Vajinismus Ve Başarım 🕊

bilgisiz19087

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
29
14
27
Merhabalar 2 aylık Evliyim 🙈
Ve şu an size anlatacaklarım inş sizlere ilham olur ve sizde yenebilirsiniz ve onlarca para harcamanıza gerek kalmaz 🙏🏼Eşimle 4 yıldır birlikteyiz ve 2 ay önce evlendik nişanlı zamanlarımızda denemiştik fakat çok korkmuştum ama bu evlilik olmadığı İÇİN üstüne olmayıp hep bahane etmiştim taakiii ilk geceye kadar 😞ilk gece hiç istediğim gibi geçmedi ama heyecana ve yorulmaya vermiştik 15 gün yaklaşamadım yaklaşsam da korktum alamadım çok kastım 💆‍♀️Tabiri caiz hani köpeğe araba vurur taşa keser ya aynı öyle oldum kasılmaktan eşim çok sinirlenmeye başladı artık 1 ay öyle geçti ama bu iş olmayınca evde bir soğukluk bir huzursuzluk başladı . Sonra düşündüm dedim ki evliliğini biterse pişman olmaktansa akışına bırak olur herkes yapıyor senin neyin var diye kendimi motive ettim hep bir gün kadınlar kulübünde bir bayanın konusunu okudum dediklerini yaptım sıcak duş aldım ve parmaklarımı kullanarak yavaş yavaş içimi keşke çıktım ellerimle dokundum sizin taş gibi birsey var deyip ona deyince açıyor dediğiniz şey aslında yanlış pozisyonda deneme yaptığınız İÇİN oluyor ve içinize alamıyorsunuz neyse birkaç gün parmak egzersizi yaptım sonra dedim ki ben yaparım bunu deyip işe koyuldum ( ama önce şunu diyeyim ben aşırı derece takıntı yaptım hayatıma mal oluyordu kesinlikle yapamıyorum demeyin şöyle düşünün eğer ben bunu yapamazsam eşim başka kadınlara giderse bunun sebebi ben olacağım ve buna sebeb vermek istemiyorum benimle mutlu olsun deyin) neyse Birgül yine sıcak duş aldım abdest aldım namaz kıldım dua ettim ve o gün korkularımla yüzleştim ön sevişmenizi uzun tutun ve birleşme esnasında kadın erkeğin üstündeki pozisyonu hem kadın rahat ediyor hemde kontrol sende oluyor ve eşinize yavaş yavaş diyebiliyorsunuz. Hafif öne eğilip elinizden destek alıp denerseniz ve yavaş yavaş içinize aldığında acı hissederseniz durun nefes alın verirken yavaş yavaş içinize almaya devam edin o acı kayboluyor ve bir dakika bile sürmüyor sonra tamamen içinize aldıgınzda hissediyorsunuz ve o an yendiğinizi ve mutluluktan o anı hissetmiyorsunuz ama önemli olan inanmak asla vazgeçmeyin asla benim gibi karamsarlığa düşmeyin ben yendim sizde yenebilirsiniz güçlü kadınlarsınız siz her sorunuza cevap vereceğim ve an açık şekilde anlatıp bu dertten sizi kurtaracağım birlikte 🙏🏼🌸🌸🌸

Evli degilim, sevgilim ile denemeye çalıştım. Ama yapamadım. Korkularım yok ama acıdan kıvrandım girmedi, acı beni bitirdi. Acı duymamak icin ne yapabilirim? Çok mu acıyor?

Sana tek söyleyeceğim şey kendini evlendiğin adama sakla ve sana ait olmayan bir adama kendini emanet etme benden sana bir tavsiye senin gibi çoğu arkadaşım bu yolda hayatlarını mahvettiler ve bu kişilerin birinin 8 birinin 4 birinin 3 yolluk ilişkileri vardı o olduktan sonra erkek senin ona muhtaç olduğunu düşünüp senden yararlanıyor ve seni öylece ortada bırakıyor ben bu yaraları Genç arkadaşlarımızda görmek istemiyorum deneme yapma 🧚🏼🙏🏼

Sana tek söyleyeceğim şey kendini evlendiğin adama sakla ve sana ait olmayan bir adama kendini emanet etme benden sana bir tavsiye senin gibi çoğu arkadaşım bu yolda hayatlarını mahvettiler ve bu kişilerin birinin 8 birinin 4 birinin 3 yolluk ilişkileri vardı o olduktan sonra erkek senin ona muhtaç olduğunu düşünüp senden yararlanıyor ve seni öylece ortada bırakıyor ben bu yaraları Genç arkadaşlarımızda görmek istemiyorum deneme yapma 🧚🏼🙏🏼
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Zar, bekaret gibi kavramlara önem vermiyorum. Böyle bir sorun ve sıkıntılarla karşılaşacak insanlarla muhatap olmuyorum. Bir zar tabakası benim hayatımı mahvedemez. O yüzden yine de teşekkürler 🙏🏼💋

Yararlanmak denir mi bilemem ama yaptığına pişman olan bir arkadaşım vardı. Bunu önemsemişti büyütmüştü kafasında kavga bile etse ayrılamıyordu ama çok şükür mutlular şuan evlendiler tabi herkese bir olmayabilir hayat. Bu tarz şeylere pek katılmasamda bir bakıma doğru sanki ya da bu kişinin kendi karakteriyle alakalı mesela kimisi takmaz kimisi çok takar kafaya pişman olur. Allah kimseyi pişman etmesin inşallah.

Peki o zaman acı çekmenin tek sebebi zevk almaman ve yeterli ıslanmamandan kaynaklanır bu durumda kayganlaştırıcı jel veya bebe yağı kullanırsan acı çekmezsin

X