uzunca içimi döktüm sıkılmazsan gel

merhaba herkese, güzel dilekleriniz güzel kalbiniz için çok çok teşekkür ederim. inşallah yeni hayatımn baharında olacağım bu ameliyatı olursam,

ailenle görüşme diyen arkadaşlar, 4 yıldır görüşmüyorum ve görüştüğüm zamanlara göre çok mutluyum.
birilerinin hayatınızı sabote etmesine ve düşünüp kimsem yok, nede olsa onlar ailem cesaretsizliğiyle denize düşüp yılana sarılıp ve sokulmaya izin vermek, sidirilmiş kişiliğimin yüzündendi. ve buna son vermek aldığım en doğru karar oldu.

benim en büyük şansım eşim oldu, kötülüğün içndeki iyilik oldu, belki mutlu bir çocukluk yaşamış toz pembe rüyalarda olsaydım, ilk gördüğüm yakışıklıya aşık olup, belki hiç ummadığım kırıklıklar yaşayabilirdim. hayat kime nasıl sınavlar verir bilinmez benimkide böyle oldu ve o adam, aklında evlilik bile yokken iyi niyetinden insanlığından bu işe bulaştı.
sonrada kendini kurtaramadı. ailesini kaybetti hayallerini kaybetti vicdanı yüzünden, bu yüzden bazen kaldıramadı durumu oda çocuktu çünkü şiddet gösterdi, onu saçlayamadım o zamanlar haklıydı hala da haklı. ama yüreği öyle safki hem kendini hem beni ayakta tuttu öle yada böyle.
bazen diyorum sevdiğin varmıydı zamanında, (çünkü üzülüyordum benmi engel oldum acaba diye düdüşüp )
bana sevdiğim birisi var yada yok yerine kaderime yazılmış birisi var derim, sevenler ayrılabilir ama kaderine kazınmışşa kopamazsın, iyiki senle evlenmişim diyor.

çocuğun varmı diyen arkadaşlar, şimdiye kadar nasip olmadı gittk hastaneye, kilo problemleri sağlık sorunları, stress derken olmadı, evlatlık için şansımızı denedik. sağlıksal sebeblerden olumlu olmadı, ordaki ilgililer uygun şartlarda bizi yeniden görmek istediklerini söyleyince umut kapımızda kapanmadı açık kaldı.
zayıflar ve iyileşirsem inşallah, önce eve can versin diye hasretle beklediğimiz bir bebeşi kucağımıza almak istiyoruz. bunun için 1 - 2 sene beklemekse 15 sene zaten bekledik rabbim hayırlısıyla nasip etsin.
kucağıma kedimi alıp bu gerçek çocuk olsaydı keşke dualarını, çok şükür rabbim bizi yarım bırakmadın, hayırlı evlat eyle yavrumu dualarıyla değiştirmek istiyorum.

8 gün kaldı randevuya zaman geçmek bilmiyor neredeyse, devlet hastanesi olduğu için ancak sıra gelecek ama, değer buna.

bir arkadaşımız bende tüp mide oldum demişti, acaba ilk randevuda neler konuşldu, ne tesler uygulandı ameliyat tarihi ne zaman sonraya verildi. bana mümkünse biraz bilgi verebilir mi bu deneyimi yaşayanlar. çok heyecanlıyım ve korkuyorum uygun değilsin denmesinden.

Yazık adamın başını yakmışsın.resmen kendi basiretsizligini başkasına yikmissin çok mu zordu üni okurken aileni silip devlet yurduna çıkıp hem çalışıp hem okumak madem bı hata yapıp evlenmissin adamın ailesi duymadan neden boşanıp kendi hayatını kurmadın.şimdi en azından kilo verip ameliyat olmasa dahi bu hastalıklardan sporla kurtulmak ve adama çocuk vermen eşinin bir dediğini iki etmemen lazm Allah sabır versin eşine.

arkadaşım, o konu zaten kapandı bitti, biz burada tüp mide yolculuğumu konşuyoruz. daha önceki mesajlarda anlattığımız üzere, onları sorunlu hayat ve kilo, saglık kaybımın sebebi diye anlatmıştım.

konumuz başka, ve saoğlsun arkadaşlar saglığım ve hayatım için çıktığım bu hastane yolculuğunda destek oldular.

eşimlede hiç bir sorunumuz yok şuan. çocukluktan cahillikten zor zamanlar oldu ama geçti gitti çok şükür.

amin allah herkesin derdine derman versin.

arkadaşım, o konu zaten kapandı bitti, biz burada tüp mide yolculuğumu konşuyoruz. daha önceki mesajlarda anlattığımız üzere, onları sorunlu hayat ve kilo, saglık kaybımın sebebi diye anlatmıştım.

konumuz başka, ve saoğlsun arkadaşlar saglığım ve hayatım için çıktığım bu hastane yolculuğunda destek oldular.

eşimlede hiç bir sorunumuz yok şuan. çocukluktan cahillikten zor zamanlar oldu ama geçti gitti çok şükür.

amin allah herkesin derdine derman versin.
Bakmayın siz empati yoksunu insanlara. Yargilamaktan başka işe yaramayanlara. Allah muvaffak etsin sizi inşallah hem iyileşir hem anne olur hayatınızın kalan her gününü keyifle gecirirsiniz:)

Bakmayın siz empati yoksunu insanlara. Yargilamaktan başka işe yaramayanlara. Allah muvaffak etsin sizi inşallah hem iyileşir hem anne olur hayatınızın kalan her gününü keyifle gecirirsiniz:)

çok teşekürler desteğiniz için, rabbim samimiyetle isteyene karşılığını mutlaka veriyor. içimizde çocuksu bir heyecanla adım attık bakalım. siz güzel kalpli insanlarında samimi dilekleri yolumuza umut ışığı tutacak.

Yazık adamın başını yakmışsın.resmen kendi basiretsizligini başkasına yikmissin çok mu zordu üni okurken aileni silip devlet yurduna çıkıp hem çalışıp hem okumak madem bı hata yapıp evlenmissin adamın ailesi duymadan neden boşanıp kendi hayatını kurmadın.şimdi en azından kilo verip ameliyat olmasa dahi bu hastalıklardan sporla kurtulmak ve adama çocuk vermen eşinin bir dediğini iki etmemen lazm Allah sabır versin eşine.
Bu kadar gaddar olacak kadar ne yaşadınız merak ettim. Başını yakmak ne demek, iradesi yok mu o adamın? Bi de adama çocuk vermen, bi dediğini iki etmemen lazım demişsin ki tam fecaat. Şu aşamaya ne yaşayıp da geliyorsanız, Allah kimseye yaşatmasın onu.

Bu kadar gaddar olacak kadar ne yaşadınız merak ettim. Başını yakmak ne demek, iradesi yok mu o adamın? Bi de adama çocuk vermen, bi dediğini iki etmemen lazım demişsin ki tam fecaat. Şu aşamaya ne yaşayıp da geliyorsanız, Allah kimseye yaşatmasın onu.
+1

o arkadaş için bende huzur diliyorum. bazıları umutsuzluk içinde olduğunda kimse düzlüğe çıkmasın ister. bazılarıda umut sacar etrafına. hayatı güzelleştirirler.

Bişey sorcam Allah insanlara vicdan dağıtırken sen şemsiyemi tutuyordun.. bu ne saçma bir yorum yaa unutmaki hayatta ummadığın anda herşey olabilir bu yüzden yargılarken yererken iyi düşün..

Konu sahibi gücüne azmine hayran kaldım.. Rabbim şafii isminin hürmetine şifa versin sana ve o yuvayı şenlendirecek güzel evlatlar nasip etsin... bizide hep habedar et.. Allah yardımcın olsun kardeşim..

o arkadaş için bende huzur diliyorum. bazıları umutsuzluk içinde olduğunda kimse düzlüğe çıkmasın ister. bazılarıda umut sacar etrafına. hayatı güzelleştirirler.
canimm merak ediyordum seni cokk sevindim o bos bos konusana da hicc aldirma bir soz vardir el yumrugu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis diye iste bu hadsizlik ordan ileri geliyor sen fazlasiyla mücadele etmisin kazanacaksin insallah cok iyi olicaksin

Konu sahibi gücüne azmine hayran kaldım.. Rabbim şafii isminin hürmetine şifa versin sana ve o yuvayı şenlendirecek güzel evlatlar nasip etsin... bizide hep habedar et.. Allah yardımcın olsun kardeşim..

çok çok teşekkürler, rabbim derman isteyene derman, evlat isteyene hayırlı evlat nasip etsin inşallah.
zorlu yolumda düşmemem için yüreğimden sıcacık tutuyorsunuz ya. benim gücüm bundan kaynaklı.

canimm merak ediyordum seni cokk sevindim o bos bos konusana da hicc aldirma bir soz vardir el yumrugu yemeyen kendininkini balyoz sanirmis diye iste bu hadsizlik ordan ileri geliyor sen fazlasiyla mücadele etmisin kazanacaksin insallah cok iyi olicaksin

amin inşallah, merak ettiğin önemsediğin için o iyi niyetine kocaman sarılıyorum. konu başına güncelleme ekledim linkide bıraktım. bakalım sonuçlar geldikçe yazmaya çalışacağım.

çok çok teşekkürler, rabbim derman isteyene derman, evlat isteyene hayırlı evlat nasip etsin inşallah.
zorlu yolumda düşmemem için yüreğimden sıcacık tutuyorsunuz ya. benim gücüm bundan kaynaklı.
Canım benim ya bu zamana kadar güçlü birşekilde gelmişsin eminimki çok çok güzel haberlerini alacağız.. senin için dua edeceğim hep Allah hem derman hemde evlat nasip etsin inşallah.

X