VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Merhaba.
Kızlık zarı patlayıp çatlayan bir şey değil, ondan korkmayın sakın. Ben aparatla çalışmadım, deneye deneye 2 ay sonunda yapabildik. Bu sıkıntıyı hallettikten yaklaşık 2 ay kadar sonra kanama olmuştu. Acı veren şey oranın yırtılması veya kanaması değil. kuzenimden her ilişkinin başında baskı hissedildiğini duymuştum. Ben de yaşıyorum bunu. İlk girişte eşimi sürekli uyarıyorum, kasildigim zamanlar da oluyor maalesef. İlk girişi çok kolay olan var mıdır bilmiyorum. Ama kadının ıslaklığı yeterliyse kanama ve ağrı sızı olmaz diyor uzmanlar.

Bende aparatla calisirken de esli denerken de olmadi. vajinusmusu yeni yendim 2 kez birlikte olduk esimle ve p..s in tamamini icime alabildim. Herhangibir kanamam olmadi bnmde. bende hep korkardim orasi patlayacak cok kan akacak hastanelik olacam kilitlenip kalacaz gibi hurafe seyler zannederdim hep.

Henüz 4.aparatta olmama rağmen cevap vereyim @kediseverkadin a kesinlikle katılıyorum. önce bi doktora gidin.
Biz evleneli 2 ay oldu eşimin desteği ve cesareti ile doktora gittik. alttan hiçççç anlamadan muayene etti. kızlık zarın duruyor gayet normal anatomin var. vajinismus değilsin sadece yeni evlisin dedi. sonra buraları okuyarak aparat aldım. denemelere başladım. kısacası hala patlayan ,çatlayan kanamam olmadı. olur mu bilmiyorum. bende oraya bi şey girince regl gibi kanamam olacak sanıyordum. hepsi hurafeymiş.bi yerden başlayın bence... inşallah başarırırız

Arkadaşlar önce vajinismusum sandım aparatlar denedim sonra eşli denedim falat yanma ve batma hissi cok fazla oluyordu doktora gittim ve vajinal enfeksiyon olduğumu öğrendim. Kesinlikle vajinismusum demeden önce doktora gidip muayene olmanızda fayda var

S Sunriseeee

A ayso-12

Ben varom ama biz aşılama yaptırdım öyle kaldım kızım var 8 yadinda
Bende aynı siz gibi istiyorum aslında yüzde yüz vajinismus değilim ilerledi ama bir yere kadar bazıları doktorlar vajinismusu aşılama yapmıyorlar diyorlar ben gitsem herşeyin normalse yaparlar mı acaba çok korkuyorum

Kızlar merak ettim bu aparatları denerken kanama oluyor mu? Olmuyor mu? İlk deneyimim olacakta? Cahilliğimi mazur görün.
Tekrar selamlar, vajinusmus olacam diye aklım gidiyordu 2 gün önce sükür bitti. Kanamam oldu, ilk gün her giriste kanamam oldu ve kesildi. Cok acıdı ama degdi.

Kızlık zarımı aldırmak istiyorum penis denemesindeki basınç hissine dayanamıyorum sanki yırtıp atacakmış gibi geliyor

Kızlık zarımı aldırmak istiyorum penis denemesindeki basınç hissine dayanamıyorum sanki yırtıp atacakmış gibi geliyor
Ben aldırdım. Ancak bu zar yapısına göre doktorun önerdiği ve ya gerek görmediği bir konu. Bence bir muayene olun. Fiziksel bir şeyse zar yapısından dolayı ise zaten sizi yönlendirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…