Uygun fiyata orijinal parfüm sattığını söyleyen yerler ne kadar güvenilir olur?

flower0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
306
77
Kızlar sosyal medyada bir parfümcü buldum, (piyasada adını bildiğimiz açık parfümcülerden biri değil) 300 tl gibi bir fiyata 100 ml boyutunda orijinal parfüm sattığını söylüyor. Normalde orijinal parfümlerin fiyatı en az 1.500-2.000 tlden başlarken, 300 tl'ye orijinal parfüm olur mu gerçekten? Sizce böyle uygun fiyata orijinal parfüm sattığını söyleyen yerler güvenilir mi? Sipariş vermek istiyorum ama pek güvenemedim. Ne dersiniz?

Kızlar sosyal medyada bir parfümcü buldum, (piyasada adını bildiğimiz açık parfümcülerden biri değil) 300 tl gibi bir fiyata 100 ml boyutunda orijinal parfüm sattığını söylüyor. Normalde orijinal parfümlerin fiyatı en az 1.500-2.000 tlden başlarken, 300 tl'ye orijinal parfüm olur mu gerçekten? Sizce böyle uygun fiyata orijinal parfüm sattığını söyleyen yerler güvenilir mi? Sipariş vermek istiyorum ama pek güvenemedim. Ne dersiniz?
Şişe orijinal oluyor diye biliyorum. Orijinal şişeye sahte parfüm dolduruyorlar. Kimse 1500 tl olan parfümü 300 e satmaz. En kötü dolaptan vs satar yüksege. Ben pek güvenemedim.

O parfümler orjinal değil orjinal aliyorum diye itibar etmeyin derim. Ama bazı satıcılar nerden buluyorlar bilmiyorum kaliteli taklitlerini bulup satıyor. Öyle bir satıcıya denk gelirseniz alabilirsiniz. Parfüm orjinal değil ama notaları çok başarılı tutturulmuş oluyor. Açık parfim gibi alkol kokmuyor.

Bana Chanel 5 diye tütün kolonyası gelmişti 🤣
Ayy çok kötü bir durum olmuş sizin için. Açıkçası ben de böyle şeyler olur diye pek güvenemedim ama orijinal parfümler de çok pahalı insan bi umut bakınıyo nerden kaliteli ve hesaplı ürün bulurum diye

O parfümler orjinal değil orjinal aliyorum diye itibar etmeyin derim. Ama bazı satıcılar nerden buluyorlar bilmiyorum kaliteli taklitlerini bulup satıyor. Öyle bir satıcıya denk gelirseniz alabilirsiniz. Parfüm orjinal değil ama notaları çok başarılı tutturulmuş oluyor. Açık parfim gibi alkol kokmuyor.
Böyle bildiğiniz bir yer var mı? Burdan isim vermek yasak değilse söyleyebilir misiniz

Selam aradigin kokuyu bulabildin mi? Merak ettim. Eger bulamadiysan ben de bir iki tavsiyede bulunmak isterim. Yaz aksami diyince aklima ilk gelen Dolce and Gabbana light blue oldu. Gerci tavsiye edilmis ama ben bir kere daha altini cizmek istedim. Inanilmaz bir yaz kokusu bu. Genelde yaz kokulari silik olur. Bunu konusulmaz vs manasinda diyorum ama bu cok farkli. Hem düz mantik yaparsak bir dönem bu parfüm o kadar popülerdi ki nerdeyse herkes kullaniyordu. Yani o dönem kullanan birine illa denk gelmissindir. Belki ordan bir cagrisim yapar. Sonra ayni markanin dolce isimli bir parfümü var bir ara denemistim buda hafif bir parfüm aklimda kokuya dair kalan tek sey bu. Armani aqua die gioa ve issey miyake yine yaz aksamini ve genel olarak yazi denizi cagristiran kokular. Issey saf bir koku. Umarim istedigin parfümü bulursun.

300 liralık parfüm ne kadar orijinal olabilir. Fiyatı 2000 TL nin altında olan parfümlere asla güvenmem

Ben Yves saint laurent parisienne kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Fiyatı biraz yüksek ama verdiğiniz paraya değiyor

X