uzun ilişkisi yeni bitmiş erkek

merhabalar.
konu başlığında bahsettiğim çocukla aynı okuldayız, kendisi üst dönemim.

Ben okulla ilgili bir şey sormak için, ortak arkadaşımın tavsiyesiyle ona yazdım. (numarasını o verdi, benim dışımda bir çok kişi de danışmak için yazdı.)
Kendisini sadece sosyal medyadan tanıyorum, yüz yüze görüşmüşlüğümüz yoktu hiç.
Neyse başta gayet normal danıştığım konu için yazıştık bi kaç gün. Bu arada ben onun 2 yıldır bir kızla çıktığını da biliyordum. Ama sonra bu bana öyle başka konulardan da laf atmaya, muhabbeti uzatmaya başladı. işte 2 yıllık ilişkisini 1 aydır bitirdiğini söyledi, başlarda çok acı çektiğini falan anlattı. Ben belki barışırsınız falan da dedim, ama ayrılma sebebini de anlattı, barışmayız artık dedi. Böyle böyle biz arkadaşça konuşmaya devam ettik.Bi gün okula gelmiş mesaj attı kantinde oturduk ilk defa yüz yüze de görüştük. arada sosyal medyadan eski fotoğraflarımı beğeniyor, ne biliyim yarı şaka yarı ciddi baya iltifat da ediyor. Hani sevgilisinden yeni ayrılmasa benden hoşlandı mı acaba diyebileceğim samimiyette davranıyor. Bir yandan da ara ara eski kız arkadaşından bahsediyo falan. artık bir ilişkiye başlama hevesinin, arzusunun kalmadığını söylüyo, depresif konuşuyor.

Geçen gün de bi konu hakkında konuşurken 'pardon ben yanlış anlamışım, erkek milleti hep böyle işte falan 'dedi. meğer benim ondan hoşlanmış olabileceğimi düşünmüş, bu yüzden arada sırada kendini kötülüyomuş, hoşlanacağım varsa da vazgeçeyim diye. Bu bana biraz saçma geldi çünkü ben hiç o tarz bi hareket yapmadım.
Sonra da 'zaten senin bi suçun yok, benim ruh halim bu aralar karışık, senden hoşlandığımı sanarım, ama aslında bu başka bir şeydir, ikimiz de üzülmeyelim normal konuşmaya devam edelim' dedi.

benim kafamı asıl karıştırsansa böyle dedikten sonra ben arkadaş gibi konuşmama rağmen, yine bir yandan iltifat ediyor, şakalaşıyor. Beni yara bandı olarak mı kullanmak istiyor anlamadım gerçekten.

Hoş çocuk, kafa yapılarımız uyuyor, keşke ilişkisi yeni bitmiş olmasaydı diyorum bazen, keşke bana anlatmasa o kızı, onu unuttuktan sonra tanışsaydık diyorum. Kafam iyice karışık yani öyle içimi dökmek istedim.

Tam kafama uyan biri çıktı, o da belli ki beni beğendi, tanısak bir şeyler olur diyemediğim için, zamanlama için de üzgünüm sanırım.

Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

Benzer durumu bende yaşadım. Neredeyse her şeyiyle.

Dediğin gibi kafa yapınızın uyması hayatında ki doğru kişinin o olduğunu sana hissettiriyor olabilir. Belki de öyledir ama kesinlikle şu an değil.

İki yıllık ilişki uzun bir zaman. Ayrılalı daha bir ay olmuş. Unutmaya çalışıyor. Alışık olduğu ilgiyi almak için seni kaybetmek istemiyor. Bu yüzden arkadaşça devam etmesini istiyor. Çünkü sana verecek sevgisi yok. Kalbi eski sevgilisinde, aklını seninle meşgul edip, sorunlarını unutmaya çalışıyor.

Ben o kadar değerli bir insanı kaybettiğim de daha doğrusu arkadaşça olsa da bitmesi gerektiğini düşünüp ona göre hareket ettiğimde gerçekten çok üzüldüm. Belki bazılarına saçma gelebilir. Ama ne derler, yaşayan bilir.

Sonra daha fazla acı çekmektense şimdi bitirmen daha iyi. Senin için.

Canim muhabbeti bitirmelisin. Belli ki dengesiz ve kafayı yemiş. Kendi kendine senaryo yazıyor ve oynuyor. Şu durumda siz bir ilişkiye baslasaniz bile sadece yara bandı olursun ve sonra bi kenara itilirsin. Kendini onemse seni kullanmasına izin verme

X