uzun uğraşlar sonucu kilo almanın yolunu buldum

tugcee1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2015
15
2
28
kilo alamama sorununu yaşayanlardan biriyim. ne kadar zayıfsın niye yemiyorsun gibi sorularla da psikolojik olarak yıpranıyorum. karışımlar vitaminler balık yağı vs bir çok şey denedım. en sonunda kendime göre bir yöntem buldum çok şükür :) öncelikle sağlıklı kilo almanın yolu spor. bir spor salonuna gittim kaydoldum. karbonhidrat tozu takviyesiyle birlikte aynı zmaanda çok yemek yemem gerektiğini söyledi hoca. yemek yiyebilsem yiyecegim zaten ama yiyemiyordum. düşündüm ne yapsam diye. burada sipraktin adlı bir suruptan bahsetmişlerdi. denemekten zarar gelmez deyip onu aldım. ve inanılmaz etkili. ilk içişimde bile iştahım da değiişim oldu. yedikçe yiyorum artık. tek yan etkisi çok uyku yapıyor. çalışanlar için biraz zor bir durum ben tatilde oldugğum için aynı zamanda sürekli uyuyorum buda kilo almamı hızlandırıyor:KK9: spor sipraktin ve kardonhidrat ekiyle birlikte şu an herşey istediğim gibi gidiyor. boyum 1.68. bunlara başlamadan önce yani
23 haziran da kilom 43.9 idi. şu an ise 26 haziran 45.8
3 günde 2 kiloya yakın bir sonuç bence harika
umarım böyle gider çok mutluyum :KK76::21::halay:
gelişmeleri yazmaya devam edeceğim:KK28:

Aynen katılıyorum haftalık 1 kilodeyin. Hevesinizi kırmak istemem bu şekilde alırsınız ama ayda 5 kilo anca. Birde kalori takibi yapın

kilo alamama sorununu yaşayanlardan biriyim. ne kadar zayıfsın niye yemiyorsun gibi sorularla da psikolojik olarak yıpranıyorum. karışımlar vitaminler balık yağı vs bir çok şey denedım. en sonunda kendime göre bir yöntem buldum çok şükür :) öncelikle sağlıklı kilo almanın yolu spor. bir spor salonuna gittim kaydoldum. karbonhidrat tozu takviyesiyle birlikte aynı zmaanda çok yemek yemem gerektiğini söyledi hoca. yemek yiyebilsem yiyecegim zaten ama yiyemiyordum. düşündüm ne yapsam diye. burada sipraktin adlı bir suruptan bahsetmişlerdi. denemekten zarar gelmez deyip onu aldım. ve inanılmaz etkili. ilk içişimde bile iştahım da değiişim oldu. yedikçe yiyorum artık. tek yan etkisi çok uyku yapıyor. çalışanlar için biraz zor bir durum ben tatilde oldugğum için aynı zamanda sürekli uyuyorum buda kilo almamı hızlandırıyor:KK9: spor sipraktin ve kardonhidrat ekiyle birlikte şu an herşey istediğim gibi gidiyor. boyum 1.68. bunlara başlamadan önce yani
23 haziran da kilom 43.9 idi. şu an ise 26 haziran 45.8
3 günde 2 kiloya yakın bir sonuç bence harika
umarım böyle gider çok mutluyum :KK76::21::halay:
gelişmeleri yazmaya devam edeceğim:KK28:
Canim bende sipraktin kullandım cidden istah açıyor ve bu sayede kilo aldım ama yan etkisi olan aşırı uyku ve sinir beni mahvediyordu. Her şeye ve herkese kizmaya başladım sürekli uykusuz gibi basım ağrıyordu bu yüzden bıraktım ama acaba tekrar icsem mi diyorum

Protein tozları ilerde cinsellik yönünden sorun oluşturuyor diye duymuştum Can'ım..
Balık yapı falan içsen daha mantıklı..

X