Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

canım elini sokamazsan aparat öneririm ilerletmek çok basit oluyor bende ilk elimi sokamamıştım aparata alışınca elinide sokabiliyorsun ama gerek kalmıyor zaten
Sen başarabildin mi ece ulusoy arkadasim sanırım esinle ve ailesiyle büyük sıkıntılar yaşıyodun sen yanlış hatirlamiyosam?

Bir gün buraya yazabîlîrmiyim dîye düşünüyordum evet bugünmüş bu sabah kahvaltıddan sonra deneyelim dedim. Ama eşim Dayanamadı ben nedense çok rahattım Nasılsa öğleden sonra yaparız demiştim neyse ön Sevişme inanın rahatlatıyor ben rahatlatmam demeyin. Burdaki yazıları özellikle pozitif yenen Kişilerin öykülerini okuyun para kaptırmayın benim gittiğim kadın doğumcu hiçbiryere gitmene gerek yok orası Mucizevi bi yer sadece bunu beyninde bitir...dedi neyse tekrar konumuza Dönelim ön sevilmeden sonra eşim parmak yaptı ıslanmış başı girdi ben anlamadım söyleyene kadar ve şaşırdım ilerlemiş bu arada her denemede inanın yağ kayganlaştırıcı hep kullandım ama olmamıştı bu sefer hazırlıksız oldu sadece kendi ısaklığımla oldu yarısından fazlası içerde diyince eşim o an koptum biraz korktum ama sadece yanma vardı inanın bide gereksiz korku emin olun hiç acı sızı yok duvarlara kanlar sıçramadı hatta kan gelmedi kızlar bu işi beyinde bitirin parmak giriyo aparat giriyo ne girse şeklini alıyo bebek çıkıyo şeklini alıyo kızlar ertelemeyin bu tamamen psikolojik kaderime adanise ve burdan Konuştuğum bütün yardım edenlere teşekkür ederim kaderim artık anlat anlat bıkmıştı benden eminim...buarada kızlar o duvar denen yerde eşiniz Bacaklarınızı biraz ovaların masaj yapsın ben orda nefes Alıp verdim eşim o an kaydı gitti diyo ben anlamadım evet bu kadar kolaymış hadi başlayın egzersizlere nefes parmak ve kegel

Bir gün buraya yazabîlîrmiyim dîye düşünüyordum evet bugünmüş bu sabah kahvaltıddan sonra deneyelim dedim. Ama eşim Dayanamadı ben nedense çok rahattım Nasılsa öğleden sonra yaparız demiştim neyse ön Sevişme inanın rahatlatıyor ben rahatlatmam demeyin. Burdaki yazıları özellikle pozitif yenen Kişilerin öykülerini okuyun para kaptırmayın benim gittiğim kadın doğumcu hiçbiryere gitmene gerek yok orası Mucizevi bi yer sadece bunu beyninde bitir...dedi neyse tekrar konumuza Dönelim ön sevilmeden sonra eşim parmak yaptı ıslanmış başı girdi ben anlamadım söyleyene kadar ve şaşırdım ilerlemiş bu arada her denemede inanın yağ kayganlaştırıcı hep kullandım ama olmamıştı bu sefer hazırlıksız oldu sadece kendi ısaklığımla oldu yarısından fazlası içerde diyince eşim o an koptum biraz korktum ama sadece yanma vardı inanın bide gereksiz korku emin olun hiç acı sızı yok duvarlara kanlar sıçramadı hatta kan gelmedi kızlar bu işi beyinde bitirin parmak giriyo aparat giriyo ne girse şeklini alıyo bebek çıkıyo şeklini alıyo kızlar ertelemeyin bu tamamen psikolojik kaderime adanise ve burdan Konuştuğum bütün yardım edenlere teşekkür ederim kaderim artık anlat anlat bıkmıştı benden eminim...buarada kızlar o duvar denen yerde eşiniz Bacaklarınızı biraz ovaların masaj yapsın ben orda nefes Alıp verdim eşim o an kaydı gitti diyo ben anlamadım evet bu kadar kolaymış hadi başlayın egzersizlere nefes parmak ve kegel

Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım 8 yıllık evliyim ve vajinusmusum artık bu derdimin içinde boğuluyorum bir an olsun aklımdan çıkmıyor o kadar anlayışlı bir eşim var ki Bu kadar yıldır bana destek oluyor en çok da eşimin babalık hakkını elinden aldığım için kahroluyorum çocuk gibi korkuyorum kanlar akıcak patlıycak imkansız geliyor çok yardıma ihtiyacım var

Çok sevindim senin adına bizim için de dua et be cidden acı yok herkes aynı şeyi söylüyor cidden beynim alıştı buna kabul etti artık inşallah yeneceğim çok az kaldı başka o esnada n e tavsiye edersin

O anda rahatlatıcı bir müzik açabilirsin. Derin derin nefes alıp ver. Biz bebe yağı kullandık bolca. Sen de kullanabilirsin. Başardığında 'bumuymuş' diyecek ve çok mutlu olacaksın. Allah yardımcın olsun. İnan çok kolay. En kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum.

Tebrik ederim. Çok sevindim. Darısı arkadaşlara...

O anda rahatlatıcı bir müzik açabilirsin. Derin derin nefes alıp ver. Biz bebe yağı kullandık bolca. Sen de kullanabilirsin. Başardığında 'bumuymuş' diyecek ve çok mutlu olacaksın. Allah yardımcın olsun. İnan çok kolay. En kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum.

Tebrik ederim. Çok sevindim. Darısı arkadaşlara...
canım çok sağol bugün 2.gün hala şoktayım eşim benden daha mutlu kendini nasıl hissediyosun var mı bişey hamileliği kastediyo tabii dün uyumuş kalmışım sen erkenden uyumazdın noldu hemen belli olur mu ay bi heyecanlı sorma

mrb arkadaşlar daha öncede yazmıştım malesef bende vajinismusum tek parmak hatta 2 parmak bile alabiliyorum biraczık yanma oluyor ama gerisi gelmiyor aslında bide şöyle bi sorunumuz oldu şimdide eşim ereksiyon olamıyor daha önce böyle bi sorunumuz yoktu biz birbirimizi çok seviyoruz gerçekten sadece birbirimize sarılıp uyumak bile bizi çok çok mutlu ediyor acaba alışkanlık mı oldu bide sanırım eşimde bu seferde olmayacak düşüncesi var aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

mrb arkadaşlar daha öncede yazmıştım malesef bende vajinismusum tek parmak hatta 2 parmak bile alabiliyorum biraczık yanma oluyor ama gerisi gelmiyor aslında bide şöyle bi sorunumuz oldu şimdide eşim ereksiyon olamıyor daha önce böyle bi sorunumuz yoktu biz birbirimizi çok seviyoruz gerçekten sadece birbirimize sarılıp uyumak bile bizi çok çok mutlu ediyor acaba alışkanlık mı oldu bide sanırım eşimde bu seferde olmayacak düşüncesi var aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
Ereksiyon problemi vaji eslerinde rastlanan bir durum..moralini bozma zamanla gecer...ayrica anestezi kremi kullaniyorsaniz kremin p..ile temasindan da kaynaklaniyor olabilir

hepimiz o psikolojiyi yaşıyoruz canım okadar aşama kaydettk ama hala olmayacak hissine kapılabiliyoruz ama bilim ve yenenler öyle demiyor bizim kaygılarımız kafamızdaki kurduklarımız tek sorun artık beynimle bu konuyu tartışmaktan bıktım.Allah bize bu kadınlık özelliğini verdiğine göre yapabilirz düşünsene parmağını sokabiliyosun bende aynı sokabiliyorum aparatta sokuyorum ee girmemesi için gözle görünür hiç bişey yok ozamn çalışmaya devam :KK66:

Arkadaşlar,

Vajinismus kabusunu yaşayan her kadın, bunu dünyanın sonu olduğunu, asla diğer kadınlar gibi normal bir birliktelik yaşayaayacağını, bu sorun usadece kendisinin yaşadığını düşünür ama öyle değil. Günümüzde birçok kadın malesef bu sorunla mücadele ediyor ve kazanna hep biz kadınlar oluyoruz. Vajinismus %99 oranında tedavi edilebilen psikolijk bir rahatsızlık ve bizler bu kabusu yenne insanlar olarak burada sizler için moral olması açısından başarı öykülerimizi yazmak istedik. hikayelerimizle, vajinismusla mücadele eden arkadaşlarımıza bir nebze yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Lütfen bu sayfaya sadece başarı öykülerimizi yazalım, birbirimize destek olalım.

Teşekkürler,
Biz eşimle 7 yıl birliktelikten sonra evlendik ve evliliğimizin 3 yılı boyuncada ilişkiye giremedik vajinusmus olduğumu kabullenemiyordum eşim çok anlayışlı biriydi bu konuda ama ben kendimi çok kötü hissediyordum çareler aramaya başladık ve yolumuz Dr. Dilek Öcal la kesişti .Kendisiyle tanıştıım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sorunumuzu kendisiyle çok kısa bir sürede yendik. Hiç sıkılmadan çekinmeden kendisine başvurabileceğiniz biri kesinlikle tavsiye ederim. Hiç boşuna beklemeyin derim kendisiyle tanışın ve bir an önce sorunuzu çözün derim.

Arkadaşlar merhaba. Sayfaya yeni üye oldum konuyu görünce yazmak istedim. Bende geçen yıl ikincil vajinismus yaşadığımı öğrendim bir psikolog sayesinde. Psikoloğum bana bir kitap önerdi 10 adımda vajinismus tedavisi. CİSED doktorlarının yazdığı bir kitap, burada konuşulan tüm egzersizler orda var adım adım takip ederek yenebilirsiniz. Ben onun sayesinde yendim. Psikologumla sadece birkaç kez görüştüm o da eşimle olan özel sorunlardan dolayı. Psikolog kendi sorunları nedeniyle devam edemeyince bıraktım ama bu kitap sayesinde yendim sorunu. Umarım yardımcı olabilir sizlere de..

Merhaba kızlar,
Bende daha bir ay öncesine kadar bu dertle uğraşıyordum. Tüm Yorumları okudum. 6 aylık evliyim, çok yıprattım kendimi zorladım ama olmadı.. Egzersizlere başlamak istedim onu da eşim istemedi. ( nedenini bende anlamadım) .. Kendisi çok Sabırlıdır benimde sabretmemi söyledi herseferinde. Çok destek oldu Sağolsun . Ama iş bizde bitiyor. Inat ettim olacak bu iş dedim birkaç sefer zorladım kendimi . Benim çatım dar olduğundan heralde uzun sürdü. Ama pes etmedim. Acısa da olacak dedim içimden. Sadece bir iki denemeden sonra artık penisin yarısına geldim. Zamanla da tamamen düzene gireceğini düşünüyorum. Önemli olan inanmak gerçekten, egzersize bile gerek kalmayabilir benim gibi. En azından tedirginliğim kalktı üstümden. Allah herkesin yardımcısı olsun .

Merhaba kızlar,
Bende daha bir ay öncesine kadar bu dertle uğraşıyordum. Tüm Yorumları okudum. 6 aylık evliyim, çok yıprattım kendimi zorladım ama olmadı.. Egzersizlere başlamak istedim onu da eşim istemedi. ( nedenini bende anlamadım) .. Kendisi çok Sabırlıdır benimde sabretmemi söyledi herseferinde. Çok destek oldu Sağolsun . Ama iş bizde bitiyor. Inat ettim olacak bu iş dedim birkaç sefer zorladım kendimi . Benim çatım dar olduğundan heralde uzun sürdü. Ama pes etmedim. Acısa da olacak dedim içimden. Sadece bir iki denemeden sonra artık penisin yarısına geldim. Zamanla da tamamen düzene gireceğini düşünüyorum. Önemli olan inanmak gerçekten, egzersize bile gerek kalmayabilir benim gibi. En azından tedirginliğim kalktı üstümden. Allah herkesin yardımcısı olsun .
Merhaba shy_girl. Daha çok yeni evlisiniz ama size tavsiyem sorunu görmezden gelmeyin. Eşini ikna et. Bende evliliğin başından yoktu, eşimle yaşadığım sorunlardan ikincil vajinismus yaşadım. Bide geçirdiğim bir jinekolojik muayeneden :KK43:senelerce görmezden geldik, eşim sen çözersin, çözeriz falan dedi ama olmadı. genelde çiftler bunu yapıyomuş psikologum öyle demişti. ya bizim gibi görmezden geliyolarmış ya da sizin gibi üstüne gidiyolarmış. üstüne gittikçe canın daha çok acıyabilir ve benim gibi isteksizlik yaşamaya başlayabilirsin. sana tavsiyem bir uzmana gitmeseniz bile netten indirirerek ya da kitabını alarak egzersizlere başlaman.

Merhaba shy_girl. Daha çok yeni evlisiniz ama size tavsiyem sorunu görmezden gelmeyin. Eşini ikna et. Bende evliliğin başından yoktu, eşimle yaşadığım sorunlardan ikincil vajinismus yaşadım. Bide geçirdiğim bir jinekolojik muayeneden :KK43: senelerce görmezden geldik, eşim sen çözersin, çözeriz falan dedi ama olmadı. genelde çiftler bunu yapıyomuş
Merhaba shy_girl. Daha çok yeni evlisiniz ama size tavsiyem sorunu görmezden gelmeyin. Eşini ikna et. Bende evliliğin başından yoktu, eşimle yaşadığım sorunlardan ikincil vajinismus yaşadım. Bide geçirdiğim bir jinekolojik muayeneden :KK43: senelerce görmezden geldik, eşim sen çözersin, çözeriz falan dedi ama olmadı. genelde çiftler bunu yapıyomuş psikologum öyle demişti. ya bizim gibi görmezden geliyolarmış ya da sizin gibi üstüne gidiyolarmış. üstüne gittikçe canın daha çok acıyabilir ve benim gibi isteksizlik yaşamaya başlayabilirsin. sana tavsiyem bir uzmana gitmeseniz bile netten indirirerek ya da kitabını alarak egzersizlere başlaman.

X