uzaktan eğitim sıkıntısı

Öğretmen nasıl yok? Bir okula kayıtlı değil mi?
kayıtlı 2 sene bir öğretmende okudu çok kaliteli öğretmendi ama emekli oldu.geçen yıl öğretmen vermediler ilk 2 hafta medyaya verdik öyle öğretmen geldi görevlendirme idi.onu bu yıl başka okula vermişler yerine de öğretmen atamamışlar ve hala yok işte her yere yazdık sonuç yok bekliyoruz bakalım.burası da doğu değil.ankara merkez de elit semtlerden biri :KK53:

neden yok ?biz Ankara da iyice bir semtteyiz buna rağmen hala kavuşamadık kendilerine :KK12:
Bizim öğretmenimiz var aslında ama özel bir hastalığı var tedavi görüyo. O yüzden başka öğretmen verilmiyo. Bu sene okul açılırsa belki verilir ama bu durumda böyle. Büyük çocuğum içinse dersaneye gidiyo. Evde biz destek oluyoruz ama işte bi kopukluk oluyo malesef.

kayıtlı 2 sene bir öğretmende okudu çok kaliteli öğretmendi ama emekli oldu.geçen yıl öğretmen vermediler ilk 2 hafta medyaya verdik öyle öğretmen geldi görevlendirme idi.onu bu yıl başka okula vermişler yerine de öğretmen atamamışlar ve hala yok işte her yere yazdık sonuç yok bekliyoruz bakalım.burası da doğu değil.ankara merkez de elit semtlerden biri :KK53:
ilk defa boyle bir sey duydum . Bence bu durumda ogretmen gelene kadar sinif birlestirme yapabilirlerdi. Zaten uzaktan egitim.
Bugun yeni yila basladik eger bugunde ogretmeniniz gelmediyse , sinifini degistirmeyi deneyin .
Ve yeni bugun itibariyle ders sayimizda artis oldu. Normal okul gibi bu duruma cok sevindim . Çünkü dediginiz gibi evde kontrol saglamak biraz daha zor .
Ogretmenimiz yeni bir set aldirdi. Bu kitap setiyle beraber morpa gibi bir uyelik ucretsiz oluyor . Onuda denebilirsiniz. Uygun yayinlari

X