Uygun ve kaliteli mobilya nerden alınır ?

10 yıllık evliyim.11 yıl önce Ankara sitelerden yaptırmıştık mobilyalarımı 7 kere taşındım. Taş gibi hala. En son taşıyan şirket çok şaşırdı 7. Defa kurulduğuna. Yani evime kurdum sağlam kullanıyorum demek yanlış oluyor. Eşyanın sağlamlığı birazda taşınırken belli oluyor. Şans işi yani.

Çok sağlam olmasaydıda değiştirirdim zamanla. Buna çok takılmayın bence. Ama alacağınız parçalara karar verin. Yani yemek odası yerine Bi masa sandalye takımında alınabilir sadece yanına Bi ayna vs bitti gitti gibi illa salon takımı olmasın Bi köşe güzel Bi berjer tamamlandı salon... Öyle işte.

Bu zamanda ev kurmak zor. Allah yardımcınız olsun

koltuk takımım ,yemek masam, erzakları koymak ıcın aldıgım dolap, genc odası setını burdan aldım hemen teslım ve depe depe kullanıyorum cok memnun kaldım

cok sasırdım turuncupijama aksılık yasamana ben memnun kalınca annemde mısafırler ıcın evıne yatak odası setı getırttı ordan oda memnun kaldı

Sans demekki.
Onların kendi markası değil, 100 den fazla tedarikçi firma ile çalışıyorlar.
Kendileri kar koyup satıyor.. mağazadan daha uyguna da alınır, hal böyle olunca..
Ama ben uğraşmayayım gittim, gezdim aynıya gelecek dedim, elimde patladı.
Sonra internet yorumlarına baktım şikayetvar da ve ekside, benzer şeyler çok yaşanmış 🤷🏻‍♀️

Sans demekki.
Onların kendi markası değil, 100 den fazla tedarikçi firma ile çalışıyorlar.
Kendileri kar koyup satıyor.. mağazadan daha uyguna da alınır, hal böyle olunca..
Ama ben uğraşmayayım gittim, gezdim aynıya gelecek dedim, elimde patladı.
Sonra internet yorumlarına baktım şikayetvar da ve ekside, benzer şeyler çok yaşanmış 🤷🏻‍♀️
dogru aynen dedıgınız gıbı tedarıkcıyle anlasıyorlar
benımde ordan alma sebebım kampanya olmustu burda begendıgım modelın aynısı yuzde 40 ındırımlı olunca dırek getırttım burda magazada gormustum begenmıstım yanı... belkı gormeden almamalı ordan

Ben inegölden Kral Mobilyadan almıştım. Bir ay sürdü tüm mobilyaları yapmaları. 10 yıl parça garantisi var, 3.5 yıl oldu 2 kere taşındık, taş gibi herşey. Oturma odam masif. Hatta berjer almamıştık, sonradan başka bir takımın berjerini beğendik, bizim takımın ahşap ve kumaşından yaptılar aynı oldu. Ahşaplar gürgen iç aksam çelik gayet güzel ürünler. Diğer masiflerin yarı fiyatına gelmişti o zaman. Tabi fiyatlar fırladı şu an nedir bilemem ama bak istersen.

Bellona üstüne ben mobilya görmedim hem çok sağlam hem de kaliteli fiyatı bir tık pahalı olsa da hak ediyor

Asla bellona almayın. Mobilyalar anca 3 sene dayandı o da zar zor. Koltuğun bi tarafı göçtü, masa deseniz zaten alındığı günden itibaren sorun yarattı. Sandalyeleri garç gurç kaç kere sağlamlaştırılması için çağırdık belli değil. En sonunda bu sene GERÇEK mobilyacıdan alıp yeniledik bütün salon ve yemek odası takımını.
Tavsiyem masko, modoko gibi yerlerdeki mobilyacılar gezip o şekilde karar vermeniz.

Günaydın herkese.
2020 Haziranda düğünüm var tam 9 ay sonra.
Mobilyaları yılbaşından önce alalım diyoruz şimdilik internet araştırması yapıyorum ama her şey uçmuş durumda.
Kocaeli’de yaşıyorum ve ilk başta kiracı olacağız. İleriki zamanlarda ev almayı planlıyoruz inşallah.
Önerebileceğiniz uygun ve kaliteli bir marka veya yer var mıdır ?
İnegöl’den çok mobilya alınıyormuş oraya mı gidin dersiniz?
Yatak odasını aldık. Yemek odası ve koltuklar için fikir istiyorum.
Teşekkürler şimdiden.
Bende İnegöl'e bakın derim
Ayrıca modalife gibi firmalarda daha uygun takımlar oluyordu eskiden şimdi bilmiyorum
İ

Günaydın herkese.
Mobilyaları yılbaşından önce alalım diyoruz şimdilik internet araştırması yapıyorum ama her şey uçmuş durumda.
Kocaeli’de yaşıyorum ve ilk başta kiracı olacağız. İleriki zamanlarda ev almayı planlıyoruz inşallah.
Teşekkürler şimdiden.
Istikbal çok sağlam mobilya dedigin birazda taşınırken belli oluyor 4. Evimdeyim hala tas gibiler yatak odam,çocuk odam,oturma grubumu istikbal aldim
Salon takımım gabba mobilyadan
Kalitesine bakin alırken uygun diye alıp elinizde kalmasın daha çok masraf çıkarıyor sonrasında arkadaşım öyle yaptı ilk tasinmada döküldü resmen

Bu vivense internette çok denk geliyorum da kaliteli mi, evinde kullandığın bir ürünü var mı?
ben 3 yıl önce yatak odası hariç tüm mobilyalarımı oradan almıştım

5 seneye yakın evliyim. Yatak odam bellona. Taş gibi. Bir sıkıntı bile olmadı.yemek ve koltuk takımım tepe home. Kesinlikle önermem. İki senede koltuklar çöktü. Çocuklar az büyüsün değiştirmeyi planlıyorum.

Evlenirken mobilyalarımızı İpek ve Hevin'den aldık. 10 yıl oldu. İpek koltuklarımın üstünde envai çeşit çocuk zıpladı, hopladı, 3 defa taşınma gördüler. Kaya gibi sağlamlar hala. Eskisinler de değiştireyim diye bekliyorum.

Hevin yemek masası ve sandalyeleri dağıldı. Üzerinde sadece yemek yenen bir masa nasıl bu kadar çabuk dağılır anlamadım. Yatak odam da Hevin. O da dayanıksız çıktı.

İpek'i biz büyük toptamcısından aldık. Fiyatları da uygunsa geldi böylece. İpek öneririm.

Asla bellona almayın. Mobilyalar anca 3 sene dayandı o da zar zor. Koltuğun bi tarafı göçtü, masa deseniz zaten alındığı günden itibaren sorun yarattı. Sandalyeleri garç gurç kaç kere sağlamlaştırılması için çağırdık belli değil. En sonunda bu sene GERÇEK mobilyacıdan alıp yeniledik bütün salon ve yemek odası takımını.
Tavsiyem masko, modoko gibi yerlerdeki mobilyacılar gezip o şekilde karar vermeniz.
Kesinlikle salon takimim ve yatak odam bellona. Yatak gicirdiyor yatinca. sıkılastiriyoruz basligi, sabah yine ayni. Iki ekşınlı gece yasayamiyoruz. Cocuk uyanacak, komsuya ses gidecek falan diye 😂 Koltuklarimin da kollari bi gevsemis. Arasi acilmis. Ustunde cok oturmadik bile. Misafirden misafire.
Bellonanin kalitesi eskidendi. Annem 20 sene kullandi yatagini ve salon takimini. Ama simdiki bellona mobilyalari kotu. 2 senede perte cikti.
Oturma grubumu unitemi masa sandalye sehpalarimi falan alfemodan aldim. Pahaliydi ama degdi. Sapasaglam hala. Tas gibi duruyor 2 senedir.

Doğtaştan aldık biz çok memnunuz fakat KDV indirimi zamanı almıştık geçen sene çok çok uygun fiyata şuan abartısız 2 kati fiyatı işiniz zor mobilyada uygun fiyatlı olup alınanlar pek iyi çıkmıyor cevremde gördüklerim bütün mobilyacıları gezin Bn öyle yapmıştım ve gerçekten hem uygun hem kaliteli buldum yorucuydu ama deydi

Tek yaşarken Yatak odasındaki çift kişilik yatağımı Bellonadan almıştık. Evlenince de onu kullanmaya devam ettik. Toplamda 12 yıl oldu, hala sağlam yatak.
2 çekyat 2 berjeri de bellonadan almıştık. Onları da hala kullanıyorum. Ama işte çok fazla yıpranacak bişi olmadı. 7 sene bekar, 5 sene de çocuksuz evde mobilya nasıl yıpransın :)) 1 taşınma gördüler, şimdilik memnunuz

Evlenince köşe takımını Enzadan City modeli aldık, yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyoruz, koltugun bazı yerleri çöktü çünkü.
Yemek masasını ve sandalyesini İkeadan aldık. Masa taş gibi ama sandelyeler gıcır gıcır ses ediyo.

biz tayinci olduğumuz için öyle çok araştırmadık mobilya alırken. kilim mobilyadan almıştık. 1 yıl oldu memnunum. Annem istikbalden almıştı. koltukları daha kalıteli duruyor tabi. bir de en kalitelı eşyayı da alsan bı sure sonra sııkılacaksın belki değiştirmek isteyeceksın o yuzden çok da bütçeni aşma derim

Ben evimdeki esyaları toptancıdan aldım.
Dukkanlara mobilya dagıtan bir aileyle tanıstım, 8.500 tllık koltugu 4 bine aldım.
Yatak ve bazayıda 1500e aldım, yattığım en rahat yatak.
Pesin aldım hepsini orasıda var.

Fiyat olarak belki pahalı olabilir ama istikbal marka çok iyi yatak odası takımı aldık 10 sene oldu taş gibi verdiğin paranın karşılığını alırsın bizim ikiz çocuklar neler yaptı o elbise dolabının kapaklarınla biri bir yandan diğeri bir yandan ittirip birbirine çarpıştırdıkları bile oldu bende bazen sinirle itip tak diye kapattığım çok olmuştur :) ama maşallah bana mısın demedi sizede öneririm.

Bu vivense internette çok denk geliyorum da kaliteli mi, evinde kullandığın bir ürünü var mı?
Hiç tavsiye etmem açıkçası iki şubesine gittim işlerini savsaklamalari bir yana musteriyi ciddiye almiyorlar ben komple evi yeniledim taşınma dolayisiyla esyalari cok eskiydi her neyse 20.000 lik net alışveriş yapicaktim ama kendilerine de cikarken söyledim çok ilgisiz ve zahmet etmeyen müşterisi için ugrasmayan bir marka diyebilirim.Ve kumaslarini da hiç begenmedim o paraya o kumaş hiç ederi yok.

Günaydın herkese.
Teşekkürler şimdiden.
Ben inegöl mobilyanın internet sitesinden aldim koltukları daha once görmüştüm. Vivense den masa sandalye aldim uygun. Büyüklükleri konusunda endişem vardi gayet büyükmüş kaliteli hemde bazami da vivense den aldim memnum uygun fiyatlıydi

X