Uyluk - Bacak Germe Ameliyatı

Uyluk kısmında görüntü tam düzgün mü ? Önden bakınca kontür nasıl ? Germe dikey mi kasıktan mi yapıldı ?

Doktorunuz kimdi? Cok tesekkurler paylastiginiz icin. Cok zor doktor secmek.

MERHABA BEN BUNDAN 13 YIL ÖNCE LİPOSUCTİON AMELİYATI OLMUŞTUM.10 YIL ÖNCE İSE DOĞUM YAPTIM.İKİZ BEBEKLERE HAMİLE KALDIGIM İÇİN HAMİLELİĞİMDE 30 KG ALDIM.SONRASINDA O KİLOLARI VERDİM.BACAKLARIMDA FAZLASIYLA SARKMA VAR.SARKMALAR YER ÇEKİMİ ETKİSİYLE DİZ KAPAĞI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR.BACAK-UYLUK GERME AMELİYATI YAPTIRMAK İSTİYORUM.İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.2021 YILINDA BU AMELİYATI ÖZEL YADA DEVLETTE YAPTIRAN VAR İSE AMELİYAT FİYATINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

MERHABA BEN BUNDAN 13 YIL ÖNCE LİPOSUCTİON AMELİYATI OLMUŞTUM.10 YIL ÖNCE İSE DOĞUM YAPTIM.İKİZ BEBEKLERE HAMİLE KALDIGIM İÇİN HAMİLELİĞİMDE 30 KG ALDIM.SONRASINDA O KİLOLARI VERDİM.BACAKLARIMDA FAZLASIYLA SARKMA VAR.SARKMALAR YER ÇEKİMİ ETKİSİYLE DİZ KAPAĞI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR.BACAK-UYLUK GERME AMELİYATI YAPTIRMAK İSTİYORUM.İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.2021 YILINDA BU AMELİYATI ÖZEL YADA DEVLETTE YAPTIRAN VAR İSE AMELİYAT FİYATINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

merhaba dikis izi gorseli rica etsem atabilirmisiniz bende olmak istiyorum ama hangi doktora gitsem onermiyor cok iz kalır diyor ve ucret hakkindada bilgi verebilirmisiniz

Ben 6 gün önce uyluk germe meme toparlama ve meme silikon ameliyatı oldum aynı anda 2 gündür evimdeyim süreçle ilgili bilgi verebilirim istediğinizi sorabilirsiniz.
Ben Sizden bilgi alabilirmiyim lütfen..
Memnun musunuz, Dr kim
Lütfen cvp layın. Ben uyluk germe yaptıricam Çok korkuyorum. Siz nasıldı zormuy di

Merhabalar. Dr.unuz kim lütfen memnun kaldıysanız önerebilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…