deyip misafirliğe gidiyoruz

Ben 4. Kattayım. Üst komsularımın hepsi çırpıyor hatta kaç kere sofra bezi balkonuma düştü istemeye geldiler. Sadece bu da değil gıda ambalajları, kağıt, saç vs çöp de atıyorlar. Bir kaç kez bütün daireleri gezdim tabi kimse üzerine almadı. Yönetici defalarca uyardı yine olmadı. Ben de artık balkon kenarlarını yıkıyorum sürekli. Çünkü ekmek kırıntıları kalıyor ona da karınca toplanıyor. Eşim de baya kızdı sen onlara kızıyorsun aynı şeyi yapıyorsun aşağıya su gidiyor diye. Acaba gidip alt katlara açıklama mı yapsam, yıkama çırpma işleri için gün mü belirlesek diye düşünürken baktim ki alt komşum da çırpıyor. Sonra dikkat ettim meğer alt katlar falan hepsi çırpıyor ve balkon kenarlarını da yıkıyorlar. Allahtan kış geldi de balkonu çok kullanmıyorum

Benim kaderim galiba canım bu eski komşumda sabahın 7sinde temizlik yapardı pazarda dahil. Ama bu çok ayrı inanki sinirlerim zıplıyor 😅
Evet benim de önceki de benzerdi sonra gelen de aynı olunca akıl sağlığımızı korumak adına taşındık. Üstelik sattık o kadar tahammülümüzü zorladılar yani.

Nasıl bir güce sahip bunlar da süpürgenin emiş gücünün yapamadığı şeyi kendi karbonhidrat tüketmekten pelteye dönmüş kol kaslarıyla yapabildiklerini sanıyorlar acaba?
Çok değişik kafalar.
Aaa olur mu o kol kaslarına çırparak sahip oluyorlar işte. Çırptıkça güçleniyorlar güçlendikçe çırpıyorlar adffshhvvsb. Onların gezegende işler böyle yürüyor.

Herkese merhaba arkadaşlar. Üst kat komşumdan çok şikayetçiyim sürekli balkondan halı silkeliyor. Bu eve taşınalım 6 ay oldu kaç kere güzellikle uyardım. Olmadı. Halı silkerken balkona çıktık kızdım gene olmadı. Yönetici uyardı ev sahibim uyardı gene olmadı. Kadın yaz kış demiyor hep aynı şeyi yapıyor. Zabıtayı aradım. Artık balkonlar ortak kullanıma giriyormuş bişey yapamıyorlarmış. İnanın çok sinir oluyorum.
Ben camdan bir şey silkelemem ama biri silkelese rahatsız olmam, sizi rahatsız etme sebebi nedir tam olarak?

Herkese merhaba arkadaşlar. Üst kat komşumdan çok şikayetçiyim sürekli balkondan halı silkeliyor. Bu eve taşınalım 6 ay oldu kaç kere güzellikle uyardım. Olmadı. Halı silkerken balkona çıktık kızdım gene olmadı. Yönetici uyardı ev sahibim uyardı gene olmadı. Kadın yaz kış demiyor hep aynı şeyi yapıyor. Zabıtayı aradım. Artık balkonlar ortak kullanıma giriyormuş bişey yapamıyorlarmış. İnanın çok sinir oluyorum.
Allah aşkına bu devirde halı silkelemek mi kaldı:işsiz::işsiz::işsiz:
Paspas falan olur anlarımda halıyı silkelemek çok saçma değil mi?

Benim üst komşum da silkiyor.. ama bu hafta yakaladım onu, silkerken video çektim onu da tehdit ettim 👹 cezası var valla bı daha silkeledigini görürsem videoyla belediyeye mi zabıtaya mi nereye ise şikayet edeceğim

Aaa olur mu o kol kaslarına çırparak sahip oluyorlar işte. Çırptıkça güçleniyorlar güçlendikçe çırpıyorlar adffshhvvsb. Onların gezegende işler böyle yürüyor.

Spor salonlarına da halı silkeleme bölümü yapsalar keşke. Hem halısını temizliğe getirenden hem halı silkeleyip kas yapandan para kazanırlar 😂

Bizde de vardı böyle biri. Kendisi Bütün pisliğini bizim eve dökerken, ev böyle temizlenir. Siz pisseniz ben ne yapayım demişti😳Allaha şükür gitti.

Spor salonlarına da halı silkeleme bölümü yapsalar keşke. Hem halısını temizliğe getirenden hem halı silkeleyip kas yapandan para kazanırlar 😂
Günlerden bir gün hava sıcak mı sıcak. Yatılı misafirim var. Evlere sığamadık. Gece olmuş on iki. Balkonda oturuyoruz. Benim ex pazulu komşum bir gece aşka gelip balkondan saldı halısını. Bire üç metre kalın yolluk. Halı metrekarelerini öğrenmemde faydaları oldu şindi haklarını yemeyim.:KK70: Neyse misafirlerim trabzanın kenarında duruyordu kafalarını zor kurtardılar. Bizim sesleri duyunca jet hızıyla halıyı yukarı çekiverdi. Fizik kuralları pert. Pazular güçlü tabi. Neyse ben herkesi yatırdım kendimde uyuyacağım artık yorulmuşum zaten. Ama sıcak ve nem yatılmıyor da pencere açmadan. Yatak odamı açtım uyuyacağım. Saat olmuş gecenin biri. Dişi terminatör arkadaş pusuya yatmış. Görevi tamamlamadan ona uyumak yok. Artık üç harflilerden mi uzaylılardan mı telkin alıyor bilemem. O bire üç metrelik halı çırpıştırılacak. Kafayı yastığa bir koydum pat güm bir ses. Aman Allah'ım gecenin karanlığında yıldızlar arasında bire üçlük bir cisim salınıyor; bütün edasıyla da bana göz kırpıyor. "Apla beni sallasın da bir uzanayım artık. Bir saattir pencere pencere geziyor. Burayı müsait bulduk. İki tık üç pat vursun gideyim ben." Diyor. Eywallah kardeş der gibi baktım öylece. Bakakaldım. Sonra bir gülme sesi. Hah dedim halıyı salladı komşumun keyfi yerine geldi. Yok komşum değilmiş eşimmiş meğer. Benim gözüm birkaç kez seğirdi. Eşimden bir ses ninni gibi geldi o an. "Bırak" dedi. "Bırak da çırpsın uyusun kadını uyku tutmadı." Ona da eywallah dedim. Sanki büyülenmiş gibiydim. Öyle bir etki. Sonra uyumuşuz hep birlikte. Halı kurtuldu en çok ona sevindim.
Buda böyle bir anımdır. :KK53:

Murekkep çözüm arkadaşın da dediği gibi😑😑😑

Günlerden bir gün hava sıcak mı sıcak. Yatılı misafirim var. Evlere sığamadık. Gece olmuş on iki. Balkonda oturuyoruz. Benim ex pazulu komşum bir gece aşka gelip balkondan saldı halısını. Bire üç metre kalın yolluk. Halı metrekarelerini öğrenmemde faydaları oldu şindi haklarını yemeyim.:KK70: Neyse misafirlerim trabzanın kenarında duruyordu kafalarını zor kurtardılar. Bizim sesleri duyunca jet hızıyla halıyı yukarı çekiverdi. Fizik kuralları pert. Pazular güçlü tabi. Neyse ben herkesi yatırdım kendimde uyuyacağım artık yorulmuşum zaten. Ama sıcak ve nem yatılmıyor da pencere açmadan. Yatak odamı açtım uyuyacağım. Saat olmuş gecenin biri. Dişi terminatör arkadaş pusuya yatmış. Görevi tamamlamadan ona uyumak yok. Artık üç harflilerden mi uzaylılardan mı telkin alıyor bilemem. O bire üç metrelik halı çırpıştırılacak. Kafayı yastığa bir koydum pat güm bir ses. Aman Allah'ım gecenin karanlığında yıldızlar arasında bire üçlük bir cisim salınıyor; bütün edasıyla da bana göz kırpıyor. "Apla beni sallasın da bir uzanayım artık. Bir saattir pencere pencere geziyor. Burayı müsait bulduk. İki tık üç pat vursun gideyim ben." Diyor. Eywallah kardeş der gibi baktım öylece. Bakakaldım. Sonra bir gülme sesi. Hah dedim halıyı salladı komşumun keyfi yerine geldi. Yok komşum değilmiş eşimmiş meğer. Benim gözüm birkaç kez seğirdi. Eşimden bir ses ninni gibi geldi o an. "Bırak" dedi. "Bırak da çırpsın uyusun kadını uyku tutmadı." Ona da eywallah dedim. Sanki büyülenmiş gibiydim. Öyle bir etki. Sonra uyumuşuz hep birlikte. Halı kurtuldu en çok ona sevindim.
Buda böyle bir anımdır.

😂😂 bu hikayede yanan halı olmuş 🥲 Sizden çok ona üzüldüm :KK43:

Zaten o polis ve zabıtalara komşudan daha çok kızıyorum gerçekten bize de özel mülkiyet karışamıyoruz demişti lan özeli mi kaldı buranın artık. Maalesef biz de aynı şeyi yaşadık üstelik balkonda olduğumuzu bile bile balkonu utanmadan yıkadılar bu arada balkon tabi ki yıkanır da alimünyum demirlerine haşırttt diye döktüler bizim de bitkilerimiz bir de salça vardı bu da apaçık görünüyor. Annem heeeeeey napıyorsunuz ya deyince duymazdan geldi önce sonra tekrar bağırdı bu sefer yaaa özür dileriz görmedik dedi yalancı pislik :KK70: hayır biz olmasakta olacak şey değil o. Daire burası ahırın değil ki. Sonra kapıya geldiğinde keşke söylediniz bizde geri çekerdik bitkileri salçayı deyince de çekindim diye bi bahane buldu asıl bunu yapmaktan çekinir insan. Neyse hadi güzellikle çözdük dedik yine su dökmeye devam ettikleri gibi bu sefer de sigarasını aşağı atmaya başladı o rüzgarda nasıl bi rüzgarsa alıyor külleri balkonuma atıyor :KK70: Yemin ederim sarı bi bez vardı yerde camı için koymuştuk ta onu delmiş külü bu kadar denk gelir yani. Birde perde balkonda kira da olduğumuz için camlatamadık Allah korusun o perdeye denk gelse ne bok yiyecek acaba. Uyardım çıkıp ya kusura bakmayın işçiler atmıştır uyarırım dedi sonra ertesi bi baktım kendisi döküyor. İnanılmaz bir yüzsüzlük, arsızlık, yalancılık var yeni nesil komşularda. Zaten banyolardan da su akıyordu bize hadi onlarlık bi şey değil bu ama sen yokmuşsun gibi davranmaları gerçekten sinir bozucu. Taşın desem yeni taşınmışsınız ev sizinse balkonu camlatın imkanınız varsa tabi. Daha da rahatsız ederse hortumla pencerelerine su fışkırtın asdfgh. Biz taşınıcaz Allah'ın izniyle haftaya ondan rahatım yoksa mahkemelik olurdum tabi özellikle de yaptıkları gürültüden dolayı

Catiya cikip tepesine tepesine hali kilim yolluk 5 dk da yapilir hemen asagiya inilir :KK53: kadinin sevdigi sozunu dinledigi biri vardir oglu kizi vs onlardan rica etseniz?

Benim kaderim galiba canım bu eski komşumda sabahın 7sinde temizlik yapardı pazarda dahil. Ama bu çok ayrı inanki sinirlerim zıplıyor 😅
Bizim ki 6.30 başlıyor bakalım rekor kaça çıkacak :KK70: Üstelik insan olma ihitmalleri de çok düşük çünkü uyuma gibi bir duyguları mı denir hareket mi denir bilemedim kesinlikle yok asla uyumazlar hiç abartmıyorum tam bi iki saat ses çıkmaz gibi olur gece 4 civarı ama yinede bir tıkırtı yere boncuk gibi şeyler düşürmeler olur sonra saat 5 te harekete geçer 6,7,8,9 Allah ne verdiyse aralıksız güüüm paaat küt çat sürekli gürültü lan bu kadar enerjin var madem git fabrikaya çalış bari de belki müdür olursun ileri de bu enerjiyle her işi kaparsın evde yazık ediyorsun kendine. Olan bize oluyor altta yemin ederim uykusuz kaldığım günler oluyor bu vicdansızlar yüzünden :) uyumayan insan mı olur ya. Hele o masa sandalye çekmeleri yok mu cazzz cuzzz sinirlerim hopluyor en son mahkemeyle uğraşacaktım sinirimden sonra taşınacağım aklıma geldi Allah'a havale ettim maalesef bu türler her yerdeler soyları asla tükenmez bir nesil :KK70:

Ahhh canım yönetici uyardı hemde kaç defa bende uyardım. Hatta apartmana koca yazı asıldı. Ama kadın gerçekten mağara insanı laftan anlamıyor.
Bir de şey derler '' boğonomoyorson mostokolo got '' müstakil varda ben seni sevdiğim için gidemiyorum :KK70: yalnız şaka maka Allah'ın izniyle kimsenin tepemde altımda olmadığı evime geçiyorum da kurtuluyorum aksi halde gerçekten delirtirler adamı komşu cinayetlerini artıran tipler bunlar

X