Vajinal Orgazm sorunu !?!

Bu sorunu 10 iliskimin 8 inde yasiyordum biraz zor bir kadınım sanırım kısa süreli zevkler istemiyorum en son masaj fantazimi keşfettim ki normal bir masaj değil burdan yazamiyorum her kadının denemesi lazım ama profesyonel biriyle bu işi öğreten partnerimden ayrıldıktan sonra başka kimse onun gibi beni nirvanaya ulastiramadi 🥺

Olaya konsantre olunca oluyor aklından başka seyler geçerken kesinlikle olmuyor. Islanmak fln yeterli değil... Çünkü fizyolojik bir olay değil bence.tamamenpsikolojik. 7 senelik tecrübeli bir ablanız olarak diyorum 😂
Buna katılıyorum o an kafamda boşalcam dediğim an geliyor herseferinde böyle oluyor kendimi ona yoğunlaştırdığımda

Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız
Yardımcı olur musunuz lütfen 🙏

10 yıldır evliyim ve 2 çocuğum var orgazmın ne olduğunu bilmiyordum yeni yeni öğrenmeme rağmen neyin be olduğunu araştırmadım ama buna rağmen hala tatmadım nasıl oldunuz yazarmısınız eşimi yönlendirdim odaklandım ama hiç bir sonuç alamadım ve 10 yıldır zaten bilmediğim bişeyle ilişki zannettiğim şey yaşamışım geri dönerdeyseniz sevinirim saygılar…

Bekarlıkta vajinaldan orgazmı olmakla nasıl başa çıkılır?
Ayrı konu da açmışsınız ama siz sorununuzu vajinal orgazm zannediiyorsunuz, sorununuz fazla mastürbasyon. Yaşadığınız şey de vajinal orgazm değil büyük ihtimal klitoral orgazm. Fazla mastürbasyon Bi zaman sonra tatmin etmemeye, yetmemeye başlayabilir. Evlendiğinizfe gerçek ilişkiden zevk almamaya da sebep olabilir. Kafanızı başka şeylerle meşgul edip azaltmanın lazım

Ayrı konu da açmışsınız ama siz sorununuzu vajinal orgazm zannediiyorsunuz, sorununuz fazla mastürbasyon. Yaşadığınız şey de vajinal orgazm değil büyük ihtimal klitoral orgazm. Fazla mastürbasyon Bi zaman sonra tatmin etmemeye, yetmemeye başlayabilir. Evlendiğinizfe gerçek ilişkiden zevk almamaya da sebep olabilir. Kafanızı başka şeylerle meşgul edip azaltmanın lazım
Her gün mastürbasyon yapmıyorum çok şükür ama her yalnız kaldığım an oluyor ayda 4 5gün bazen daha az ama isteklenikce aşırı oluyor ve mastürbasyon yapar yapmaz sulanma oluyor bende yapmak istemiyorum ama rahatlatıyor bazen.

Ayda 4-5 e fazla diyorsan ben öleyim o zaman 😂 sayi gayet normal bencede daha fazlasi yorumlarda söylenildiği gibi evlenince sorun yatabilir ama suan bi sıkıntı oldugunu düşünmüyorum

Her gün mastürbasyon yapmıyorum çok şükür ama her yalnız kaldığım an oluyor ayda 4 5gün bazen daha az ama isteklenikce aşırı oluyor ve mastürbasyon yapar yapmaz sulanma oluyor bende yapmak istemiyorum ama rahatlatıyor bazen.
E bunlar normal şeyler, konunuz da günde 4-5 kez demiştiniz ona istinaden yorum yaptım

X