uykusuzluk

dyg_1453

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
45
21
39
arkadaşlar merhaba ;
uyku konusunda sıkıntılar yaşıyorum. akşam 22-23 gibi yatıyorum gece 3 te uyanıyorum. aşırı gergin olarak ve huzursuz. 5 e kadara falan uyku tutmuyor. çalışıyorum ve 7 de evden çıkmam gerek. tabi ki uykusuz olunca gün de kötü oluyor. doktora gittim uyku ilacı verdi ama o da sersemlik yaptı hatta 2 gün işe geç kaldım falan. bitkisel çayları denedim çare yok duş,müzik vs herşeyi denedim ama yok olmuyor. şimdi kedi otu diye bişey duydum duyan bilen kullanan var mı? ya da bana öneriniz var mı?
teşekkür ediyorum.

Bu gece erken yatmayın

Oturun 12 1 kaça kadar dayanabilirseniz

Belki uyanmazsınız

Ya da hiç uyumayın bir gece
12 ye kadar denedim gece yine uyandım. bir gece uykusuzluk denedim 24 saatten fazla uyanık kaldım ama ertesi gece daha gergin ve şiddetli huzursuzlukla uyandım. bu defa sinir ve vücudumda titreme vardı.

Psikolojik sorununuz,onu düzeltmeden uyku düzelmiyor,kendimden biliyorum.
KEndi kendinize çözemiyorsanız psikologa mutlaka gidin derim.

Psikolojik olabilir kafana takılan birşeyler mi var genelde uyuyamama bende o Yüzden oluyor

tamamen çıktım grup gözükmüyo mesaj sayfamda:/
çok ihmal ettim biliyosun hepimiz için ders kurtuluş:KK43:
bulabilirsen keşke mesajı kopyalasan belji faydası olur konu sahibine
Telefondan giriyoruk ya kopyalayamiyorum yoksa yapardim

Allah sizin acikligi versin inşallah bu sefer o hukuk fakultesinin kapisindan girersin

Biri beni anlatmis bende sabaha ladar donup duruyorum.sabah uyuyabiliyorum uyaninca sersem gibiyim kendime gelemiyorum cok sey denedim uylu teroru deniyormus uykuya dalmak resmen iskence oluyor

X