Ustune gorme mi

Yok farkli yerde verdim ilkini aksam 9 bugunku sabah 10
Onlar fark eder. Mümkünse son verdiğin yerden devam et takibe. Çünkü aynı yerde aynı saatte verdiğinde düzgün bir takip görürsün şuan 1.5 gün geçmiş üstünden farklı yerler ve az süre var bir tık az yükselme var. Bu yüzden son verdiğin yerde 2 gün sonra sabah 10da tekrar ver %60ın üstünde mi kontrol edersin

Onlar fark eder. Mümkünse son verdiğin yerden devam et takibe. Çünkü aynı yerde aynı saatte verdiğinde düzgün bir takip görürsün şuan 1.5 gün geçmiş üstünden farklı yerler ve az süre var bir tık az yükselme var. Bu yüzden son verdiğin yerde 2 gün sonra sabah 10da tekrar ver %60ın üstünde mi kontrol edersin
Cok tesekkur ederim icimi cok rahatlattin 🥰

Benimde ilk korunmasız ilişkiden sonra adetim 5 gün gecikti sonra regl oldum ama çok şiddetli. Normalde 7 gün süren adetim 5 gün sürdü diğer ay tekrar reglım gecikti ve hamile olduğumu öğrendim. Yani Allah'tan ümit kesilmez belki de sizde öyle olmuşsunuzdur.😄
Öyle oluyormuş ya ilk kez korunmasiz olunca. Bi de bende garip ve farklı olan 3 gün önceden kahveli pembeli akinti olması. 15 senedir regl oluyorum bunu hiç yaşamamıştım. Benim de çok şiddetli oldu ve normalde 5 gündü 3 gün sürdü. Ah ağzından bal damlıyor ama bu ay hiç ilişki olmadı, umudum sıfır sıfır sıfır 😔

X