Saç Uzatma Yöntemleri uzat ve kes

P_20171203_215108_BF_1.jpg
3 aralikta çekmişim bu resmi ama yuklememisim :))) bakim yapamıyoruz bari arada sirada cekilen resimler beni motive ediyor kalcama değiyor artik bugun uclardan 2-3 cm kadar kendim aldim en son 2 ay once almıştım amacim giderek ayni hizaya getirme

Eki Görüntüle 2084931 3 aralikta çekmişim bu resmi ama yuklememisim :))) bakim yapamıyoruz bari arada sirada cekilen resimler beni motive ediyor kalcama değiyor artik bugun uclardan 2-3 cm kadar kendim aldim en son 2 ay once almıştım amacim giderek ayni hizaya getirme
Ayy maşallah, çok güzeller :KK200::anneadayı::nazar:
Bu konunun kraliçesi, rapunzelisin :nazar: Umarım bizimde böyle uzar, maşallah :nazar::nazar::nazar:

sevdabuzer sevdabuzer sana bi şey danışmak istiyorum da ben şimdi önümüzdeki iki ay boyunca yapacağım haftalık bakımıma şu şekilde karar verdim ne dersin senin fikrini almak istedim

Pazartesi yağ bakımı
Çarşamba yıkama elma sirkesi ile durulama
Cumartesi Sinameki kürü

Yağ bakımımda şu yağlar olacak: Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, badem yağı, Çörekotu yağı, kabak çekirdeği yağı, sarı kantaron yağı, zeytinyağı, nane yağı, çam terebentin, sarımsak yağı, argan yağı, jojoba yağı, fındık yağı, ceviz yağı, buğday yağı, avokado yağı, defne tohumu yağı ve susam yağı.

sevdabuzer sevdabuzer sana bi şey danışmak istiyorum da ben şimdi önümüzdeki iki ay boyunca yapacağım haftalık bakımıma şu şekilde karar verdim ne dersin senin fikrini almak istedim

Pazartesi yağ bakımı
Çarşamba yıkama elma sirkesi ile durulama
Cumartesi Sinameki kürü

Yağ bakımımda şu yağlar olacak: Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, badem yağı, Çörekotu yağı, kabak çekirdeği yağı, sarı kantaron yağı, zeytinyağı, nane yağı, çam terebentin, sarımsak yağı, argan yağı, jojoba yağı, fındık yağı, ceviz yağı, buğday yağı, avokado yağı, defne tohumu yağı ve susam yağı.
guzel bir bakim ama birsry soyleyeyim elma sirkesini,ayda 1 yap belli bir noktadan sonra sacin ph yapisini ddüşürüyor onun yerine sogan kuru uygula bence normal dustan sonra dokup tekrar durulamana gerek yok koku falan kalmıyor

yqg bakimimda boylara,surme sadece diplere uygula cam terebentin var cunku icinde.boy ve uçlara hindistan cevizi yada zeytinyağı uygulayabilirsin

X