VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Selam herkese, ben eşli deneme yaptım ve p’nin başından fazla bir kısmı oldu tam olmadı ama kendimi kasmayışım bile mucizeydi. virüsten dolayı doktoru bırakmıştım tamamen burdaki yönlendirmelerle ilerledim. yakın bir zamanda tamamen kurtulacağımı düşünüyorum, umutluyum😌
Canımmm başı girdiyse artık sonuna kadar olur
Önemli olan en başa geri dönmemen yani p....sin yarısını ya da baş kısmını aldıktan sonra yapamayacağım diye geri çekilme..Devam Et...Tekraren alacağın derin bir nefes ve nefesini verirken hafif ıkınma ile tamamen girer..Yazımdaki son adım olan eşli denemeyi tekrar oku 💋

jnci jnci parmak egzersizini yapabiliyorsam başarır miyim sizce. Çünkü bazı yerlerde ise yaramaz falan diyorlar
Yarar neden yaramasın Aparat penise benzediği için psikolojik olarak onu plastik olduğu halde yapıyorum p....s et parçası ve vajina için yaratılmış bi organ diyerek daha kolay yeniliyor..
Hemde sık bırak (kegel) ileri geri hareketleri aparatla daha rahat oluyor sadece
parmak daha zor aslında vücudunun kendi parçası olduğu için .. yani her halükarda yenersin önemli olan oraya bşylerin girebildiğini görmek

jnci jnci parmak egzersizini yapabiliyorsam başarır miyim sizce. Çünkü bazı yerlerde ise yaramaz falan diyorlar
Ayrıca dereceye göre değişiyor bu durum derecen çok yüksek değilse sadece parmak egzersizylede yenebilirsin..
Mesela ben yüksek dereceliydim...
İlk aparat parmağımızdan kalın...ben onu yaptıktan sonra havalara uçmuştum fakat ardından hemen penis böyle değil çok daha büyük ve kalın nasıl olucak demiştim..Halbuki vajinamız esnek ve oradan çocuk çıkıyor amaç oraya bşylerin girebildiğini görmek aslında ..4.boya kadar hala bunlar oluyor ama penis nasıl olacak diyordum..psikolojik olarak vajinamın enine boyuna esnediği genişlediğine inandığım zaman 3.boydaydım ve 4 ü denemeden eşliye geçmek istiyorum dedim halbuki penis çok daha büyük ve kalındı ama artık psikolojik olarak yenmiştim bu durumu ve 4 ü çalışmaya gerek duymadan eşli deneme ile bitmişti sorunum

Canımmm başı girdiyse artık sonuna kadar olur
Önemli olan en başa geri dönmemen yani p....sin yarısını ya da baş kısmını aldıktan sonra yapamayacağım diye geri çekilme..Devam Et...Tekraren alacağın derin bir nefes ve nefesini verirken hafif ıkınma ile tamamen girer..Yazımdaki son adım olan eşli denemeyi tekrar oku 💋
Evet ona göre ilerliyorum zaten eşime de anlattım nefes önemliymiş diye o da telkinlerde bulunuyor deneme esnasında nefes al ver diyerek inşallah yakın zamanda çözeceğiz, sana da çok teşekkür ediyorum benim bu hastalıkla dönüm noktam oldu anlattıkların tavsiyelerin allah razı olsun😌

Evet ona göre ilerliyorum zaten eşime de anlattım nefes önemliymiş diye o da telkinlerde bulunuyor deneme esnasında nefes al ver diyerek inşallah yakın zamanda çözeceğiz, sana da çok teşekkür ediyorum benim bu hastalıkla dönüm noktam oldu anlattıkların tavsiyelerin allah razı olsun😌
Ah canım benim Allahım yar ve yardımcınız olsun inşaAllah en kısa sürede normal bi sex hayatınız olsun 🙏🏼🤲🏻💕😘 gerçekten zaten tedavi bundan ibaret En önemlisi cesaretti sende cesaret olmasaydı olmazdı zaten.. Sen başardın 🤗🤗
Cesaretinden dolayı tebrik ederim seni ♥️

Arkadaşlar çaresiz gibi görünen ama aslında tek çaresi birazcık cesaret olan bu hastalıkla boğuşan birilerini görürseniz bu konunun linkini gönderin sonuna kadar okumalarını söyleyin inanın ben tedaviyi atlamadan en ince ayrıntısına kadar yazdım uygulayanlar gerçekten yenerler .. Sizde öyle yeter ki yazdıklarımı yapın yeneceksiniz 🙏🏼

Merhaba 😘canım dün denedik yarısından sonrasını geçemiyorum hala çok canım yanıyo aparatıda çok çalışıyorum Ama anlamadım nerde yanliş yapıyorum kasıyorum hala

🎀Canlarımmm burayı okuyan Kader Arkadaşlarım 🤗🤗 Size yazdıklarımı sonuna kadar okumanızı istiyorum 💕Ben vajinismusu uzman yardımıyla yendim Şükür ki yenebildim 🙏🏼😇 💃🏻Darısı hepinize olsun inşaAllah 🤲🏻
Hatta artık bebek bile düşünüyoruz 🤰🏻 👼🏻 🙈
🏩 Şimdi Kliniğin adını yazıp süslü cümleler kurarak terapistim doktorum ve klinik çalışanlarına teşekkürlerimi, memnuniyetimi uzun uzun buraya yazmayacağım elbette..ama iyi ki böyle kliniklerin var olduğunu söylemedende edemeyeceğim 🍀
Benim Kurtarıcılarım Hera Klinik Ailesi oldu 🕊
Doktorum Şenay Eserdağ tedavi öncesinde %100 başarı oranımız var dediğinde ben serçe parmağımın bir boğumunu bile alamayan bir vajili olarak ya ben diğer kadınlar gibi başaramazsam dedim..Kendinden emin bir şekilde başarmadan göndermeyiz adımıza leke sürdürmem dedi tebessüm ederek 🤗
Ve ben gerçekten yendimm hem de 4 günde ve her yenen kadının kurduğu klişe ama bi o kadarda hafifletici olan o cümleyi kurdum Yıllardır Korktuğum şey Bu muymuş ? İyi ki dedim..💕🙏🏼 Öncesinde bende burada kendi yenen kadınlar gibi yenmeyi tabi ki çok istedim.. çok denedim vefakat her denemem hüsranla sonuçlanıyordu yapamıyordum 🥺
Böyle böyle Günler geçti haftalar geçti aylar geçti seneler geçti geçti de geçti ve ben buna yeter artık demeseydim geçmeyede devam edecekti çünkü bu hastalığın asıl adı ertelemeydi..😞😞
Arkadaşlar bu hastalık dereceli bi hastalık ve vajinismusla mücadele eden her kadın az çok kendinin nasıl olduğunu ne derecelik hasta olduğunu bilir..
Bazı vajinismus hastası olan kadınlar parmak egzersizi yapabiliyorken veya aparat boyutlarıyla kendilerini tedavi edebiliyorken bazıları vajinasına bakamıyor bile... egzersizleri yapabilen kadınların bir uzmandan yardım almalarına gerek yok çünkü tedavi aparat egzersizlerinden oluşuyor zaten Doktorunda yaptırdığı şey egzersizden başka bişey değil
Ama eğer siz uzun uğraşlara rağmen mesafe kat edemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeden/ertelemeden Ne yapın ne edin bi şekilde pahalı ucuz demeden uzman yardımı alın..Tabiri caizse Hayatınızı mutluluğunuzu Satın alın 💞
çünkü cinsel ilişki yeme içme gibi zaruri bi ihtiyaç..Tabii çoğalabilmek için de öyle..
Her şeyden önemlisi gerçekten bu bi hastalık..
(Tekrar söylüyorum uzmanlarında yaptıkları şey Egzersiz.. (EGZERSİZ OLMAYAN BİR TEDAVİ YOK) farklı olan şey evde tek başınıza yapamadığınız egzersizleri orada size yaptırıyorlar bi şekilde ve evet yapıyorsunuz sonra o anda gelen ben yapıyorum yapabiliyorum cesareti bi daha hiç gitmiyor 👏🏼 çünkü kapalı sandığımız sanki duvar varmış hissi oraya bişeylerin girdiğini/girebildiğini görünce gidiyor..düşündüğünüz gibi bir ağrı ve acının olmadığını görüp tatmin oluyorsunuz..💯 Sonuçta tedaviyi alnınızın akıyla tamamlıyor ve bu mücadeleyi Zafer kazanarak tamamlamış bitirmiş oluyorsunuz 🤩😍 💪🏼
Eğer yüksek dereceli vajiliyseniz her geçen gün hiçbir mesafe kat etmeden/edemeden ertelemeye devam ediyorsanız size tavsiyem yardım almalısınız..Verdiğiniz paraya asla ama asla acımamalısınız..❕
Allah korusun kanser olsanız 5.000 ila 7.000 arasında tedavi için fiyat verseler ne yaparsınız hayatınızı kurtarmak hastalığınızdan kurtulmak için bulursunuz bi şekilde buda öyle bişey işte hastalık adı üstünde .
Ama İnanın bana kendi tedavinizi kendinizde yapabilirsiniz yenebilirsiniz başarabilirsiniz.. 🌸🌸bunun için ihtiyacınız olan tek şey biraz cesaret 4 boy aparat ve anestol krem sonrası ise çorap söküğü gibi geliyor zaten 😉😉
Her türlü sorularınızı cevaplar ve yardımcı olmaya çalışırım 💐
Ayrıca tedavide parmak egzersizini önermem.. hemen bir dilatör(aparat) seti sipariş etmenizi öneririm❣
Yani aparatla çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim (parmak kişinin kendi bedeninden bir parça olduğu için daha zor gelir aparatla tedavi edin kendinizi)
Umarım bunu yaşayan her Kadın bir gün BENDE BAŞARDIM yazar..

Tüm Dualarım Sizlerle 🤲🏻

Şimdi Size Uzman Yardımıyla Vajinismusu Nasıl Yendiğimi Anlatacağım 💕

Vajinismusun %100 Çözüme ulaşabileceği Tek Tedavi Şekli EGZERSİZDİR..
(Egzersizler APARATLA OLACAK)

✍🏻Şimdi ihtiyacınız olan şey yukarıdada yazdığım gibi ;

1-)En önemlisi Cesaret 💪🏼

2-)Olmazsa Olmaz Aparat(Dilatör)Seti

3
-)Esse krem olabilir Emla krem olabilir anestol olabilir yani markası önemli değil uyuştursun yeter 😁

4-)Kayganlaştırması için Bepanthol ya da Madeten krem vajinamızın pH zarar vermeyecek olan her hangi bi cilt bakım kremi olabilir ) 🌸
Bebeyağı da olur

👉🏼
Vazelin gibi kremler kullanmayın vajinanın asidik yapısını bozar ve mantara davetiye çıkarırsınız

👀Siparişler Geldiyse Şimdi Çalışma Zamanı ⏳

İlk yapacağımız Şey Nasıl Nefes Alıp Vereceğimizi Bilmek 🤔🤔

🌟 NEFES ÇOK ÖNEMLİ BİZİM ASIL CİNSEL ORGANIMIZ aslında BEYNİMİZ VE CİĞERLERİMİZ..demişti doktorum 🌷

🌹Süleyman Esendağ hocanın tabiriyle bir gülü kokladığınızı düşünün Nefes alırken Omuzlarınızın Değil Karnınız Şişmesi Lazım (Diyafram nefesi) olacak yani

Nefesinizi verirken yavaş yavaş üfleyin sanki bir mumu söndürdüğünüzü düşünün 🕯

♥Sert bir yere sırt üstü uzanın ve bacağınızın birini uzatın diğer bacağınızı kıvırın yani dizinizi büktüğünüz ayağınız yattığınız yere bassın ..

Bacaklarınızı Açın 🌷🌷🌷

Bepanthol kremini bolca vajina bölgenize masaj yaparak sürün

EN KÜÇÜK BOY APARATLA BAŞLIYORUZ

Sipariş ettiğiniz Aparatların en küçük boyunun ucuna nohut tanesi kadar (Anestol/Emla) kremini sürün ..🙂
Aparatın her yerine bolca Bepanthol kremi sürün..🎈

Vajina girişine yerleştirin..RAHAT OLUN 💆🏻‍♀️

➖Deriiiiiin bi nefes alınnnn aynı bir gülü koklar gibi Nefes verirken yavaşca aparatı ittirin vajinanın içine...🥳🥳

Hepsini ittirmediyseniz durun O vaziyette kalın ve vajinanızı (Sık-Bırak) yapın sanki çişinizi tutup sonra bırakıyormuş gibi..

Tekrar Deriiiiiince bi Nefes alın ve Verirken diğer yarısını ittirin 🎀🎀

Kayıp gitti gördünüz mü 👀
(Vajinamız enine ve boyuna genişleyebilen esnek bi yer çünkü)🌷

➖Şimdi aparatı vajinadan çıkarmadan ileri geri yapın .. (5 dakika kadar) ⏰

Aparat içinizdeyken Vajinanızdaki kaslarınızı 5 defa sık bırak yapın çişinizi Sıkıp bırakıyormuş gibi (Kegel egzersizi) 😉

➖Sonra aparatı içinizden çıkarın veee

Tekrar derin bir nefesle vajinaya ittirin
(Bunu 20 kez yapın) Çıkarın tekrar Yapın

🕒Çalışma süresini kendinize göre ayarlayın

Minimum 30 dk çalışın
🌷

Her güne 1 aparat 🥰

Tabii siz yine de Emin olduktan sonra diğer boy aparata geçin ..🙏🏼🙏🏼

Bir Büyük boya geçmeden öncede 15 dakika kadar bir önceki gün egzersiz yaptığınız aparatla çalışın❤

Aparatları Vajinanızı bol kremlemeniz ve Derin nefes alıp verirken tek hamlede aparatı itmeniz bu işin püf noktası çünkü eşli denemedede aynısını yapacağız💕

⭐ Unutmayın bizim Asıl Cinsel Organımız Beynimiz ve Ciğerlerimiz ☘☘

Her aparatı aynı şekilde çalışacağız 🙏🏼

3.Aparattan sonra kendinize güveniyorsanız 4.aparatı yapmadan eşliye denemeye geçebilirsiniiiiiiiiiiiiizzzzzz😇😇

🙈🙉🙊Geldik en son Aşamaya (EŞLİ DENEME)💏

Bu sefer aparatlarda sürdüğümüz Anestol/Emla kremini sürmeyin çünkü peniste uyuşur ve dolayısıyla ilişki gerçekleşmez..

Önce sıcak bi duş alın.. 🛀 🛁 🚿

Sonra 15 dakika kadar 3.ya da 4.boy aparatla egzersiz yapın
(Vajina genişliyor ilişki denemesi çok rahat oluyor)🥳🥳🥳

Sonra eşinizle ilişki denemesi yapabilirsiniz 💕

Bana Tavsiye edilen ve Benimde tavsiye ettiğim pozisyon KADIN ÜSTTEKİ POZİSYON

Ben ilk eşli denemeyi Üst pozisyonda yaptım terapistimde öylesini önerdi.🥼
(kadının en rahat orgazm olabilme pozisyonudur hem) ❤

Eşli denemede kayganlaştırıcı jel aldım onunla çoookk rahat ettim ayrıca üstteyken tüm kontrol sizde olduğu için yavaş yavaş yapabiliyosunuz tıpkı aparatla çalışır gibi derin nefes ile beraber penisi tutun ve içinize alın yavaşça oturun ilk girişte tabi ki baskı olur hatta yanma da olur ama bu dayanılmayacak gibi bi şey değil öyle olduğunda aynen aparatta yaptığımız gibi sık bırak yapın (çişinizi tutuyormuş gibi yani ) sonra tekrar derin bi nefes alın ve verirken penisi almaya devam edin 🙏🏼
(NEFESİNİZİ ASLA TUTMAYIN)
Penis ilk kısmı girdikten sonra devamı gelir biraz oturun tamamen alışsın vajinanız sonra ileri geri yaparsınız🤭
Yüzünüz eşine baksın hafif üstüne yatar gibi yapın biraz öyle kalın acele etmeyin yani..🎀
eğer eşinizde bu süre içersinde ereksyon kaybetme durumu olurda yapamazsanız eczaneden geciktirici vs bşyler alabilirsiniz 💊
(Kalp rahatsızlığı vs durumu varsa ona göre mutlaka doktorunuza danışın) En iyisi Her şekilde doktora sorun siz 👨‍⚕️ 👩‍⚕️

Aparatların boyutlarını yapabildiyseniz Siz Vajinismusu atlattınız tek bir adımınız kaldı demektir ..😍
Her şey Hemen bir anda olmaz Her geçen gün ilerleme kaydedersiniz alışırsınız ☝🏼

UNUTMAYIN

BİZ ÇOK GÜÇLÜYÜZ 💪🏼
BİZ bunu kendimiz için yapacağız 👩🏻
BİZİM Diğer Kadınlardan hiç bir eksiğimiz yok

🙏🏼Herkesin zevk alarak yaptığı şeyden korkarak kendimize hayatı zehir etmeyelim
💞Ertelemeyelim..Özgürleşelim..Hafifleyelim
Herşey iyi hoş.ama ben eşli denemede kaldım.kaç pozisyon denersem deneyim olmuyor.üsttede olmadı.hafif baskı ve sancı gibi birşey hissediyorum.dilatör gibi kayıp gitmiyor malesef..

Canım üstte ol ..ben ilk eşli denemeyi o pozisyonda yaptım terapistimde öylesini önerdi..hala da ilk başta üste çıkarım (zaten kadının en rahat orgazm olabilme pozisyonudur) ben kayganlaştırıcı jel aldım onunla çoookk rahat ettim ayrıca üstteyken tüm kontrol sende olduğu için yavaş yavaş yapabiliyosun ilk girişte baskı olur hatta yanma da olur ama bu dayanılmayacak gibi bi şey değil öyle olduğunda aynen kal sık bırak yap (çişini tutuyormuş gibi yani ) sonra derin bi nefes al ve verirken penisi almaya devam et (nefesini asla tutma) zaten ilk kısmı girdikten sonra devamı gelir biraz otur tamamen alışsın için sonra ileri geri yaparsın Yüzün eşine baksın hafif üstüne yatar gibi yap biraz öyle kal acele etme yani..eğer eşinde bu süre içersinde ereksyon kaybetme durumu olurda yapamazsanız eczaneden geciktirici vs bşyler alın ..sen aparatların boyutlarını yapabildiysen artık yenmişsin demektir her geçen gün ilerleme kaydedersin alışırsın ..
Terapistim şunu önermişti aparatın büyük boyuyla ilişkiye girmeden önce 15 dk çalış .. yani başta alıştırma yap orası biraz genişliyor sonra hemen oluyor gerçekten çok faydalı @Kaktushlldnz
Ben. Dilatörlerde bi saate yakın calıştm eşimle denedim yinede olmadı..siz eşli denemeye başlar başlamaz mı yaptınız yoksa bir kaç deneme sonrasında mı

Ben. Dilatörlerde bi saate yakın calıştm eşimle denedim yinede olmadı..siz eşli denemeye başlar başlamaz mı yaptınız yoksa bir kaç deneme sonrasında mı
Canım herkes aynı olmaz ben ilk eşli denemede başardım ilk başta yanma baskı acı oldu ama dayanılmayacak bşy değil tabii ki o esnada şunu düşündüm ne kızlar bu işi yapıyo çocuk bile doğuruyor..evlenir evlenmez cinsel ilişkiyi yaşayan ilk yaşayışı olan kızlar nasıl yapıyor benim onlardan bi eksiğim yok dedim biraz sıktım dişimi 3/4 ilişkiden sonra iyice alıştım yok baskı var yok ağrı var yok acıyo deseydim bununla yaşamaya devam etmek zorunda kalacaktım ve inanın bence o acı daha kötü ..

Ben yardımcı olucam sana burdan 💯 yeneceksin inşaAllah Şimdi mutlaka aparat seti sipariş et öncelikle
Merhaba, bana da yardımcı olur musunuz? Eşimle 5 yıldır birlikteyiz, çok severek evlendik. İlişkimizden yana herhangi bir problemimiz yok. Henüz 10 günlük evliyim. Bu süreçte sadece 3 defa denedik ama başarılı olmadı. İkinci denemeden sonra aparatları hemen almıştım. İlk 3 tanesini girdirebiliyorum. Dördüncüsü hiçbir koşulda girmiyor. Zorlarsam kanama yapıyor. Herhalde daha fazla genişleyemiyor diye düşündüm. İlk üçüyle de çok yavaş olmak kaydıyla egzersiz yapabiliyorum. Doktora gitmeden önce bu kulüpte araştırma yapmak istedim. Belki erkendir bunları sormam için ama zaman geçtikçe bunu problem etmeye başlamaktan da korkuyorum. Anestol kremler için yanma, acı, tahriş vs yapabiliyor diyor kimi hekimler, gerçekten kullanmalı mıyım ya da gerçekten işe yarıyor mu?

Merhaba, bana da yardımcı olur musunuz? Eşimle 5 yıldır birlikteyiz, çok severek evlendik. İlişkimizden yana herhangi bir problemimiz yok. Henüz 10 günlük evliyim. Bu süreçte sadece 3 defa denedik ama başarılı olmadı. İkinci denemeden sonra aparatları hemen almıştım. İlk 3 tanesini girdirebiliyorum. Dördüncüsü hiçbir koşulda girmiyor. Zorlarsam kanama yapıyor. Herhalde daha fazla genişleyemiyor diye düşündüm. İlk üçüyle de çok yavaş olmak kaydıyla egzersiz yapabiliyorum. Doktora gitmeden önce bu kulüpte araştırma yapmak istedim. Belki erkendir bunları sormam için ama zaman geçtikçe bunu problem etmeye başlamaktan da korkuyorum. Anestol kremler için yanma, acı, tahriş vs yapabiliyor diyor kimi hekimler, gerçekten kullanmalı mıyım ya da gerçekten işe yarıyor mu?
Canım anestol kremler eşli denemede kullanılmamalı yoksa p...s uyuşur .
Aparatları kullanırken ben kullandım ama öyle acı vs dayanılmayacak derecede olmadı çok sürmemek lazım tabi eğer 4.aparat olmuyorsa zorlama ilk 3 aparatı iyice yap alış sonr eşli dene 🤩

Canım herkes aynı olmaz ben ilk eşli denemede başardım ilk başta yanma baskı acı oldu ama dayanılmayacak bşy değil tabii ki o esnada şunu düşündüm ne kızlar bu işi yapıyo çocuk bile doğuruyor..evlenir evlenmez cinsel ilişkiyi yaşayan ilk yaşayışı olan kızlar nasıl yapıyor benim onlardan bi eksiğim yok dedim biraz sıktım dişimi 3/4 ilişkiden sonra iyice alıştım yok baskı var yok ağrı var yok acıyo deseydim bununla yaşamaya devam etmek zorunda kalacaktım ve inanın bence o acı daha kötü ..
Evet resmen o acıdan korktuguma erteliyorum peki biraz açık olacak ama siz mi yaptınız yani ğzerine mi oturdunuz cnkü ben eşimin itmesine izin vermiyorm kendimde oturamıyorum..

Evet resmen o acıdan korktuguma erteliyorum peki biraz açık olacak ama siz mi yaptınız yani ğzerine mi oturdunuz cnkü ben eşimin itmesine izin vermiyorm kendimde oturamıyorum..
Ben üst pozisyonda denedim canım yani tamamen bendeydi kontrol 🎀 zaten hepsini yazdım 1.sayfada 💞💞

Ben üst pozisyonda denedim canım yani tamamen bendeydi kontrol 🎀 zaten hepsini yazdım 1.sayfada 💞💞
Kontrol bende oluncada yapamadık..dilatör gibi resmen çekince gelmesini bekliyorum ama onunda itmesine izin vermiyorm cıldırcam...çok mu acıyor bşraz sızlanma hissediyorum ondan devamnk getiremiyorum

P papatya misali canım özelden yazmışsın ama konuşma kilitli 🔒 olduğuniçin cevap veremedim ordan buradan yazayım aparatların hepsi iş görür .. buradan yazıyorum ki merak eden arkadaşlara da cevap olsun
Aparatın markası önemli değil 💝

Ayrıca dereceye göre değişiyor bu durum derecen çok yüksek değilse sadece parmak egzersizylede yenebilirsin..
Mesela ben yüksek dereceliydim...
İlk aparat parmağımızdan kalın...ben onu yaptıktan sonra havalara uçmuştum fakat ardından hemen penis böyle değil çok daha büyük ve kalın nasıl olucak demiştim..Halbuki vajinamız esnek ve oradan çocuk çıkıyor amaç oraya bşylerin girebildiğini görmek aslında ..4.boya kadar hala bunlar oluyor ama penis nasıl olacak diyordum..psikolojik olarak vajinamın enine boyuna esnediği genişlediğine inandığım zaman 3.boydaydım ve 4 ü denemeden eşliye geçmek istiyorum dedim halbuki penis çok daha büyük ve kalındı ama artık psikolojik olarak yenmiştim bu durumu ve 4 ü çalışmaya gerek duymadan eşli deneme ile bitmişti sorunum
jnci jnci çok teşekkür ederim . Aslinda ilk zamanlar çok korkuyordum dediğin gibi parmakla yaparken ama sonra yendim bu korkumu daha rahat yapıyorum ama hala eşimle yapamıyoruz dediğin gibi yapıyorum üstteyim nefes verirken içeri almaya çalışıyorum ama hiç girmiyor sanki hiç hissetmedim açıkçası o kadar zorlamamakta rağmen olmuyor çok şükür esi m çok anlayışlı ama nereye kadar yani biran önce başarmak istiyorum . Inanın psikoloji olarak sanki hiç sorun yok acimicak biliyorum ordan bir şey akmayacak kanamayacak biliyorum parmağınla çalışırken hiç acımıyor çünkü ama nedense bir şeyleri yanlış mı yapıyorum bilmiyorum .nasıl olacak bilmiyorum .

Merhaba ben de buradaki yöntemle denemeyi düşünüyorum hatta tam tedaviye baslayacaktim ki son bi şans verip kendimiz başarabilir miyiz diye araştırırken burayı buldum. basarabilecegime inanıyorum ama aklımda bazı soru işaretleri var doğrusu 🙄 size klinikte verilen krem anestol krem miydi yoksa benzeri farkli bi marka mıydı çünkü bazi yerlerde anestol yanma yapabilir yazmışlar kafam karıştı 😕 bir de dilatör seti rabır dilatör mü ya da ona benzer bişey mi daha iyi bi marka varsa onu almak isterim ama bulamadim Türkiye'de başka marka. Bi de son sorum kayganlık için egzersiz öncesi mastürbasyon vs yapılıyor mu yoksa direk kremi sürüp mü denemeye başlıyoruz? Çünkü ben uyarılma olduğunda eşimin parmağını alabildim ama uyarılma olmayınca acı hissediyorum aparatta da aynı şeyi yaşar mıyım diye düşünüyorum 🙄 yardımcı olursanız çok sevinicem 🌸🌸

X