Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

fovfov
ben de sizin gibiydim..sorun bende diyordum ama cesaretle alakalıymış tamamen tedavi oldktan sonra bunu anladım. mesele tamamen rahatlamakta. ben doktora ilk gittiğimde bacaklarım titriyordu bilmiyorumkismile
benim size ilk tavsiyem ayna ve parmak insanı daha çok geriyor. ilk önce sırtüstü yatıp bacaklarınızı açın dizleriniz havadayken ve bacaklarınızı olabildiği kadar rahat bırakmaya çalışın. ilk etapta kaskatı oluyor çünkü. gerekirse bir saat o şekilde yatın. ve parmak biraz sıkıntılı çalışma bence. eğer siz de beim gibi zorlanıyorsanız doktor bir çbuk veriyor farklı boylarda onu kullanın. ben tedavi olalı ne kadar oldu, şimdi parmağımı almak gene gerer.
kısacası yattığınız yerde o bölgenizi yavaş yavaş alıştırarark yapın ki ilişkiye gireceğiniz zaman zorlanmayın. çünkü çoğu kişi alıştırmasnı yapıyor fakat ilişkide yattığınız için tekrar geriliyor.

bir de arkadaşlar eşparmağında hareket edince uyuşuyor diyorsunuz, size tavsiyem olabildiği kadar hareket ettirin. dairesel hareketler özellikle. ve kendiliğinden kaymasna olanak sağlayın olabildiğince o kendisi kaysın. ve içerdeyken kendinizi sıkıp gevşeyin.

Alıntı Zerr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
canım tsk ederim inanamıyorum hala rüyadamıyım burdamıyım darısı basınıza ayrıntılar demişssin vallahi bi haftadır yoğunlukla özellikle son iki gündür egzersizlere agırlık vermiştim ve tabi kendini telkinle rahatlatmak inanmak önemli bugun yapacagıma inandım ve oldu ben emla kullanmadım cok az kayganlastırıcı kullandım olucak diye kafama koymustum zaten ben üst pozisyondayken birdenbire girmiş ben egzersiz seklinde kendim yavasca sokarım mum gibi diye düşünmüştüm hepsi birden girivermiş sadece git gel yapmaya basladıgında hissettim içimde oldugunu ama inanamadım hatta bitttikten sona defalarca sordum lütfen arkadaslar ERTELEMEYİN baslayın egzersize basarı hikayenizi yazmak cok yakın inanın buna

nehir25 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
bak canım benım ılk önce kegel egzersizi yap kegel egzersizinin tarifini sitenin en baş sayfasında anlatmıslar ordan oku daha sonra yap
bırde kafandan ben yapamam cümlesini cıkar emin ol yapamıycak bir şey degil cok kolay.. bır ayna al ve vajınanı ve o kısımları ıyce ıncele dokun ılk etabta parmakla yapamıycagın gayet normal 1 yada 2 gün incele incelemen bittikten sonra gleit gel al onu kulak çöpüne sür ve vajınana sok ılk etapta hepsını sokamazsın belkı ama yarısını dahı soksan yararlı olur ben cok istekli oldugum ıcın dırek beyaz mumla denemiştim ama senın korkuların var bu sekılde dene bende parmakla yaptım ama daha sonra tıksındım mumla denemıstım ondan sonra kulak cöpünden biraz buyuk ne olabılır dogum gunu mumu onunla dene bu sekılde buyuterek asamalara gecıyorsun en son asama var esli calışma onu sen yapamıycaksın cunku esın yok ama önemlı degıl bu asamaları yaparken ben vajınusmus falan degılım ben gzel bır kadınım benım vajınam zevk almak ve vermek ıcın yaratıldı dıye konusuyorsun ve beynınede hukmetmıs oluyorsun

HELPLESS kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr slm yazmıcam dedim valla dayanamadım
çünkü ben
yani umutsuz vaka başardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lepi:
bugün serçe,işaret ve orta parmak denedim ve oldu nasıl oldu bilmiyorum
çok mutluyum ve gerçekten hiç zor degilmiş başta heyecandan olmayacak gibi geliyor ama zorladıkçada oluyor hatta ben fazla zorlamadım bile
nasıl oldu bilmiyorum
kızlar acıyor mu dedim siz yok dedikçe inanmamıştım
gerçekten ACIMIYORMUŞ
YARIN TKR DENİCEM ÇOK MUTLUYUM KIZLAR VALLA OLUYO Bİ DENEYİN

hephüzünlü

Merhaba arkadaşlar…..
Öncelikle samimi tebrikleriniz için çoook teşekkürler…. olumunekankayizsmile yoğun olduğum için hiç girememştm bu aralar…iyi ki de öyle olmuş moral bozucu şeyler okuyacakmışım…onunla ilgili tek ve son cevabımı ayrı olarak hemen bu yazı sonrası vericem…. :eek:lmaz:

Özetle evliliğimde 3yılım 1,5 ay sonra dolacak…. boshayallersmile 2 ay önce buraya üye olmuş ve ilk kez dr a gitmiştim…
Ancak egzlere 1 ay önce mayıs14te başladım…. zemuszemus 10 gün hızlı bir şekilde tek,orta,iki,mum,üç,eş parmakları diye ilerledim ki regl oldum….
Bu iş için(ve başka işler de vardı)izin bile almıştım….
Regl sonrası p.over tedavisi için başladğm yasmn lekelenme yapınca 2 gün falan bekledim sonra dr devam et diyince ilk denememi yapmaya çalışmış ve eşimin stresi ve motivasyonu bozucu söylemleri yüzünden kötü bir gece geçirmiş moralim çok bozulmuştu….
Sonra o gün akşam uzuun uzun konuştum onunla….kısaca bana bilmiyorumkismile nefes falan almanı ben mi hatırlatacam ben kendim zor motive oluyorum çok şey bekleme dedi…ben yine konuştum ağladım anlattım konuştum….stresimizden birbirimizi bu kadar severken böyle kırıcı olmamak gerektiğinden sona çok yaklaştığımızdan….. alsanaalsanasmile
Nitekim o gün bahar ın da dediği gibi sadece s.vş.mek için girelim yatağa o zaman diye anlaştık…güzel geçti.. :eek: sonra ben yataktan çıkmadan egszler yaptım ve uyandırıp denemek istediğimi söyledim….stres olmayınca gerçekten p..s de rahat oluyor….değişik pozisyonlarda başını aldım yani o gece bir pozisyon arama gecesiydi dört döndük ne zormuş onu ona yaklaştırmak falan olduk….. CADIARZU
Dün ise:))
Gündüzden egzsz yaptım mumu biraz kalınlaştırdım…moralimi yüksek tuttum güzel yemekler yedik falan…bugün olacak allhn izniyle diye ona da msj attm… Şeniz sonra yirmi dk falan önce gidip yatağın içinde egzrsz yaptım…sonra geldi….güzel bi ön s…me den sonra denedik…başlarda yine pozisyon sıkıntısı oldu ama çok şükür p…s çok iyi dayandı(bu arada 2 gündür fındk ezmesi falan yiyoduk ha bire:))her pozisyonda denedik….venüstenin pozisyonu kaderin pozisyonu diye sırayla:))
yani ben inanamadığım için yani oldu mu ?bu kadar mı)tamamı mı?bi de şöyle mi yapsak?falan diye sorup durduğum için pek çok defa ve değişik pozisyonlarda yaptık…. :eek: en son artık içimdeyken boş..ma zevkini de yaşadığını gördüm çok şükür…
Açık yazmayı sevmiyorum ama amacımız belli ayrıntılı anlatmamı isteyenler oldu….
Yani egzz gibi düşünüp kendim tutup ilerlettim başlarda sonra baktım en ufak ya en ufak bir acı yok ve egzszlerden çok daha kolay ona da bıraktm kendimi hızlı olduğu da oldu…tutmadan kendi kendine yerleşip ilerlediği de…..sonlarda tamam yeter artık kontrolsz zevk için devam edelim dediğimiz vakit çok daha güzel rahat oldu…..
Yani geçen gece beklediğimin ne kadar altındaysa bugün de o kadar üstünde oldu çoook şükür………
Uzun oldu….çok dualar etmiştim ağlayarak…..Allahıma çok şükür…aslında hala inanamıyorum….artık bebeklere bakarken içim o kadar sızlamaz sanırım…işin kötüsü psikoloğu da aramadım ne desem ki…
egzsz aşamasındaki arkadaşlar dualarım devam edecek merak etmeyin….yardımı dokunan ve moral veren arkadaşlarım size de çok çok teşekkürler……….

krizantem 78

egzersiz yapmadım parmağımı sokma düşüncesine bile dayanamıyordum
nefes ve ıkınma ile oldu
altı yıldır başımdaydı bu illet ama kurtuldum
imkansızı başardım
sakın ümitsizliğe kapılmayın
ben yendiysem herkes yener
girme anında bol bol ıkının p.... elinizle tutun ittirin yani kontrol sizde olsun
buradaki akadaşlar sayesinde yendim, bi ara yazıyordum siteye başaramayınca yazmadım umudumu kaybetmiştim. sonra nereye kadar dedim giden benim hayatımdan gidiyor.
darısı herkese

ada81

bir gün önce eşim küs parmağı yapmıştı vee uzun bir egzersiz yaptık ardından kırmızı geldi ama çook az demek ozaman tahriş oldu herhalde ... zaten biz egzersizler sayesinde esnetiyoruz. Birde bebe yağı boll kullandım kolay oldu zorlandığın anlarda eşine söyle bekleyin öyle bekle bir dakika sonra tekrar nefes al devam et biz öyle yaptık. Tam girdikten sonra ben eşime dedim gel git yapalım ama küçük hareketlerle dedim. Yavaş yavaş hareket etti sonra ben ağrı hafif hissettiğimde dur dedim sonra sonra devam böyle gelişti. Egzersizden hemen sonra p... denemesi yaptık yanii p... başı aynı kaln mum aldığında hafif bir agrı hissediyorsun yaaa aynen öyle oldu eger mum ile egzersiz yapıyorsan mumu kalınlaştır. Birde hep şöyle düşün ben mumu bayağı bir kalınlaştırmıştım dedim ki p... denemesinde farzetki bu mum dedim psikolojik olarak hazırlıyorsun kendini....

Alıntı ececim22 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
şimdi 6 yıllık evliyim herşey yolunda, alttayken almakta zorlanıyorum ama çokta önemsemiyoruz...genellikle benim üstte olduğum pozisyonda rahatım..ilk başardığımda kucağına oturmuştum yavaşa yavaş..sizleerede yardımcı olmak istedim...azmli olun sakın vazgeçmeyin....egzersiz yapıpta başaramayanı görmedim.yeterki vazgeçmeyin ve düzenli yapın....mutlaka olacak...pes etmeyin...üzerinizden büyük bir yük kalkıyo,ertesi gün yüzünüzde bir tebessümle bakıyosunuz etrafa..insanlar anlamasada, bilmesede.....

venüsten

evet doktor ve buradaki arkadaşlarımın tecrübeleri ile çözdüm hihoyyytsayfalar o kadar çabuk ilerliyorki ben artık geriye dönüp bakamıyorum hepsi birbirine karışıyo yoksa ::teytey:dr gidip parmak egzersizine zar zor başladıktan sonra tesadüfen burayı keşfettim ve benimle aynı durumda olan arkadaşların tavsiyeleri çok işime yaradı en azından sonuca ulaşmamı hızlandırdı...ilk başlarda umutsuz vakaydım buradaki tüm arkadaşlar gibi delik olmadığını oraya hiç bir şey girmeyeceğini düşünen tipik bir vajiliydim...doktorum ilk parmak egzersizi verdiğinde eve gelene kadar dizlerim titredi oraya o parmak girmez onu sokabilseydim p...s zaten sokabilirim diye düşündüm ağladım zırladım 1 hafta yatak odasında dolandım durdum ama hiç bişey yapmadan direk olmaz diye düşündüm baya bi zırıldamadan sonra nasıl olduysa bi gün gözümü kararttım deneyecem dedim bakalım oluyomu olmuyomu olmasa niye doktor ödev versin kendimle savaştım resmen oturdum dolandım oralarda hafif hafif itmeye başladım bi baktım itirdikçe kayıyo ama ben inanamıyorum nası yaaa diyorum kendi kendime bi baktım gittikçe gidiyo her seferinde dahada ilerliyo ben şaşırıp kalıyorum 1 parmağın tamamını aldığımda yatağın üzerinde zıp zıp zıpladım inanamadım bu kadar basit bişey içinmi kasıp durmuşum ben sonrasında devamı geldi 1 parmak en önemli aşama onu yaptıktan sonra gerisini yapmamak mümkün değil sonrasında hep pozitif düşündüm aylarca benim için imkansız görünen bişeyin hiçte imkansız olmadığını aksine çok kolay olduğunu sadece beyinde büyüttüğümü anladım bunu kabul edince zaten bitmiş demektir vaji...burada arkadaşlar bilir hiç bir zaman olmayacağını düşünmedim hep olumlu düşündüm...benimde bazen yapamadığım zamanlar oluyodu insanız sonuçta 2 parmağı rahatlıkla aldığım halde gün geliyordu 1 parmağın ucunu bile sokamıyodum bunlar normal zamanla her şeyi çözüyoruz..vajili arkadaşlara tavsiyem lütfen üzerinizden gerginliği atın ve olumlu düşünün aklınızda endişeler olduğu sürece yapmanız zorlaşıyor zaman alıyor...biliyorum kolay değil ama inanın bizim hastalığımızın temeli gereksiz endişelerimiz bunu kaldırdığınız an vaji maji kalmıyo ortada....uzun oldu ama belki birilerinin işine yarar...öpüyorum sizi hadi kızlar hepiniz aşacaksınız bunu....

Alıntı crescent84 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Merhabalar canım arkadaşlarım size haberlerim var galiba bende BAŞARDIMMM sonundazemuszemus size anlatayım bana olup olmadığı hakkında yorum yapın ihtiyacım var çok sevinçliyim aslında hep denediğimiz p..n egzersizinden çok farklı oldu parmakla başladık sonra kalınlaştırılmış mum denedim o zaman dahada cesaret geldi çünkü p..s kalınlığındaydı... denemeye geçtik altta yaptık gerçekten girdi ama sona doğru acı oldu durduk bu defa ben üste geçtim ters oturdum ve hiç olmadığı kadar rahattım önce kendim yerleştirdim girdi elimi çektim oturdum eee oturduktan sonrasıda olmaz sanırım işte o zaman anladım tamamen olduğunukaydirigubbakcemile2 lütfen bana fikir verinde iyice emin olayım sizi çook seviyorum canım arkadaşlarım hepiniz başaracaksınız inanın buna

eslina 42

kızlar inanamayacaksınız belki çünkü ben hala şoktayım oldu oldu olduuuuuuuuuuuuu 2yıllık evliyim ve ilk dnememizde lekelenme şeklinde kahverengi kanamam 2gün geldi sonra ben olmadı düşüncesiyle biraz erteledim erteleye erteleye 2yılı geçirdik ama ben p.n.s yarısına kadar alabiliyorum sadece bundan sonrasında korkuyordum doktora gitmeyede çok çekindim eşim en büyük destekcimdi bugün teadüf vajinismusu netten incelerken bura karşıma çıktı ve hemen üye oldu hiç abartmıyorum bu bölümdeki tüm sayfaları erinmeden sabırla okudum eşim gelmeden önce burda bahsi gecen egsersizlerden yaptım zaten dediğim gibi ben yarısına kadar alabildiğim için sanırım egsersizlerde zorlanmadım ama burda yenen bir çok arkadaşın yazdıklarını okuyunca müthiş güven geldi ve bu gece tamamı olcak bu sefer yapcam ve yarın sabaha bu sıkıntıdan kurtulmuş şekilde kalkcam dedim ama evde beni görseniz ne telkinler yaptım kendime sonra belki yardımı olur düşüncesiyle eşim gelincede biraz cinsel içerikli film izledik ki bu ilk yaptıgımız bir şey daha sonra işte birlikte olmak için yavaş yavaş başladık ben yine biraz gergindim ama bu sefer diğerleri gibi değildim daha rahattım 1-2 derken oldu kızlar valla oldu ya kendimi kuş gibi hissediyorum bu arada yine ilk defa vazelini denedim müthiş rahat ettim keşke önce deneseymişim dedim ama olsun kısmet bugüneymiş demkki ben bu sıkıntıyı 2 yıl çekecekmişim eşim yumurtlamam geçti dememe ragmen bugün bu olduysa allah onuda nasip eder deyim bebiş içinde bir temel attık ama dediğim gibi yumurtlamam geçti kim bilir geç döllenme olur kızlar bugün hiç aklıma gelmezdi ama oldu ya oldu sadece yanmam var şuan yaklaşık 1.5 sat felan oluyor hala geçmedi yanma ama cidden öyle kafamda canlandırdığım acının zerresinşi duymadım hatta burda bazı arkadaşlarda böyle yazmışlardı içimden kızmıştı ama doğru kızlar cidden öyle korkup büyüttüğümüz gibi değilmişim allahım sizlerede nasip etsin bir an önce ilk bir arkadaşım vardı onunda geç olmuştu birlikteliği o arkadaşı aradım sonrada hemen buraya yazdım farkında değilmişim ama üstümde koca dünyayı taşıyormuşum nasıl hafifiledim anlatamam şunu tüm kalbimle söylüyorum belki 1gün oldu bu sitede ama 2 yıl öncesinde neden görmedim diye kendime kızdım insan bu sorunla karşılaşınca ilk sadece kendinde var zannediyor ama böyle aynı sorunla mücadele edenleri görmek ümit veriyor belkide benimde 2 yıldır beklediğim biraz ümit ve kararlılıktı olsun geç oldu ama güç olmadı allah hepinizden kat kat razı olsun darısı diğer arkadaşlarım akızlar çok konuştum farkındayım ama tutamıyorum kendimi özür dilerim ii geceler

tedirgin

Arkadaşlar benim bu siteyi takip etmem 15 aya dayanıyor evlenmeden önce sürekli okuyordum acaba benim başıma da gelir mi diyordum ve evlendim başıma geldi ya fazla okuyup kendime kuruntu yaptım yada neoldu bilmiyorum. Kısacası evlendiğim 13 ayı geçti geçen ay yıldönümüzde artık yeter dedik ve kadın doğumcuya randevu aldık. Daha öncesinde siteyi takip etmeme rağmen parmak egzersizlerini hayatta yapamam diyrdum yani denemiyordm bile. Dra gititğimizde dr muayene etmek istediğini söyledi sadece bakacam normal mi diye dedi. ve bakarken ben hiç anlamadan dr parmağınla egzersiz yapıyormus megersem 3 boğumuda almışım içime ama hiç hissetmedim. Daha sonra vaginal ultrasonla bile kontrol etti neyse ki sorun çıkmadı tabi ben drun parmağı girince ve en önemlisi vaginal ultrason aleti girince çok sevindim. Oraya birşeyin girmiş olması beni çok mutlu etti ve inancım tekrar geri gelmişti dr 1 ay egzersiz yapın dedi sonra yenmiş olarak bekliyorum sizi dedi. biz 7 temmuzda egzersizlere başladık. ilk parmak egzersizi yapamadıam en ince mumdan kalına doğru ilerledim. Emla hiç kullanmamıstım sadece gleitgelen kayganlaştırıcı kullanıyordum. En son penis aparatına geldiğimde regl girdi araya. Ve 2 gece önce reglim bitince tekrar denemeye başladım. Penis kalınlığındaki mumu biraz zorda olsa aldım. 1 hafta ara biraz zorlamıstı.
Sonra geldik dün geceyee:) tekrar mum denemelerimi yaptım ama kafama koymustum p.. denemesini bu akşam yapacaktım. Sonra evde emla krem vardı bi onuda süreyim dedim ilk denememde olumsuz bişey olursa geri plana atmaısn beni olumsuz etkilemesin diye çok az emla sürdüm muma tekrar denemeye devam ettim ve sonra p. denemesine geçtik deliği bulmam abartmıyorum yarım saatı buldu. Biliyorsunuzki aynasız yapamıyorum illa aynada görecem aynayı ayarlyıorum bacaklarım uyuşuyor neyse zar zor deliği buldum ve ....
Bu kadaR yazının sonunda ne oldu diye merak ediyorsunuz ve evet dün akşam
BAŞARDIMMMMMMMMMM
ve hiç acı duymadımmm. Tabi biraz endişe kaldı şimdi bende. Daha önce parmak egzersizine başlamadan önce ben sadece vagina ağzına bir tüp emla sürmüştüm öyle deneyecektik ve hiç uyuşturmamıstı. Dün gece emla sürmemin sebebide bakayım uyusturacakmı dedim. Yani hiç acı duymamamın sebebi emla kullandığımdan dolayı mıdır bilmiyorum. Ama içimde varlıgını hissettim tamamen uyusturmus olsaydı onu da hissetmezdim Neyse lafın kısası galiba bu sorun bitti tabi ben bikaç kere daha sorunsuz şekilde yapmadan kendimi tamamen yenmiş kabul etmiyorum:)

Allah tüm bu sorunu yaşayan herkese yarıdm etsin. Başardıktan sonra hepimiz için dua ettim hepinize çok teşekkür ederim. Beni bir nevi doktorun haricinde gaza getiren siz oldunuz

Alıntı ayref85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
canım aslında çok farklı birşey yapmadı...doktor çok tatlı,güleryüzlü samimi bi bayandı.önce eşimle ve benle konuştu..sonra muayene odasına alıp o koltuğa oturttu..işte bacaklarımı nasıl açmam gerektiğini gösterdi vss derken kalçadan başlayarak anestol pomad sürdü..ama o bölgenin tümüne sürdü.sonra parmaklarıyla egzersiz yaptı 1-2-3 derken ultrason cihazı oluyor onunla vajinaya baktı..ve kendisi sargı bezleriyle penise benzer bir aparat yapmış.hatta ondan daha kalın diyebilirim.bu aparatı benim vajinama yerleştirdi ve 1 saat beklememi istedi bu şekilde..ve o şekilde eve gittik..evde 1 saat dolduktan sonra aparatı çıkardım ve eşimle birlikte oldum..ama ben zaten mumla egzersiz yaptıktan sonrada eşimle birlikte olabildiğim için çokta şaşırmadım.hatta şunu bile dedim nasılsa yarın tekrar denediğimde olmayacak.çünkü doktor aparatı 1 kere 1 saat kullanıyorsun ondan sonra kesinlikle kullanma demişti.bende kullanmadım zaten.doktor bize anestol ve okeyin kayganlaştırıcı jelini verdi.10 birleşme boyunca anestolu kalçadan başlayarak o bölgenin tümüne sürmemi ve kayganlaştırıcıyı kullanmamı söyledi.3 defa dediğini yaptım ama kesinlikle egzersiz yapmadım...direk penis denemesi yaptık.sadece ilk denediğimde biraz zorlandım ama eşim ısrarcı davrandı:)3 defa böle oldu 4 de plansız bi anda eşimle yakınlaştık krem felan yoktu sadece tam birleşme esnasında kayganlaştırıcı kullandı eşim ve baktık bi sorun yok oluyor.ondan sonrada doktorun dediği krem uygulamasını bida hiç yapmadık...hatta dün farklı pozisyonlarda denedik ve hiç sorun olmadı hepsini yapabiliyorum..korkmuyorum titremiyorum kasmıyorum kendimi hepsi bianda gitti.daha 3 hafta oldu..yani 3 haftadır ilişki yaşıyorum eşimle .bu arada doktorun verdiği kayganlaştırıcı çok iyi bi ürün.daha önce gleitgel kullandım ama ondan çok daha iyi ve hesaplı bi ürün.16 liraya koca bi tüp alıyosun ve uzun bi sürede yeter diie düşünüyorum..tavsiye ederim...

benelifnur

ben 2 ay önce forumu takip ederek 3 parmak egzersizine kadar yapabiliyordum ama sonrasında pek düzenli yapamadım biraz ara verdim.
10 gün kadar önce de yine egzersiz yapmaya başladım aklıma geldikçe yaptım. düzenli yapmadım yani.
En son iki gün önce de hiç egzersiz yapmadan denemeye karar verdik eşimle ve forumda anlattığım şekide uyguladım anestol ve kayganlaştırıcıyı.
Anestol etki ediyor canım biraz bol sür. yanma yapıyor ama o kadarına da katlanıyorsun zaten daha sonra yaşayacağın mutluluğu düşün belki daha kolay gelir.
Bir de önemli olan tam uç kısmı girdikten sonra sanki bi yere takılıyormuş gibi hissdiyorsun tam orada büyük tuvaletini yapacakmiş gibi ıkın canım o zaman fırt diye giriyo:1rolleyes: bende öyle oldu.
umarım yardımcı olabilmişimdir yine somak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım canım. allah te zamanda kurtarsın bu dertten herkesi inş.

Düzenleyen: benelifnur Düzenleme Tarihi : 13-08-2010 Düzenleme Saati :KK15:5

cara

Ben tam 12 yıl sonra diyebildim.12 yıl boyunca denedik olmadı,en son bırakmıştık artık denemeri,ve internetim olunca araştırmaya başladım sonra burayı buldum.burdaki arkadaşlar çok yardımcı oldular Allah hepsinden razı olsun.
19 temmuz da yendim tabii çok sevindim ama üzülmüyor da değilim.
Bu kadar basit bi şey için mi yıllar boyunca acı çektim evliliğim kaç defa bitme noktasına geldi.ve en önemlisi bu kadar sürmeseysi belkide 9,10 yaşlarında çocuğum olcaktı.
Neyse ben yinede binlerce defa şükürler olsun diyorum ,burayı bulmasaydım hiç olmayabilirdi.

Arkadaşlar hadi cesaret lütfen,önce olacağına inanın bi kere,istedikten sonra olmayacak bi şey yok Allah hepinizin yardımcısı olsun....

cara

Ben tam 12 yıl sonra diyebildim.12 yıl boyunca denedik olmadı,en son bırakmıştık artık denemeri,ve internetim olunca araştırmaya başladım sonra burayı buldum.burdaki arkadaşlar çok yardımcı oldular Allah hepsinden razı olsun.
19 temmuz da yendim tabii çok sevindim ama üzülmüyor da değilim.
Bu kadar basit bi şey için mi yıllar boyunca acı çektim evliliğim kaç defa bitme noktasına geldi.ve en önemlisi bu kadar sürmeseysi belkide 9,10 yaşlarında çocuğum olcaktı.
Neyse ben yinede binlerce defa şükürler olsun diyorum ,burayı bulmasaydım hiç olmayabilirdi.

Arkadaşlar hadi cesaret lütfen,önce olacağına inanın bi kere,istedikten sonra olmayacak bi şey yok Allah hepinizin yardımcısı olsun....

cara kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
canım ben egzersiz yaparak başardım,yıllar önce egzersizleri bilseydim yine başarırdım.küçük bir yerde yaşıyorum,tabi kimseye söyleyemedim burda jinekolog bile yok.internette yoktu,internet olunca araştırmaya başladım ve bu siteyi buldum.allah burdaki kızlardan razı olsun.beni egzersizlere yönlendirdiler.başlamam zaman aldı,ilk serçe parmakla oldu inanamamıştım önce sonra kızlar sayesinde iki üç parmak en sonda mum la yaparak oldu.benim başarmam uzun sürdü çünkü hayat şartlarım çok zor benim,özel durumlardan dolayı her zaman egzersiz yapamıyordum.en son aklıma koymuştum olacak diye düzenli egzersiz yaparak sonunda çok şükür başardım.
yani egzersiz,egzersiz,egzersiz.....

tiancu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Kızlarr ben geldim :KK66: Bu illeti yenip benim gibi mutlu sona ulaşacaksınız emin olun.9 ay önce yendim vajiyi vee 2 gün önce de hamile olduğumu öğrendim...Kızlar inanın başaramasam ben başaramazdım bunu.Ağlamayla stresle geçen 1 senenin sonunda yendim ama başarılamayacak şey yok.Dualarım sizinle.Birazcık cesaret ve gayret gerekiyor o kadar...Hadi biraz gayret hadi....

izmirli87 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
arkadaslar öncelikle busmeli kutluyorum sonra kendimi bana yardımlarından dolayı cok tesekkür ederim.basardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm herseyyyyyyyyy cokkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllll acııııııııııııııı yokkkkkkkkkkkkkk sadece hazırlanın süper bi duygu eşime bi kez daha aşıkkkkkkkkkkkkk oldummmmmmmmmm.

rabia 1984

çıkçası ben halen inanamıyorum başardığımı ama emla ile başardım ilk başta tek parmak egzersizi yaptı eşim daha sonra p..s denemesi yapalım dedi ben ama halen kasıyorum kendimi.Başta p..s başı oldu ben dedim yapamayacağım ama eşim ben böyle duracağım biraz rahatla dedi bende onun dediğini yaptım gerçekten kendimi kasmamaya çalıştım derin derin nefes egzersizi yaptım.Baktım biraz eşim bana doğru dahada yaklaştı bak oldu dedi yok ben inanmıyorum tabiki ama sanırsam emlanın uyuşturmasından kaynaklandı.sonra eşim git gel yapmadı çünkü hafiften kan geldiği için ürktü sanırım ama eşim oldu dedi.Ben şuan bile halen inanmıyorum

pamuk58 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
kızlar ben burda yendim biliyosunuz önce 2 parmak egzersizi sonra eşle parmak egzersizi sonra p..s boyutunda aparatla sadece 3 defa yaptım en sonda p..s denemesinde başarılı oldum şimdi ilişkiye rahatça girebiliyorum böyle tavsiye edebilirim sizlerede

X