VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

canım kimsenin evliliğiyle kendininkini karşılaştırıp mutsuzluğa sürükleme kendini, bu sorunu yaşayan herkes evliliğinde bazı noktalarda kırılma yaşamıştır az veya çok. eşini ve evliliğini en iyi tanıyan sensin. Kendine güven, bu hastalığı halledeceğine inan ve eşinden de buna inanmasını iste. tabi aranızdaki ilişkiyi en iyi sen bilirsin benimki yüzeysel tavsiyeler.
Ya ben bastan beribniye bilmembayrilik istiyorum yani h p tartisma oluyo bide bu istebolmuyo

Ben üstte olunca zevk alıyorum ciddi orgazm durumu yani ☺️☺️

Evet böyle her seferinde bi şeyler olmuyor ama üstte ve bazı pozisyonlarda oluyor o da normal diye düşünüyorum :)

Bi kişinin çatısının dar olduğu arkadan kalça yapısından anlaşılıyormuş aslında 😁
Siz Bence vajinanız dar olduğu için mutlu olmalısınız kadınlar vajina daraltma operasyonu geçiriyolar söylenildiği gibi dayanılmayacak kadar acılı bi durum olsa kimse yaptırmaz emin olun ilişkiye alışınca geçer ..Benim dar değil (en azından doktor öyle bşy söylemedi ama halen ilk girişlerde baskı hissediyorum yani sadede gelecek olursam bence ameliyat olmayın egzersizlere başlayın yardımcı olurum siz aparat sipariş edin kendinize ama ben asla dokunamıyorım bile diyorsanız yardım alın tabi tekrar söylüyorum ameliyata onay vermeyin bence ..
Zaten ameliyat hiç istemiyorum daha kötü olurum diye . Şu corona bitsin bu sefer hem kadın doğum hem vajinusmus hastalarına bakan bi doktor var ona gideceğim . İnşallah bu sefer olur. Apartla denemedim hiç tedavi aldığım piskolog parmak egzersizleri yaptırdı güya bi günde çözüyordu maalesef olmadı. Gerçi bende her gün yapamadım o işleri dediğim gibi başımdan biraz kötü olaylar geçti maalesef :KK43: eşim ameliyat olmamı istiyor ama ben başka doktorlarada görünüp o şekilde normal yollarla olmasını istiyorum. Bir buçuk yıldır yoruldum artık maalesef

Sen

Sen nasil yendin canim :))

Doktora gittik fiyat aldık, baktık o fiyata cocuk fabrikasını kendimiz kurarız dedik, 4 -5 kere tek parmak , 1 kere de 2 parmak birden denedik, sonuncu da p* ile denedik, ( 5 gün bi hafta sürdü)
tabi bi yandı bi yandı pes etmedim çıkmadık içerden, sonra da alıştım. Hep ilk girişte yanardı, onda da kastigim için miş. Şimdi daha iyiyim elhamdülillah, haz alma şeklini keşfetmeye çalışıyoruz.

Doktora gittik fiyat aldık, baktık o fiyata cocuk fabrikasını kendimiz kurarız dedik, 4 -5 kere tek parmak , 1 kere de 2 parmak birden denedik, sonuncu da p* ile denedik, ( 5 gün bi hafta sürdü)
tabi bi yandı bi yandı pes etmedim çıkmadık içerden, sonra da alıştım. Hep ilk girişte yanardı, onda da kastigim için miş. Şimdi daha iyiyim elhamdülillah, haz alma şeklini keşfetmeye çalışıyoruz.
Masallah canimyaa parmagi almissinn helalll olsun 😅😅😀😀💗💗

Allah eşimden razı olsun, doktor gibi geçti yanima oturdu, konuşa konusa sohbet ettik bak az kaldı, oluyo diye diye
Masallah canimyaa parmagi almissinn helalll olsun 😅😅😀😀💗💗

kayganlaştırıcı yardımcılarla denedi, çok uğraştı 🙃

Vemcaine sprey var. Dis agrilarini kesecek kadar uyuşturucu etkili. Anestol ile kulağımı deldirdim pek bir ise yaramadi. Ama degisebilir tabi.
Aynen canım inan yaparsın milyonlarca kadın yapıyorken hem de zevk ala ala yapıyorken sen neden yapamayacaksın ki Bak ben 4.derece olduğum halde başardım sen yaparsın inan sadece başaracağım bu iş olacak de..
Banada yardımcı olur musun

Merhabalar bana da pozisyonu gönderebilir misiniz? bide bahsettiğiniz aparatları nerden temin edebilirim ben şu an parmak egzersizleri yapıyorum ayrıca esneme hareketleri baya iyi oluyor daha eşli denemelerim başarılı olmadı denemeye devam🙁

X