VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

🎀Canlarımmm burayı okuyan Kader Arkadaşlarım 🤗🤗 Size yazdıklarımı sonuna kadar okumanızı istiyorum 💕Ben vajinismusu uzman yardımıyla yendim Şükür ki yenebildim 🙏🏼😇 💃🏻Darısı hepinize olsun inşaAllah 🤲🏻
Hatta artık bebek bile düşünüyoruz 🤰🏻 👼🏻 🙈
🏩 Şimdi Kliniğin adını yazıp süslü cümleler kurarak terapistim doktorum ve klinik çalışanlarına teşekkürlerimi, memnuniyetimi uzun uzun buraya yazmayacağım elbette..ama iyi ki böyle kliniklerin var olduğunu söylemedende edemeyeceğim 🍀
Benim Kurtarıcılarım Hera Klinik Ailesi oldu 🕊
Doktorum Şenay Eserdağ tedavi öncesinde %100 başarı oranımız var dediğinde ben serçe parmağımın bir boğumunu bile alamayan bir vajili olarak ya ben diğer kadınlar gibi başaramazsam dedim..Kendinden emin bir şekilde başarmadan göndermeyiz adımıza leke sürdürmem dedi tebessüm ederek 🤗
Ve ben gerçekten yendimm hem de 4 günde ve her yenen kadının kurduğu klişe ama bi o kadarda hafifletici olan o cümleyi kurdum Yıllardır Korktuğum şey Bu muymuş ? İyi ki dedim..💕🙏🏼 Öncesinde bende burada kendi yenen kadınlar gibi yenmeyi tabi ki çok istedim.. çok denedim vefakat her denemem hüsranla sonuçlanıyordu yapamıyordum 🥺
Böyle böyle Günler geçti haftalar geçti aylar geçti seneler geçti geçti de geçti ve ben buna yeter artık demeseydim geçmeyede devam edecekti çünkü bu hastalığın asıl adı ertelemeydi..😞😞
Arkadaşlar bu hastalık dereceli bi hastalık ve vajinismusla mücadele eden her kadın az çok kendinin nasıl olduğunu ne derecelik hasta olduğunu bilir..
Bazı vajinismus hastası olan kadınlar parmak egzersizi yapabiliyorken veya aparat boyutlarıyla kendilerini tedavi edebiliyorken bazıları vajinasına bakamıyor bile... egzersizleri yapabilen kadınların bir uzmandan yardım almalarına gerek yok çünkü tedavi aparat egzersizlerinden oluşuyor zaten Doktorunda yaptırdığı şey egzersizden başka bişey değil
Ama eğer siz uzun uğraşlara rağmen mesafe kat edemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeden/ertelemeden Ne yapın ne edin bi şekilde pahalı ucuz demeden uzman yardımı alın..Tabiri caizse Hayatınızı mutluluğunuzu Satın alın 💞
çünkü cinsel ilişki yeme içme gibi zaruri bi ihtiyaç..Tabii çoğalabilmek için de öyle..
Her şeyden önemlisi gerçekten bu bi hastalık..
(Tekrar söylüyorum uzmanlarında yaptıkları şey Egzersiz.. (EGZERSİZ OLMAYAN BİR TEDAVİ YOK) farklı olan şey evde tek başınıza yapamadığınız egzersizleri orada size yaptırıyorlar bi şekilde ve evet yapıyorsunuz sonra o anda gelen ben yapıyorum yapabiliyorum cesareti bi daha hiç gitmiyor 👏🏼 çünkü kapalı sandığımız sanki duvar varmış hissi oraya bişeylerin girdiğini/girebildiğini görünce gidiyor..düşündüğünüz gibi bir ağrı ve acının olmadığını görüp tatmin oluyorsunuz..💯 Sonuçta tedaviyi alnınızın akıyla tamamlıyor ve bu mücadeleyi Zafer kazanarak tamamlamış bitirmiş oluyorsunuz 🤩😍 💪🏼
Eğer yüksek dereceli vajiliyseniz her geçen gün hiçbir mesafe kat etmeden/edemeden ertelemeye devam ediyorsanız size tavsiyem yardım almalısınız..Verdiğiniz paraya asla ama asla acımamalısınız..❕
Allah korusun kanser olsanız 5.000 ila 7.000 arasında tedavi için fiyat verseler ne yaparsınız hayatınızı kurtarmak hastalığınızdan kurtulmak için bulursunuz bi şekilde buda öyle bişey işte hastalık adı üstünde .
Ama İnanın bana kendi tedavinizi kendinizde yapabilirsiniz yenebilirsiniz başarabilirsiniz.. 🌸🌸bunun için ihtiyacınız olan tek şey biraz cesaret 4 boy aparat ve anestol krem sonrası ise çorap söküğü gibi geliyor zaten 😉😉
Her türlü sorularınızı cevaplar ve yardımcı olmaya çalışırım 💐
Ayrıca tedavide parmak egzersizini önermem.. hemen bir dilatör(aparat) seti sipariş etmenizi öneririm❣
Yani aparatla çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim (parmak kişinin kendi bedeninden bir parça olduğu için daha zor gelir aparatla tedavi edin kendinizi)
Umarım bunu yaşayan her Kadın bir gün BENDE BAŞARDIM yazar..

Tüm Dualarım Sizlerle 🤲🏻

Şimdi Size Uzman Yardımıyla Vajinismusu Nasıl Yendiğimi Anlatacağım 💕

Vajinismusun %100 Çözüme ulaşabileceği Tek Tedavi Şekli EGZERSİZDİR..

✍🏻Şimdi ihtiyacınız olan şey yukarıdada yazdığım gibi ;

1-)En önemlisi Cesaret 💪🏼

2-)Olmazsa Olmaz Aparat(Dilatör)Seti

3
-)Esse krem olabilir Emla krem olabilir anestol olabilir yani markası önemli değil uyuştursun yeter 😁

4-)Bepanthol ya da Madeten krem vajinamızın pH zarar vermeyecek olan her hangi bi cilt bakım kremi olur) 🌸
👉🏼
Vazelin gibi kremler kullanmayın vajinanın asidik yapısını bozar ve mantara davetiye çıkarırsınız

👀Siparişler Geldiyse Şimdi Çalışma Zamanı ⏳

İlk yapacağımız Şey Nasıl Nefes Alıp Vereceğimizi Bilmek 🤔🤔

🌟 NEFES ÇOK ÖNEMLİ BİZİM ASIL CİNSEL ORGANIMIZ aslında BEYNİMİZ VE CİĞERLERİMİZ..demişti doktorum 🌷

🌹Süleyman Esendağ hocanın tabiriyle bir gülü kokladığınızı düşünün Nefes alırken Omuzlarınızın Değil Karnınız Şişmesi Lazım (Diyafram nefesi) olacak yani

Nefesinizi verirken yavaş yavaş üfleyin sanki bir mumu söndürdüğünüzü düşünün 🕯

♥Sert bir yere sırt üstü uzanın ve bacağınızın birini uzatın diğer bacağınızı kıvırın yani dizinizi büktüğünüz ayağınız yattığınız yere bassın ..

Bacaklarınızı Açın 🌷🌷🌷

Bepanthol kremini bolca vajina bölgenize masaj yaparak sürün

EN KÜÇÜK BOY APARATLA BAŞLIYORUZ

Sipariş ettiğiniz Aparatların en küçük boyunun ucuna nohut tanesi kadar (Anestol/Emla) kremini sürün ..🙂
Aparatın her yerine bolca Bepanthol kremi sürün..🎈

Vajina girişine yerleştirin..RAHAT OLUN 💆🏻‍♀️

➖Deriiiiiin bi nefes alınnnn aynı bir gülü koklar gibi Nefes verirken yavaşca aparatı ittirin vajinanın içine...🥳🥳

Hepsini ittirmediyseniz durun O vaziyette kalın ve vajinanızı (Sık-Bırak) yapın sanki çişinizi tutup sonra bırakıyormuş gibi..

Tekrar Deriiiiiince bi Nefes alın ve Verirken diğer yarısını ittirin 🎀🎀

Kayıp gitti gördünüz mü 👀
(Vajinamız enine ve boyuna genişleyebilen esnek bi yer çünkü)🌷

➖Şimdi aparatı vajinadan çıkarmadan ileri geri yapın .. (5 dakika kadar) ⏰

Aparat içinizdeyken Vajinanızdaki kaslarınızı 5 defa sık bırak yapın çişinizi Sıkıp bırakıyormuş gibi (Kegel egzersizi) 😉

➖Sonra aparatı içinizden çıkarın veee

Tekrar derin bir nefesle vajinaya ittirin
(Bunu 20 kez yapın) Çıkarın tekrar Yapın

🕒Çalışma süresini kendinize göre ayarlayın

Minimum 30 dk çalışın
🌷

Her güne 1 aparat 🥰

Tabii siz yine de Emin olduktan sonra diğer boy aparata geçin ..🙏🏼🙏🏼

Bir Büyük boya geçmeden öncede 15 dakika kadar bir önceki gün egzersiz yaptığınız aparatla çalışın❤

Aparatları Vajinanızı bol kremlemeniz ve Derin nefes alıp verirken tek hamlede aparatı itmeniz bu işin püf noktası çünkü eşli denemedede aynısını yapacağız💕

⭐ Unutmayın bizim Asıl Cinsel Organımız Beynimiz ve Ciğerlerimiz ☘☘

Her aparatı aynı şekilde çalışacağız 🙏🏼

3.Aparattan sonra kendinize güveniyorsanız 4.aparatı yapmadan eşliye denemeye geçebilirsiniiiiiiiiiiiiizzzzzz😇😇

🙈🙉🙊Geldik en son Aşamaya (EŞLİ DENEME)💏

Bu sefer aparatlarda sürdüğümüz Anestol/Emla kremini sürmeyin çünkü peniste uyuşur ve dolayısıyla ilişki gerçekleşmez..

Önce sıcak bi duş alın.. 🛀 🛁 🚿

Sonra 15 dakika kadar 3.ya da 4.boy aparatla egzersiz yapın
(Vajina genişliyor ilişki denemesi çok rahat oluyor)🥳🥳🥳

Sonra eşinizle ilişki denemesi yapabilirsiniz 💕

Bana Tavsiye edilen ve Benimde tavsiye ettiğim pozisyon KADIN ÜSTTEKİ POZİSYON

Ben ilk eşli denemeyi Üst pozisyonda yaptım terapistimde öylesini önerdi.🥼
(kadının en rahat orgazm olabilme pozisyonudur hem) ❤

Eşli denemede kayganlaştırıcı jel aldım onunla çoookk rahat ettim ayrıca üstteyken tüm kontrol sizde olduğu için yavaş yavaş yapabiliyosunuz tıpkı aparatla çalışır gibi derin nefes ile beraber penisi tutun ve içinize alın yavaşça oturun ilk girişte tabi ki baskı olur hatta yanma da olur ama bu dayanılmayacak gibi bi şey değil öyle olduğunda aynen aparatta yaptığımız gibi sık bırak yapın (çişinizi tutuyormuş gibi yani ) sonra tekrar derin bi nefes alın ve verirken penisi almaya devam edin 🙏🏼
(NEFESİNİZİ ASLA TUTMAYIN)
Penis ilk kısmı girdikten sonra devamı gelir biraz oturun tamamen alışsın vajinanız sonra ileri geri yaparsınız🤭
Yüzünüz eşine baksın hafif üstüne yatar gibi yapın biraz öyle kalın acele etmeyin yani..🎀
eğer eşinizde bu süre içersinde ereksyon kaybetme durumu olurda yapamazsanız eczaneden geciktirici vs bşyler alabilirsiniz 💊
(Kalp rahatsızlığı vs durumu varsa ona göre mutlaka doktorunuza danışın) En iyisi Her şekilde doktora sorun siz 👨‍⚕️ 👩‍⚕️

Aparatların boyutlarını yapabildiyseniz Siz Vajinismusu atlattınız tek bir adımınız kaldı demektir ..😍
Her şey Hemen bir anda olmaz Her geçen gün ilerleme kaydedersiniz alışırsınız ☝🏼

UNUTMAYIN

BİZ ÇOK GÜÇLÜYÜZ 💪🏼
BİZ bunu kendimiz için yapacağız 👩🏻
BİZİM Diğer Kadınlardan hiç bir eksiğimiz yok

🙏🏼Herkesin zevk alarak yaptığı şeyden korkarak kendimize hayatı zehir etmeyelim
💞Ertelemeyelim..Özgürleşelim..Hafifleyelim

Jnci den Allah razı olsun nasıl da usanmadan bıkmadan uzun uzun anlatip yazmışsınız bende arrik ozel doktora gitmeye karar vermistim ki anladim ki herseu aparat su aparatlar cok itici gelsede demek ki sipariş etmek farz oldu

Jnci den Allah razı olsun nasıl da usanmadan bıkmadan uzun uzun anlatip yazmışsınız bende arrik ozel doktora gitmeye karar vermistim ki anladim ki herseu aparat su aparatlar cok itici gelsede demek ki sipariş etmek farz oldu
Doktorun yaptiracagi seyde aparat zaten canim

Evet canım bak doktorda aynı şeyi yapıyor
Yeter ki birazcık cesaretin olsun 🙏🏼🙏🏼
İnan ben yaptıysam herkes yapar
Zaten bana yapılanı yazdım başka bşy yok ayrıca yapılan inanın hepsi bu ♥️
Nefes nefes nefes bu en önemli nokta 💕💕

Doktorun yaptiracagi seyde aparat zaten canim
Doğrudur ama işte demek ki orada nasıl oluyorsa daha bir gaza mi geliyorsun yardımcı mi oluyorlar kendimiz yapmaya çalışırken baya korku oluyor. Gerçi bende parmak egzersizi yavaş yavaş yapabiliyorum 2 parmağı da zorlansam da alabiliyorum ama eşli hiç olmuyor

Doğrudur ama işte demek ki orada nasıl oluyorsa daha bir gaza mi geliyorsun yardımcı mi oluyorlar kendimiz yapmaya çalışırken baya korku oluyor. Gerçi bende parmak egzersizi yavaş yavaş yapabiliyorum 2 parmağı da zorlansam da alabiliyorum ama eşli hiç olmuyor
Zaten sen basarana kadar esli deneme yaptirmiyor doktor canm sana soyluyor ilk kez kendi yapiyor sonra sana yap diyor sende yavas yavas yapiyorsun alisinca aparati buyutuyorsun

Merhaba jnci jnci ben de vajinusmusum okuduklarıma bakılırsa. Ve uzun süredir eşimle ugrasmalarimiza rağmen basarmaiyoruz . Yazdiklariniz çok bilgilendirici . Yalnız birkaç şey sormak istedim size sırf bu yüzden bu sayfaya kayıt oldum ilk kez böyle bir konuda yorum yapıyorum . Bepantol ve uyuşturucu kremler önermişsiniz acaba bunlar şart mı yani kayganlaştırıcı ile denersek olmaz mı.

Merhaba jnci jnci ben de vajinusmusum okuduklarıma bakılırsa. Ve uzun süredir eşimle ugrasmalarimiza rağmen basarmaiyoruz . Yazdiklariniz çok bilgilendirici . Yalnız birkaç şey sormak istedim size sırf bu yüzden bu sayfaya kayıt oldum ilk kez böyle bir konuda yorum yapıyorum . Bepantol ve uyuşturucu kremler önermişsiniz acaba bunlar şart mı yani kayganlaştırıcı ile denersek olmaz mı.
Bence sart degil ben hiçbirini kullanmadan da yapmıştım. Ama o baski hissinden korku duyuluyor. Onu azaltmak icim kullaniliyor. Bepantol ise yaramaz diye düşünüyorum. Nemlendirici krem pisik kremi gibi bir sey.

Canım uyuşturucu krem beynen rahat olman için
Bepanthol krem kayganlaştırıp aparatları kolay yapabilmek için kayganlaştırıcı değilde bebe yağı ile dene canım çünkü kayganlaştırıcılar yakıyor içini biraz 🤭🤭
K Kaybolmusum

Son düzenleme:
Bence sart degil ben hiçbirini kullanmadan da yapmıştım. Ama o baski hissinden korku duyuluyor. Onu azaltmak icim kullaniliyor. Bepantol ise yaramaz diye düşünüyorum. Nemlendirici krem pisik kremi gibi bir sey.
Senin nasıl gidiyor canım çalışmaların

K Kaybolmusum Canım yazdıklarımı yap inan yenersinnnn..yoksa Hemen aparat sipariş ettt. Ve yazdıklarımı uygulaaa 🙏🏼🙏🏼

Adetim gelsin diye bekliyorum su an ona odaklandigim icin herhangi bir istegim de yok icimde. Ve cok fazla gecikti. 16. Gun olucak yarin. Geldi gelecek stresiyle hiç deneme yapmadık.
Anladım canım hamile olabilir misin acabaa

Selam herkese, ben eşli deneme yaptım ve p’nin başından fazla bir kısmı oldu tam olmadı ama kendimi kasmayışım bile mucizeydi. virüsten dolayı doktoru bırakmıştım tamamen burdaki yönlendirmelerle ilerledim. yakın bir zamanda tamamen kurtulacağımı düşünüyorum, umutluyum😌

Ben parmak egzersizi yapıyorum çok sık olmasa da . Kayganlastiriciyla yapıyorum o yüzden sordum .

Canım uyuşturucu krem beynen rahat olman için
Bepanthol krem kayganlaştırıp aparatları kolay yapabilmek için kayganlaştırıcı değilde bebe yağı ile dene canım çünkü kayganlaştırıcılar yakıyor içini biraz 🤭🤭
K Kaybolmusum
jnci jnci parmak egzersizini yapabiliyorsam başarır miyim sizce. Çünkü bazı yerlerde ise yaramaz falan diyorlar

X