Utanıyorum ?!?

Çok teşekkür ederim çok saolun

Terapistler alışkın bu duygu durum bozukluğu yaşayan kişilere. Endişe etmenize gerek yok,arayıp randevu istiyorum diyeceksiniz gerisi geliyor zaten. Ama terapiniz bitene kadar sakin bırakmayın,sonra başa sariyorsunuz cunku

İlk gittiğinde “tanışma.” olur zaten genelde, hemen terapiye başlamazsınız, gayet arkadaşımla sohbet ediyor gibiyim, hemen hemen yaşıtım olan bir hemcinsime gidiyorum zaten. Çekinilecek bir durum yok, hatta keyifli bile :)

Psikologa gitmek bi insanin kendine yapacağı en iyi iyilik.
Ben de gittim. Faydasını gördüm

Bu durumu yaşayan oldu mu?
Cevap; psikologa giden herkes:))
Ben dahil.
Yani kim gider gitmez 'esas sorun bu' diye anlatır ki?
Ben sana kendi deneyimimi anlatayım;
Ben randevumu aldım,
Başlama saatinden önce bir numara beni aradı, 'geliyorsunuz di mi yengeNç hanım?' dedi. 'evet evet,yoldayım. Üç durak kaldi' dedim. Ama üç durak sonra indim haritayı açtım ki yol yarım saat gösteriyor. Meğer adreste yazan duraktan iki tane varmış, ben yanlış olana gitmişim ki ne bileyim yani:))
Ben o panikle ve geç kalmanın stresiyle ona buna yol sorarken tekrar aradi, özür diledim ve yanlış durağa geldiğimi söyledim. Epey bir güldü, neşeli bir şekilde aslında haklı olduğumu, adreste belirtmesi gerektiğini falan söyledi. Ben randevu iptal oldu diye özür diledikce o 'olur öyle şeyler,önemli degil' dedi. O gün doluymuş ama akşam son kişiyi ugurladiktan sonra gelebileceğimi söyledi .
Ben de oyalandim,
Akşam gittim.
yol meselesi dolayısıyla bir yakınlık hissetmiştim, çok pozitif bir enerjisi vardı.
Zaten kendi de cooook tatlı, kocaman gulen, gülünce gözü küçülen - sempatik bir adam.
Ben içeri girince önce havadan sudan konustu,ogunku salakligima güldük, koltuğa geçtik, alakaisz bir şeylerden sohbet açtı, baktı ben iyice rahatladım, sonra yavaş yavaş bana sorular sormaya başladı. Nerede çalışıyorsun , neler yapıyorsun falan gibi. Epeyce bir konuştuktan sonra sordu geliş sebebimi. Zaten iyice açılmış,rahatlamıştım güzel güzel konustum ben de.
Yani sende de böyle olur. Önce havadan sudan girerler ,merak etme. Onlar işini bilir
Hem, aramaktan niye cekiniyorsun ki? Açan kişi zaten aradığın sitenin telesekreteri olur yüksek ihtimalle,sana uygun tarih verir o kadar. Sormaz bile neden geliyrsun diyr

Aradım fıat sordum.Tanımıyosunuz bence gıdın

H
Hiç tanımadığın biriyle dertleşmek çok daha kolay emin ol. Ayrıca psikolog anlattıklarını bir şablon yerleştirirmiş gibi dinliyor. Çözüm odaklı. Anlatmak kadar insanı rahatlatan birşey yok. Onun sana eleştirel gözlerle bakmadığını hissedeceksin. Bu konu seni huzursuz ediyorsa gittiğini çevrenle paylaşma.

Birşey olmuyor ilk 3 seans seni tanıma ve sorunlarını anlamaya yönelik oluyor. 3 seanstan sonrası sorunların çözümlenmesi hakkında yeni bir bakış açısı kazandırıyor hepsi bu

Tüm cesaretimi topladım aradım ama uzmanlar doluymuş diğer haft arayın dedi şimdi başka bir yere bakacağım araştırıyorum.Neyseki o aşamayı geçtim:)z Ama istanbul için önereceğiniz isimler var ise açığım

Şimdi online da çok moda oldu. Türkiyenin her yerinden bağlanabilirsin. Evimdekipsikolog diye bi site var. Orda ilindeki tüm psikologları yorumları flan öğrenebilşrsin

Meltem kavcar sırmalı. tek diyebileceğim mükemmel biri olduğu. Benim hayatımı 1 yıl içinde toparladı. Online görüşmelerim vardı. Netten araştırabilirsiniz

Aradım ve bu perşembe için randevu aldım.Herkese destekleri için teşekkür ederim saolun.Şimdiden rahatlamış hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…