uzaktan eğitim sıkıntısı

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
37.686
94.018
Aynı durumdayız. Bizim öğretmen atanma gibi bi şansımızda yok malesef. Bu sene böyle geçecek kabullendik. Birde lgs ye girecek çocugum var çok canım sıkılıyo. Bende konuyu takip edeyim
neden yok ?biz Ankara da iyice bir semtteyiz buna rağmen hala kavuşamadık kendilerine :KK12:

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
37.686
94.018
Aynı durumdayız. Bizim öğretmen atanma gibi bi şansımızda yok malesef. Bu sene böyle geçecek kabullendik. Birde lgs ye girecek çocugum var çok canım sıkılıyo. Bende konuyu takip edeyim
tonguç tan yararlanıyordu arkadaş çocukları sanırım.dersaneye gidiyor mu peki?

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
37.686
94.018
Anladim , kendi ideali var yani , yine de sen cocugu rahat birak , derslerini takip etsin odevlerini yapsin yeter , bu yaşta sıkılmasın cocuklar daha 10 yasinda cocuk
9 yeni oldu :KK9: teşekkürler ablası.akıllı vizyonlu üyelerin fikirlerini daima önemserim

Monoceto

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
1.912
3.272
32
Uzaktan eğitim yarın itibariyle başlıyor. Yani zayen çocuğunuza öğretmenleri ders anlatmaya başlayacak. Siz sınav için ekstradan mi diyorsunuz?

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
37.686
94.018
Çok teşekkür ederim. Rabbim hepimizin evladını korusun inşallah.
haftada 1 gün oda yarım gün gidecekmiş bizim minikler. 4 gün online eğitimmiş yani. Nasıl olacak hiç bilmiyorum. 3 haftadır görüyorum hem çocuklar hemde öğretmen zorlanıyor online eğitimde. Harfleri yazıp ekrandan gösteriyorlar 😀
veliler öğretmen olacak busene mecbur aralığa doğru çocuklar okuma öğreniyordu yüz yüze de şimdi de 1 aya geç öğrenirler

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
37.686
94.018
Uzaktan eğitim yarın itibariyle başlıyor. Yani zayen çocuğunuza öğretmenleri ders anlatmaya başlayacak. Siz sınav için ekstradan mi diyorsunuz?
biz de öğretmen yok o yüzden plan program da yok çocuk 10 da uyanıyor zorla canlı ders yok diye :KK53:

sweet mom

❤❤👨‍👩‍👧‍👧❤❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
1.707
1.900
30
Yegenlerim tonguc akademi programi almislar yillik 90 tlye ve cok begeniyorlar belki faydasi olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1424 gün geçti.

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
37.686
94.018
Öğretmen nasıl yok? Bir okula kayıtlı değil mi?
kayıtlı 2 sene bir öğretmende okudu çok kaliteli öğretmendi ama emekli oldu.geçen yıl öğretmen vermediler ilk 2 hafta medyaya verdik öyle öğretmen geldi görevlendirme idi.onu bu yıl başka okula vermişler yerine de öğretmen atamamışlar ve hala yok işte her yere yazdık sonuç yok bekliyoruz bakalım.burası da doğu değil.ankara merkez de elit semtlerden biri :KK53:

sweet mom

❤❤👨‍👩‍👧‍👧❤❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
1.707
1.900
30
tonguç ilkokula var mı peki?
Sorayim bugun. Sanirim var gorumcemede soylemisler cunku mutlaka alin guzel anlatiyorlar diye onun kizida 4. Sinifa gecti. Hem canli dersi hemde eski konulara erisimi varmia ve normalde ucretsiz yuklu olan videolardan daha fazlasi mecvutmus.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1424 gün geçti.

Cansuyusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
698
1.664
41
neden yok ?biz Ankara da iyice bir semtteyiz buna rağmen hala kavuşamadık kendilerine :KK12:
Bizim öğretmenimiz var aslında ama özel bir hastalığı var tedavi görüyo. O yüzden başka öğretmen verilmiyo. Bu sene okul açılırsa belki verilir ama bu durumda böyle. Büyük çocuğum içinse dersaneye gidiyo. Evde biz destek oluyoruz ama işte bi kopukluk oluyo malesef.

Fistiklicikileta

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
1.933
2.842
kayıtlı 2 sene bir öğretmende okudu çok kaliteli öğretmendi ama emekli oldu.geçen yıl öğretmen vermediler ilk 2 hafta medyaya verdik öyle öğretmen geldi görevlendirme idi.onu bu yıl başka okula vermişler yerine de öğretmen atamamışlar ve hala yok işte her yere yazdık sonuç yok bekliyoruz bakalım.burası da doğu değil.ankara merkez de elit semtlerden biri :KK53:
ilk defa boyle bir sey duydum . Bence bu durumda ogretmen gelene kadar sinif birlestirme yapabilirlerdi. Zaten uzaktan egitim.
Bugun yeni yila basladik eger bugunde ogretmeniniz gelmediyse , sinifini degistirmeyi deneyin .
Ve yeni bugun itibariyle ders sayimizda artis oldu. Normal okul gibi bu duruma cok sevindim . Çünkü dediginiz gibi evde kontrol saglamak biraz daha zor .
Ogretmenimiz yeni bir set aldirdi. Bu kitap setiyle beraber morpa gibi bir uyelik ucretsiz oluyor . Onuda denebilirsiniz. Uygun yayinlari