Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

Selam arkadaşlar ben de vajinismusu yendim buradaki arkadaşların hikayesini okudum yıllarca yenemeyenler çocuk doğurduğu halde başarısız olanları görünce umutsuzluğa sürüklendim. Daha sonra partnerimle denemeye başladık 3 günde başardım. Naçizane tavsiyelerimi paylaşmak için hesap açtım faydalı olursam ne mutlu bana. En önemli etkenlerden biri partnere karşı rahat olabilmek daha sonra ise nemlilik benim gibi ıslanma sorunu yaşıyorsanız kesinlikle kayganlaştırıcı öneririm ben kayganlaştırıcı sürünce yandı kantaron yağı kullandım bunu önermek bana düşmez ama mutlaka nemli olması gerekiyor diğer önemli husus da kesinlikle ama kesinlikle zevk almanız gerekiyor ben mast yaptıktan sonra tam orgazma erceğim anda parmakla denemeye başladım serçe parmakta başladım bu kolay olmadı tabi ki ama mast yaparsanız farkı net görürsünüz 2 parmağa geçtikten sonra partnerle denedik 1 saatlik ön sevişmeden sonra hazır olduğumu söyledim ilk gün afedersiniz baş kısmı ikinci gün yarısı üçüncü gün tamamı girdi ilerledikçe yanma acı ve idrara çıkma isteği oluşuyordu ama yavaş yavaş deneye deneye çözdük ve kararlılık önemli kesinlikle ara vermeyin çalışmalara başa dönebilirsiniz kendinize inanın ve rahatlamayı unutmayın

Gittim ama alttan muayene etmedi direk psikoloğa yönlendirdi psikoloğa da gittik bir seansta olmayacağını daha çok geleceğimizi söyledi o da çok pahalıydi devam edemedik :KK43:
Vakitbkaybetmeden n11 den aparatini siparis ver dilator set uygun fiyat .. uçuk rakam değil.. o gelene dek sende kegel egzersizi nasil yapılıyor videolar izle yapmaya calis. .

Gittim biraz kalın olduğunu söyledi zarımın ama hala bakire olduğum için aparatları denemek istemiyorum zarar verir zarıma diye
Benim de muayenem aynen o şekilde hatta bana alalım bu şekilde olmaz dedi ben eşimle birlikte aparat çalışıp o şekilde yendim diğer türlü yapamadım

X