VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

sellio mutlaka aparat çalış çok fark edio canım bende eşli denemelerdyim.internetten sipariş verebilrsin 😊

Konuatui
konustuk kac defa ben memnun kalmadim.hastasini bildigin ortada birakti kadin aparat sokmakla bitmiyokinben 4 . Aparatinyapiyorum esliyi yapamiyorum ve esimdenartik kasma diye bagriyo ve kizlar sisinde oluyomu deneme yapiyoruz ben alttayim penis sanki vakljinaya degil baska yere giriyo gibi falannoluyo kayiyo hep
Ben de ayni durumdayim egzersizleri yapiyorum esli yapamiyoruz

Merhabalar bugün ilk defa eşli denemem olumlu oldu p.içime alabildim sonundaa☺️☺️biraz kanamam oldu ama ağrı olmadı çok mutluyum o kadar çabam sonunda olumlu sonuç verdi🥰

Sellio tebrik ederim canım çok sevindim nasıl rahatmıydın biraz anlatırmısın bende yarısını alaabilyorum sonrası yok 😊

Sellio tebrik ederim canım çok sevindim nasıl rahatmıydın biraz anlatırmısın bende yarısını alaabilyorum sonrası yok 😊
Öncesinde aparatla biraz egzersiz yaptım daha sonra eşli deneme yaptık.hemen olmadı tabi bikaç kez denedik sonra birden girdi acı filan hiç hissetmedim.denerken p.iyice yağladım tabi☺️

Canım tıkla buraya

S Sevilayc Canım özelden yazmışsın ama cevap vermeyi kapatmışsın yani ordan cevap yazamıyorum sana buradan yazayım istedim hem başka soran arkadaşlarada cevap olması için Aparatların hepsi aynı 🌷🌷💕🤗

B532E8C3-7F15-4EEE-A522-FB05F3095864.jpeg

Trans_woman Trans_woman
BBBC5688-BC09-43EA-9789-C0E2F89E02B2.jpeg

Arkadaşlar merhaba vajinismusu dün yendim lütfen yazdıklarımı sonuna kadar okuyun asla yapılmayacak bisey değil en baştan başlıyorum ben 3 senelik evliyim ve bu hastalıkla uğrasıyorum ilk bes altı ay hiç umursamadık olur bir sekilde demekki yavas yavas olcak falan dedik 1 yıl oldu baktım hala aynı tam o esnada olmuyordu. Sonra tedavı olmak istedim çok araştırdım ciddi paralar istiyorlar ama gözüm inanın o parayı da görmedi s bir yılda bu şeklide geçti ama artık bebek istediğimi farkettim ve bireyler yapmalıydım 1 hafta önce buraya üye oldum yazılanları okudum dedimki bunu da denemeliyim eger olmazsa doktora gidecektim çünkü bu hastalığı artık kabullenmiştim. Aparat sipariş ettim dün elime ulaştı saat 6 gbi geldi aparatlar hiç vakit kaybetmedim hemen sıcak bir duş alıp başladım çalısma ya ilk aparat çok küçük zaten bebek yahu sürdüm ve denedim ama sonuç hüsran naptıysam girmedi tam 6 saat hem ağladım hem yaptım yok başaramycam dedim küçücük sey bile girmiyor burası kapalı dedim bıraktım sonra 25 20 dakika buradaki başarı hılayelerini okudum kendi kendime telkinler verdim eşin bunu haketmiyo sen haketmiyo sun diğer kadınlardan ne eksiğin var bunun yüzünden hayatın zehir oldu diye ve ıkındım ıkınırken aparatı itekledim ve içindeydi 6 saat sonra inanamadım o mutluluğu size anlatamam ilki girince gerisi çok kolay bakın ben 2 sene uğraştım 6 saatte yendim nolur vakit harcamayın hemen aparat sipariş edin çoook kolaaay ıkınırken yapacaksınız unutmayın ben hala inanamıyorum kendime dün gece uyuyamadım mutluluktan

X