Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

ilk giristen sonra et parcalari degiyo parmagima huylandim kanayacak diye..oyle bisey yokmu sizde

Huylanmana hic gerek yok tatlim kanama falan olmuyo. Egzersiz yapanlar daha iyi bilir tabi ama kendini de kanayacak bise olcak gibi seylere sartlama.... Dumduz bi yol kenarlarida yumusak oyle dusun. Sivri birsey sokmuyosun sonucta dimi.. O da et, Giren de et...Rahatlat kafani. :KK66:

Huylanmana hic gerek yok tatlim kanama falan olmuyo. Egzersiz yapanlar daha iyi bilir tabi ama kendini de kanayacak bise olcak gibi seylere sartlama.... Dumduz bi yol kenarlarida yumusak oyle dusun. Sivri birsey sokmuyosun sonucta dimi.. O da et, Giren de et...Rahatlat kafani. :KK66:
cok tesekkur ederim peki ben orta parmak yarisinida aldim simdi napacagim .?

hepinizden guc aliyorum kızlar Allah razı olsun hepinizden msj gonderen yardimcimci olan herkesin ne muradi varsa versin..inşallah bende basaricam yenicem bu illeti :KK66:)

oleyyyyyyyyyyyyy sonunda başardımmmm kızlar inanın çok kolaymış o hissettiğimiz acı var ya işte hepsi o daha fazlası yok bugün öğle saatlerinde denedik ama eşime daha önce ne olursa olsun ben izin vermesemde sen bana bakma dedim eşimde biraz benden cesaret alarak yaptık bendaha ağrı acı falan bekliyordum ki eşim oldu dedi ve ben gülmeye başladım bu kadarmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bence ertelemeyim ben 3 ay erteledim ama inanın çok pişmanın gerçekten acı yok inanın bana

ve ayrıca hepinize çok tşk ederim gerçekten çok cesaret aldım sizlerden ve tabiki zeytin yağı çok çok iyi öneriyorum

[QUOlda02, post: 40791400, member: 582374"]oleyyyyyyyyyyyyy sonunda başardımmmm kızlar inanın çok kolaymış o hissettiğimiz acı var ya işte hepsi o daha fazlası yok bugün öğle saatlerinde denedik ama eşime daha önce ne olursa olsun ben izin vermesemde sen bana bakma dedim eşimde biraz benden cesaret alarak yaptık bendaha ağrı acı falan bekliyordum ki eşim oldu dedi ve ben gülmeye başladım bu kadarmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bence ertelemeyim ben 3 ay erteledim ama inanın çok pişmanın gerçekten acı yok inanın bana[/QUOTE]
ayy gercektenmi tebrik ederim darisi benim basima inşallah benimde senin gbi kolay olur

bendede çok şiddetli şekilde migren var hayatımı zehir ediyor malum tabi bende vajinusmusum 1 yıllık evliyim parmak egzersizlerini aştım kendi kendime aparatlara geçiş yapıcam inşallah bende atlatırım bunu migrene karşı magnezyum demişsin daha detaylı anlatırmısın canım bende kullanmak istiyorum hem migrenden kurtulmak için hemde elimde olmayan kasılmalarım için çok sağol şimdiden cvbını bekliyorum :)
Rica ederim canim yillardir artik migren icin denemedigim yol kalmadi enson özel bi hasteneye gittim magnezyum destegi verdi magnorm adinda suya katip iciyon acayip gevsetyo insani tesadüfen yani plansiz bi sekilde esimle denememizden önce aldim ve hic kasilmam olmadi cok rahattim daha önceleri ictigimde gevsedigimi hissediyordum ama bu denli etki edecegini tahmin etmemistim umarim senin de isine yarar eger migrennin varsa doktora danisarak kullanabilirsin bence canim migren hastalarina veriyolarmis

Nerden başlasam bilemiyorum ama sizinle her detayı paylaşmak istiyorum. Tam iki yıldır beni üzen hastalığı 1 saatte yendik. Yendik diyorum çünkü eşimin desteği olmasaydı kesinlikle yenemezdim. Başlıyorum hikayemi anlatmaya :KK48:Düğün gecesi hepinizin tahmin edebileceği gibi yapamadık.:KK61: Yorgunluk dedik balayı var dedik erteledik. Balayında da olmadı vajina hakkında ne benim ne eşimin hiçbir bilgisi olmadığı için yanlış yerlere sokmaya çalıştığımızdan acı duyuyormuşum bunların hepsini sonradan anladım.:KK64: Uzun bir süre kendimi çok kastığım için deneyemedik bile. Denediğimiz zamanlarda duvar gibi birşey karşıma çıkıyordu pes edip bırakıyordum.:KK43: Sonra araştırmaya ve sizleri okumaya başladım. Vajinayı, ne kadar esnek olduğunu aslında hiç bir acı olmaması gerektiği sürekli okuyordum ama bir türlü uygulamaya geçemiyordum. Yapamadıkça daha çok ümitsizliğe kapılıyordum araya aylar giriyordu sonra tekrar araştırmaya başlıyordum derken bu şekilde 2 yıl geçti:KK61: O mutlu güne geliyorum şimdi :21:iki günlük tatile çıkmıştık kafa dağıtmak için bu sefer yapıcaz olucak diye.Sabahtan otelde yürüyüş yapıp hamamda bir saaat kadar kaldık sıcaklık iyi mi geldi bilmiyorum odaya geldiğimizde uzun bir ön sevişmeden sonra ben yatağın kenarında eşim ayakta denemeye başladık. Popomun altına iki tane yastık aldım. ilk önce yine o duvara çarptık ama bu sefer yılmadık duvar varsa doğru yolda değiliz demekti daha sonra eşim bana doğru eğildi ben de popomu biraz yukarı kaldırdım ve biraz daha ilerledi sonrası mutlu son:KK49: Ağlasam mı gülsem mi bilmedim :KK45:sonra acaba şansına mı yaptık acaba dedik inanamadık yarım saat sonra aynı şekilde tekrar denedik ve oldu:KK66: önemli olan vazgeçmeyin kesinlikle ertelemeyin eşinizi siz yönlendirin vajinayı araştırın doğru eğimi bulmanız lazım eğer duvara denk geliyorsa poponuzu aşağıya veya yukarı sizin pozisyonunuza göre değiştirerek deneyin. Vajinanın içinde duvar yok bunu unutmayın. Allah hepinizi mutlu sona ulaştırsın inşallah:KK39: Tam iki yıldır sizleri okuyorum yardımcı olabilmek için elimden geldiğince anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olabilirim.:KK3:

Nerden başlasam bilemiyorum ama sizinle her detayı paylaşmak istiyorum. Tam iki yıldır beni üzen hastalığı 1 saatte yendik. Yendik diyorum çünkü eşimin desteği olmasaydı kesinlikle yenemezdim. Başlıyorum hikayemi anlatmaya :KK48:Düğün gecesi hepinizin tahmin edebileceği gibi yapamadık.:KK61: Yorgunluk dedik balayı var dedik erteledik. Balayında da olmadı vajina hakkında ne benim ne eşimin hiçbir bilgisi olmadığı için yanlış yerlere sokmaya çalıştığımızdan acı duyuyormuşum bunların hepsini sonradan anladım.:KK64: Uzun bir süre kendimi çok kastığım için deneyemedik bile. Denediğimiz zamanlarda duvar gibi birşey karşıma çıkıyordu pes edip bırakıyordum.:KK43: Sonra araştırmaya ve sizleri okumaya başladım. Vajinayı, ne kadar esnek olduğunu aslında hiç bir acı olmaması gerektiği sürekli okuyordum ama bir türlü uygulamaya geçemiyordum. Yapamadıkça daha çok ümitsizliğe kapılıyordum araya aylar giriyordu sonra tekrar araştırmaya başlıyordum derken bu şekilde 2 yıl geçti:KK61: O mutlu güne geliyorum şimdi :21:iki günlük tatile çıkmıştık kafa dağıtmak için bu sefer yapıcaz olucak diye.Sabahtan otelde yürüyüş yapıp hamamda bir saaat kadar kaldık sıcaklık iyi mi geldi bilmiyorum odaya geldiğimizde uzun bir ön sevişmeden sonra ben yatağın kenarında eşim ayakta denemeye başladık. Popomun altına iki tane yastık aldım. ilk önce yine o duvara çarptık ama bu sefer yılmadık duvar varsa doğru yolda değiliz demekti daha sonra eşim bana doğru eğildi ben de popomu biraz yukarı kaldırdım ve biraz daha ilerledi sonrası mutlu son:KK49: Ağlasam mı gülsem mi bilmedim :KK45:sonra acaba şansına mı yaptık acaba dedik inanamadık yarım saat sonra aynı şekilde tekrar denedik ve oldu:KK66: önemli olan vazgeçmeyin kesinlikle ertelemeyin eşinizi siz yönlendirin vajinayı araştırın doğru eğimi bulmanız lazım eğer duvara denk geliyorsa poponuzu aşağıya veya yukarı sizin pozisyonunuza göre değiştirerek deneyin. Vajinanın içinde duvar yok bunu unutmayın. Allah hepinizi mutlu sona ulaştırsın inşallah:KK39: Tam iki yıldır sizleri okuyorum yardımcı olabilmek için elimden geldiğince anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olabilirim.:KK3:

Tebrikler tatlimm :) Mekan degistirmek de havaya sokabiliyor insani , kafan dagiliyor. Dedigin gibi pes etmemek lazim.. Mesela buara rahatladim ben.. Esimi buldugum an atliyorum ustune :) oderece guven geldi bana. O da sasiriyor tabi hosuna da gidiyor. Geçen gece harika ortam hazırladım odaya çağırdım mesela bayıldı. Süslendim püslendim. Düğün zamanı aldığım daha hiç kullanmadığım jartiyerimi rahatlıkla giydim. Üzerine de mini etek askılı bluz uzun çizmeler :) tavsiye ediyorum yaniiiiiiii :p

Rica ederim canim yillardir artik migren icin denemedigim yol kalmadi enson özel bi hasteneye gittim magnezyum destegi verdi magnorm adinda suya katip iciyon acayip gevsetyo insani tesadüfen yani plansiz bi sekilde esimle denememizden önce aldim ve hic kasilmam olmadi cok rahattim daha önceleri ictigimde gevsedigimi hissediyordum ama bu denli etki edecegini tahmin etmemistim umarim senin de isine yarar eger migrennin varsa doktora danisarak kullanabilirsin bence canim migren hastalarina veriyolarmis
çok sağol canım valla gitmediğim doktor kalmadı bıktım artık bu ara iyice arttı bu migren belası bide bu vajinusmus olayı katlanacak hal kalmadı yrn hemen gidip alıcam magnezyum deniycem inşallah sendeki gibi benimde işime yarar şifa olur her iki hastalık içinde birşey daha sorucam magnezyumu nasıl kullandın dozu ne kadar kaç kere içtin günde bide migrene ne kdr faydası oldu canım vajinusmus konusundada nasıl bir etki yaptıda kolay aştın sana zahmet olmazsa detaylı anlatabilirmisin çok çokk teşekkür ederim ilgine desteğine :)

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 5 yıllık sevgililik süreci sonunda çok sevdiğim eşimle evlendim ve 8 aylık evliyim. Fakat malesef vajinusmusum:KK43:(( Evlenmeden önce yoğun korkum vardı fakat 8 ay kadar uzun süreceği aklıma gelmezdi:KK43:
belirli bir süre sonra psikoloğa gittik ve geldiğim aşama şu, hiç yapamam dediğim parmak egzersizini yapabildim. 1 ay gibi bir sürede tek parmak egzersizini tamamladım, hiç yapamam diyordum hatta ilk 3 denememde falan başım döndü miğdem bulandı fakat zamanla serçe parmağıyla başlatıp yüzük, işaret ve orta parmağı almayı başardım. Sonra gaza gelip çok az da olsa iki parmağımı tırnak bitimine kadar aldım. Sonra bazı sebeplerden ara verdim 2 hafta kadar ve dün tekrar denedim tek parmak da bile acı hissettim, 2 parmağı hiç sokamadım :KK43::KK43: doktorum ise eşimin parmakları ile deneme egzersizini vermişti ama ona daha başlamayamadım bile... 8 ay oldu hala bu durumdayum :KK43: tekrardan acı hissetmem ve 2 parmağı bile sokamamam beni baştaki psikolijme döndürdü, sanırım hiç yenemiyeceğim artık çok yorukdum :KK43:

UOTE="nerminito, podusunme E316, member: 678345"]merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 5 yıllık sevgililik süreci inannda çok sevdiğim eşimle evlendim ve 8 aylık evliyim. Fakat malesef vajinusmusum:KK43:(( Evlenmeden önce yoğun korkum varinanamadımay kadar uzun süreceği aklıma gelmezdi:KK43:
belirli bir süre sonra psikoloğa gittik ve geldiğim aşama şu, hiç yapamam dediğim parmak egzersizini yapabildim. 1 ay gibi bir sürede tek parmak egzersizini tamamladım, hiç yapamam diyordum hatta ilk 3 denememde falan başım döndü miğdem bulandı fakat zamanla serçe parmağıyla başlatıp yüzük, işaret ve orta parmağı almayı başardım. Sonra gaza gelip çok az da olsa iki parmağımı tırnak bitimine kadar aldım. Sonra bazı sebeplerden ara verdim 2 hafta kadar ve dün tekrar denedim tek parmak da bile acı hissettim, 2 parmağı hiç sokamadım :KK43::KK43: doktorum ise eşimin parmakları ile deneme egzersizini vermişti ama ona daha başlamayamadım bile... 8 ay oldu hala bu durumdayum :KK43: tekrardan acı hissetmem ve 2 parmağı bile sokamamam beni baştaki psikolijme döndürdü, sanırım hiç yenemiyeceğim artık çok yorukdum :KK43:[/QUOTE]
canim oyle negatif dusunmemelisin bende bir hafta once basladim egzersizlere basta nasil yapicam bile diye dusunmedim inan orta parmagida gectim esim gecen gun o da isaret parmagiyla denedi ve sana yemin ederim yarisina kdr soktum dedi inanamadim yemin ederim oldu dedi hic acimadi cunku anlamadim bile .. sen daha once yapmissin simdi ndn yapamayasin beyninin oyununa gelme..

merhaba arkadaslar

ben bu sene 14 eylulde evlendım
ve melasef ben olması gerektıgı gıbı olamadım...
ınanılmaz bı agrı endıse korku ve sonu basarısızlık
gercekten cok anlayıslı bı esım var... Fazlasıyla anlayıslı...
1.ayımızda doktora gıttık muayene ettı ve tabıkı agrın olur kendını cok yıpratmıssın keske hemen doktora gorunseydın . pek gorunmeyen zar modelın var septalı zar ve vajınan olması gerekenden fazlasıyla dar dedı
Önce bı merhem verdı sakin olun ve tekrar deneyın olmazsa gelın goruselım dedı
tabıkı yıne olmadı ustune adet oldum neyse korkudan erteleyerek 1 ay sonra yıne gıttık
evlenelı toplam 2 ay olmus oldu... hungur hungur aglamalar sınır krızı gecırmeler kasılmaktan tum vucudun tutulması sıkıntılı surec
Doktora basaramadım dedım. Kızdı bana hemen olmak zorundamı kı nasılsa evlısınız enı sonu olur senden daha kotu durumda olan hamıle kaldı dogurdu bile dedi

bana kızlık zarı cıkartma operasyonu ve vajına genısletmeyı onerdı
1 saat suren genel anestezıyle amelıyat oldum

vajınam okadar darmıs kı catlama olmus amelıyat esnasında 4 dıkıs atılmıs
dogum yapmıs gıbı hastaneden cıktım ve her hafta doktora pansuman ve kontrole gıttım
dıkısımın ıyılesmesı ve pansumanım 2 ay surdu

yanı evlenelı tam 4 ay oldu... ben hala kendımı eksık yarım basarısız hıssedıyorum. En kotusu yıllarca kocanıza sakladıgınız o özel doku nesterle gıdıyor iyimi :)

en son kontrolde doktorum artık iliskiye gırmen gerekıyor haşa korkuyorsan psıkolog onerırım dedı halbukı gayet mantıklı konusmustu fakat ben o duygusallıkla alındım ve kendım basarıcam dedım

amelıyatdan sonra mantarım oldu mantar ıcın kullanılan antıbıyotık sureklı yatmak hareketsızlık yanlıs hareket her neyse yasayacaklarım varmıs kelaynak olan ben kıldonmesı oldum :)

onun ıcın yıne antıbıyotık kullandım ve yıne mantar sanırım kist oldum dıyerek doktora gıttıgımde doktorda sasırdı gordugu karsısında

o baktıgı sankı benımkı degıldı baska bı dunya bı mantar bu kadar sıslık yaparmı arkadas

halıyle eslı bı mantar tedavısı 2 ay fıtıl kullanımı ve ılıskı yasak :KK70:

sonra ne mı oldu ? vajınusmus lu bırı vajınal operasyon gecırıyor agır mantar gecıyor bı turlu ılıskıye yaklasamıyor ınanılmaz acılar cekıyor acı ustune acı tabı korkularda katlanıyor

keske dedım evlenmeseydım keske kadın olarak yaratılmasaydım cok zordu...

sonra ılaclar bıttı... Sislikler gıttı... agrılar azaldı... fıtılı bıle tam yerlestıremeyen ben parmak egzersızı yapmaya basladım bu sıtede vajınusmusu yenenlerın yazdıklarına onerılerıne dayanarak

sonra bı baktım acımıyo o 1 parmak oldu 2 parmak ınanılmıcak sekılde acımıyor
esımden rıca ettım o parmagıyla denedı yıne acımadı

sonra yakımlasmaya karar verdık evlılıgımızın 6.ayı olmus oluyo bu arada...

yarısı bı baktım gırdı ama gerı kalan kısım sankı bı seye dayanıyo duvar gıbıydı
e parmak gırıyo o nasıl gıremez mantıksız dedım
elımle esımı tuttum asagı dogru bastırdım pıt dıye bı kaydı

sıfır acı

ınanılır gıbı degıldı

onca acı onca ılac onca stres onca koca ay bosamıydı yanı :KK70:

o sevıncle ben nasıl aglıyorum cok mutluyum cok mutluyum dıye

ve sankı yıllardır evlıymısım gıbı hersey tam olması gerektıgı gıbı oldu o aksam

hıc acımadı

cunku acı aklımdaydı ben kasıyordum acıyacak dıye korkuyordum korktukca kasılıyordum

gece sonunda hepsı bu muymus bukadarcıkmıymıs dedım :)

gecen aylarıma yasadıgım acılara uzuldum

sımdı 8.ayın ıcındeyız evlılıgımızde

ve bebıs ıstıyoruz

gun asırı mutlaka yakınlasırıyoruz ve hıc hıc hıc acı yok

bu sorunu yasayanlara sunu soyluyorum

acının dıbını gordum

ust uste yasadıgım acılar operasyonlar hastalıklar

ustune esımın fazla anlayısının altında ezılısım

bunu ben bıle basardıysam haylı haylı yaparsınız kızlar

korkmayın, acıdıkca acının korkunun ustune gıdın, yaptıkca acılıyor esnıyor

kendınızı rahat bırakın , bol dua edın

hıc bı kadın ölmemiş ya bu yuzden sonucta dogum yapılıyor ordan onun dusunun

onca acıya ragmen vazgecmedım ustune gıttım basarıcam dedım hep burdakı basarı oykusunu okudum ve ıstedıgım seyde o vajınusmusu basaran uyeler ısım lıstesınde kendı adımı gormektı :)

sımdı tek ıstegım anne olmak .

merhaba arkadaslar

ben bu sene 14 eylulde evlendım
ve melasef ben olması gerektıgı gıbı olamadım...
ınanılmaz bı agrı endıse korku ve sonu basarısızlık
gercekten cok anlayıslı bı esım var... Fazlasıyla anlayıslı...
1.ayımızda doktora gıttık muayene ettı ve tabıkı agrın olur kendını cok yıpratmıssın keske hemen doktora gorunseydın . pek gorunmeyen zar modelın var septalı zar ve vajınan olması gerekenden fazlasıyla dar dedı
Önce bı merhem verdı sakin olun ve tekrar deneyın olmazsa gelın goruselım dedı
tabıkı yıne olmadı ustune adet oldum neyse korkudan erteleyerek 1 ay sonra yıne gıttık
evlenelı toplam 2 ay olmus oldu... hungur hungur aglamalar sınır krızı gecırmeler kasılmaktan tum vucudun tutulması sıkıntılı surec
Doktora basaramadım dedım. Kızdı bana hemen olmak zorundamı kı nasılsa evlısınız enı sonu olur senden daha kotu durumda olan hamıle kaldı dogurdu bile dedi

bana kızlık zarı cıkartma operasyonu ve vajına genısletmeyı onerdı
1 saat suren genel anestezıyle amelıyat oldum

vajınam okadar darmıs kı catlama olmus amelıyat esnasında 4 dıkıs atılmıs
dogum yapmıs gıbı hastaneden cıktım ve her hafta doktora pansuman ve kontrole gıttım
dıkısımın ıyılesmesı ve pansumanım 2 ay surdu

yanı evlenelı tam 4 ay oldu... ben hala kendımı eksık yarım basarısız hıssedıyorum. En kotusu yıllarca kocanıza sakladıgınız o özel doku nesterle gıdıyor iyimi :)

en son kontrolde doktorum artık iliskiye gırmen gerekıyor haşa korkuyorsan psıkolog onerırım dedı halbukı gayet mantıklı konusmustu fakat ben o duygusallıkla alındım ve kendım basarıcam dedım

amelıyatdan sonra mantarım oldu mantar ıcın kullanılan antıbıyotık sureklı yatmak hareketsızlık yanlıs hareket her neyse yasayacaklarım varmıs kelaynak olan ben kıldonmesı oldum :)

onun ıcın yıne antıbıyotık kullandım ve yıne mantar sanırım kist oldum dıyerek doktora gıttıgımde doktorda sasırdı gordugu karsısında

o baktıgı sankı benımkı degıldı baska bı dunya bı mantar bu kadar sıslık yaparmı arkadas

halıyle eslı bı mantar tedavısı 2 ay fıtıl kullanımı ve ılıskı yasak :KK70:

sonra ne mı oldu ? vajınusmus lu bırı vajınal operasyon gecırıyor agır mantar gecıyor bı turlu ılıskıye yaklasamıyor ınanılmaz acılar cekıyor acı ustune acı tabı korkularda katlanıyor

keske dedım evlenmeseydım keske kadın olarak yaratılmasaydım cok zordu...

sonra ılaclar bıttı... Sislikler gıttı... agrılar azaldı... fıtılı bıle tam yerlestıremeyen ben parmak egzersızı yapmaya basladım bu sıtede vajınusmusu yenenlerın yazdıklarına onerılerıne dayanarak

sonra bı baktım acımıyo o 1 parmak oldu 2 parmak ınanılmıcak sekılde acımıyor
esımden rıca ettım o parmagıyla denedı yıne acımadı

sonra yakımlasmaya karar verdık evlılıgımızın 6.ayı olmus oluyo bu arada...

yarısı bı baktım gırdı ama gerı kalan kısım sankı bı seye dayanıyo duvar gıbıydı
e parmak gırıyo o nasıl gıremez mantıksız dedım
elımle esımı tuttum asagı dogru bastırdım pıt dıye bı kaydı

sıfır acı

ınanılır gıbı degıldı

onca acı onca ılac onca stres onca koca ay bosamıydı yanı :KK70:

o sevıncle ben nasıl aglıyorum cok mutluyum cok mutluyum dıye

ve sankı yıllardır evlıymısım gıbı hersey tam olması gerektıgı gıbı oldu o aksam

hıc acımadı

cunku acı aklımdaydı ben kasıyordum acıyacak dıye korkuyordum korktukca kasılıyordum

gece sonunda hepsı bu muymus bukadarcıkmıymıs dedım :)

gecen aylarıma yasadıgım acılara uzuldum

sımdı 8.ayın ıcındeyız evlılıgımızde

ve bebıs ıstıyoruz

gun asırı mutlaka yakınlasırıyoruz ve hıc hıc hıc acı yok

bu sorunu yasayanlara sunu soyluyorum

acının dıbını gordum

ust uste yasadıgım acılar operasyonlar hastalıklar

ustune esımın fazla anlayısının altında ezılısım

bunu ben bıle basardıysam haylı haylı yaparsınız kızlar

korkmayın, acıdıkca acının korkunun ustune gıdın, yaptıkca acılıyor esnıyor

kendınızı rahat bırakın , bol dua edın

hıc bı kadın ölmemiş ya bu yuzden sonucta dogum yapılıyor ordan onun dusunun

onca acıya ragmen vazgecmedım ustune gıttım basarıcam dedım hep burdakı basarı oykusunu okudum ve ıstedıgım seyde o vajınusmusu basaran uyeler ısım lıstesınde kendı adımı gormektı :)

sımdı tek ıstegım anne olmak .

Vallahi gonulden tebrik ederim .. Onca operasyondan sonra pesetmeyip basardiginiz icin tebrikler.. Kolay degil hepimiz yasadik ama bu oykuler sayesinde vajinismuslu kadin kalmayacak insallah :)

Vallahi gonulden tebrik ederim .. Onca operasyondan sonra pesetmeyip basardiginiz icin tebrikler.. Kolay degil hepimiz yasadik ama bu oykuler sayesinde vajinismuslu kadin kalmayacak insallah :)

ilk tebrıgımı aldım cok tesekkur ederım bunu ancak yasayan bılır
bızlerde yasamıs ve atlatmıs bırı olarak bunu yasayan herkesın yanında olucaz
:KK15:

X